Dr. Serdar Öztürk Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

arkadaşlar ben de serdar beye ameliyat oldum 5,5 ay oldu ameliyat sonrası burnum inanılmaz şişti sonrasında hiç aksatmadan masajlarımı yaptım burnumun yandan görünüşü çok hoş fakat önden tam bir rezalet çok mutsuzum sanki burnum orta hatta değil hala düzenli masaj yapıyorum burun sırtımda kıkırdak solda çok belirgin ne yapacağımı bilemiyorum burun deliklerim orantısız daha önce böyle bi şey yaşayıp düzelen varsa paylaşabilir mi? mümkünse fotosu olan arkadaşlar beni arkadaş olarak ekleyebilirler mi uzun zaman oldu iyice tedigin olmaya başladım.
yardımınız olursa çok sevinirim......

Cnm ben ameliyat olalı bir ay oldu bende çok büyük bir sorun yok benim ikinci ameliyatım olduğundan biraz olsun tecrübeliyim eğer beş buçuk ay oldu ise sorun bence kalıcıdır. Yani düzeleveğini sanmıyorum. Benim de şu anda burun delikleri orantısız. Biri daha büyük. Ama o şişlerden kaynaklanıyor diyorum şimdilik. Ama ilk burnuma nazaran harika bir burnum oldu pek belli birşey yok inşallah sorunlarımız düzelir ama ilk altı ayda son şeklini alıyor burun daha da değişmiyor. Aksine daha sonra değilim olsa bile bu negatif bir değişim oluyor.

2 gün sonra 4 ay olacak benşm burnum önden epey düzeldi, yandan da güzel duruyor ama hala önden şişlikten olsa gerek biraz yamuk duruyor çok kotu bş yamukluk değil biraz var ama geçer umarım ilk 1 ay çok yamuk gibiydi şişlikten dolay. burun deliklerime serdar bey dokunmadı biraz orantısızlık var ama sağ taraf kğçük gibi umarım şişliktendir dr. ameliyat öncesi burun deliklerinde orantısızlık var dedi ona da müdahale edecekti sonra senin burun deliklerin küçük edersem dahada daralır orantısızlık çirkin durmuyor zaten herkesin burun deliklerinde orantı yoktur dedi bende kabul ettim. iki şikayetim var sadece bir de bazen akıntı oluyor tıkanıklılık ender de olsa kemikte sorun yok

burnumdaki şişliği ilk dile getirdiğide geçecek dedi,şimdi masaj yaparken kıkırdak olduğunu anladım çunkü resmen katlanıyordu sonraki ziyaretimde söylediğide farklı bir masaj önerdi. Burnum önden bariz çıkıntılı çevremdeki herkes farketti çok üzgünüm ya artık eylülde tekrar gideceğim yani burnumdaki sorun bariz olmasına, fotolarda gözükmesine rağmen bir şey söylemiyor.ikinciyi olmayı hiç istemiyorum ama tekrar olacağım galiba yani öyle ufak bi pürüz olsa idare ederim ama değil. Yaptığıma yapacağıma pişman oldum yani yine de düzelir diye umut ediyorum hala...forumdaki çoğu kişi olumlu konuşmuştu bikaç olumsuz yorum vardı ama işte bi kişi bile olsa o kişi sen olunca canın yanıyor umarım düzelir ...:KK43:

benim burnumda hala çok düzgün değil biraz yamuk şişlikten diye bekliyorum ama olumsuz yorumlar okuyunca da düzelmezse diye takıyorum bende 2 kişiden olumsuz yorum görmüştüm serdar bey hastalarından senle 3 oldu darbe falan almadan olduysa dr. kabul etmeli kariyerini düşünüp belki revizyon yapar çünkü senin referansın ona olmaya düşünenlerin fikrini etkiler Dr.lar bunu istemez serdar bey ilgili, iyi biri gibi düzelmezse tekrar yapar belki ben İstanbul da yaşasaydım emre beyi düşünüyordum hakkında 1 tane bile şikayet görmedim bin lira fazla verip ona olurdum şu anki burnumu da biraz yamukluğundan ve bazen akıntı tıkanıklılık sorunlarından dolayı harika bulmuyorum yarın 4 ay olacak ama hala önden alt kısmı sağa gidik biraz çok sinirimi bozuyor 2-3 ay öncekine göre düzeldi biraz ama hala var yani darbe de almadım hiç burnuma genede burnum eskisine göre en azından yüzde 60 düzeldi ama yeterli değil önden memnum değilim biraz daha düzelsin istiyorum ve ender olan tıkanıklılık ve akıntıda geçsin eğer olursa iyi ki serdar beye yaptırmışım çok memnunum yazıcam. umarım geçer şikayetlerimiz bi 6-7 ayı bitirelim netleşir durumumuz.

arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz.Serdar bey için eylüle gün aldım.Ama birkaç doktorla görüştüm.Serdar öztürk zühtü demir ve orhan erbş
orhan erbaş ta akay da karar veremedim.Serdar bey konuşkan ve ilgili acaba sonuçlar nasıl?
Çok sorunlu bir burnum yok umaırm iyi olur. Birkaç olumsuz yorum var.Ben belli olsun istemiyorum.Sivri kalkık bir burun olmasın istiyorum.Ama bildiklerini yapıyorlar.Öneriniz nerdir? lütfen yardımcı olur musunuz?

bir ayı geçti burun ameliyatım. şişlikler neredeyse gitti. ama tek şu burun ucum kaldı. ameliyattan çıktığımda burnuma dokundum puf puf yumuşacık içine gidiyordu. daha sonra sertleşmeye şişmeye başladı öyle böyle değil. hani iki burundeliği arası biraz sivrildi de bu yüzden. dokkunamıyorum bile. iki gündür de sızlamaya başladı sanki yeniden kesmişler gibi. neden oldu anlamadım bu sızlama acıma hissi. daha önce yoktu. bu burun ucu ödemi geçer mi bilmiyorum ama ben diğer ameliyatımda geçmemişti. kalmıştı öyle. serdar beye sorduğumda genelde açık ameliyatlarda o ödem kalabiliyormuş. tabi ben kapalı ameliyat oldum bu sefer tek umudum o. sabırla bekliyorum bakalım. hayırlısı..:))

arkadaşlar bana da yardımcı olur musunuz.Serdar bey için eylüle gün aldım.Ama birkaç doktorla görüştüm.Serdar öztürk zühtü demir ve orhan erbş
orhan erbaş ta akay da karar veremedim.Serdar bey konuşkan ve ilgili acaba sonuçlar nasıl?
Çok sorunlu bir burnum yok umaırm iyi olur. Birkaç olumsuz yorum var.Ben belli olsun istemiyorum.Sivri kalkık bir burun olmasın istiyorum.Ama bildiklerini yapıyorlar.Öneriniz nerdir? lütfen yardımcı olur musunuz?

cnm bence hiç düşünme serdar beye karar vermekte. çünkü türkiyenin en iyi ikinci estetik cerrahı kendisi. senin ne istediğin de onun için çok önemli. tamam doğal olsun istiyor ama sen ısrarla şöyle böyle olsun dersen fikirlerin doğrultusunda hareket ediyor. ben şimdiye kadar pek sorun yaşayan görmedim.

benim burnumda hala çok düzgün değil biraz yamuk şişlikten diye bekliyorum ama olumsuz yorumlar okuyunca da düzelmezse diye takıyorum bende 2 kişiden olumsuz yorum görmüştüm serdar bey hastalarından senle 3 oldu darbe falan almadan olduysa dr. kabul etmeli kariyerini düşünüp belki revizyon yapar çünkü senin referansın ona olmaya düşünenlerin fikrini etkiler Dr.lar bunu istemez serdar bey ilgili, iyi biri gibi düzelmezse tekrar yapar belki ben İstanbul da yaşasaydım emre beyi düşünüyordum hakkında 1 tane bile şikayet görmedim bin lira fazla verip ona olurdum şu anki burnumu da biraz yamukluğundan ve bazen akıntı tıkanıklılık sorunlarından dolayı harika bulmuyorum yarın 4 ay olacak ama hala önden alt kısmı sağa gidik biraz çok sinirimi bozuyor 2-3 ay öncekine göre düzeldi biraz ama hala var yani darbe de almadım hiç burnuma genede burnum eskisine göre en azından yüzde 60 düzeldi ama yeterli değil önden memnum değilim biraz daha düzelsin istiyorum ve ender olan tıkanıklılık ve akıntıda geçsin eğer olursa iyi ki serdar beye yaptırmışım çok memnunum yazıcam. umarım geçer şikayetlerimiz bi 6-7 ayı bitirelim netleşir durumumuz.

Canım merhaba, ben de forumdaki yorumlardan etkilenip Serdar Hocayla görüşmeye gittim. Benim 3. ameliyatım olacak maalesef :KK43: 2 ameliyatta da burnumdaki eğiklik giderilemedi, ilk doktorum kbb uzmanıydı, ikinci doktorumu anmak dahi istemiyorum, onunla hiç tanışmamış olmayı dilerdim çok fena yaptı burnumu eğikliği gidermediği gibi kulağımdan kıkırdak alıp yok yere burnumun ucunu büyütmüş, zaten asimetrik olan burnum daha da göze batıyor şimdi. Benim hatam devlet hastanesinde asistan doktora ameliyat olmak oldu. Can havliyle ameliyattan daha 1 ay geçmiş olmasına rağmen araştırarak ve artık maddi kısmını da düşünmeden Serdar Hocaya gittim, o kadar umutsuzdum ki bu eğikliği gidermenin imkansız olduğuna inandırmışlardı çünkü beni. Serdar Hoca sağolsun daha 1 ay olmasına ve beklemem gerekmesine rağmen benimle ilgilendi o da inanamadı çok büyük talihsizlik olmuş, burnunun düzelmeyecek hiçbir tarafı yok, ayrıca ameliyat etmekten en keyif aldığım bir burun yapın var, hep olumlu sonuç aldığımız yüz hatların ve cildin var dedi. Sadece sabret zaman geçsin umutsuz olma sakın dedi. Ben de şu an bekleme aşamasındayım, 3 ay sonra gidip tekrar görüşeceğim ama bu arada da diğer doktorlarla da görüşmeye devam ediyorum. Senin yorumunu görene kadar %75 serdar hoca diyordum ama şu an düşünmeye başladım, benim için de en büyük sorun burnumun sola yatık olması, bunu gidermek gerçekten imkansız mı yoksa hala emin olamıyorum. Senin burnun nasıl şu an canım önden eğri mi görünüyor benimki gibi? Her doktor her hastayı memnun edemiyor anladığım kadarıyla, çünkü herkesin burun yapısı çok farklı, benimki de çok farklı bir burun 2 ameliyatta da düzelmediyse bunda da düzelmezse diye korkuyorum, ancak benimkine benzeyen bir burnun düzeldiğini görürsem ikna olcam sanırım.

Arkadaşlar Serdar Hocaya revizyon olan var mı peki? 3. ameliyatı olacağım ve çok endişeliyim, burnumdaki eğiklik hiç gitmeyecek diye korkuyorum ama serdar hoca düzelmeyecek bir tarafı yok çok daha iyi olcak diyorsa kendisine güvenmeliyim sanırım

burnumdaki şişliği ilk dile getirdiğide geçecek dedi,şimdi masaj yaparken kıkırdak olduğunu anladım çunkü resmen katlanıyordu sonraki ziyaretimde söylediğide farklı bir masaj önerdi. Burnum önden bariz çıkıntılı çevremdeki herkes farketti çok üzgünüm ya artık eylülde tekrar gideceğim yani burnumdaki sorun bariz olmasına, fotolarda gözükmesine rağmen bir şey söylemiyor.ikinciyi olmayı hiç istemiyorum ama tekrar olacağım galiba yani öyle ufak bi pürüz olsa idare ederim ama değil. Yaptığıma yapacağıma pişman oldum yani yine de düzelir diye umut ediyorum hala...forumdaki çoğu kişi olumlu konuşmuştu bikaç olumsuz yorum vardı ama işte bi kişi bile olsa o kişi sen olunca canın yanıyor umarım düzelir ...:KK43:

canım böyle olumsuz durumları okuyunca üzülüyorum inan, 2 kez ameliyat olan biri olarak çok pişman ve üzgünüm ben de, devlette ameliyat olma gibi bir hataya düştüm,burnum sola yatık, oldukça asimetrik görünüyor, anladığım kadarıyla her doktor yapamıyormuş bunu baştan titiz davranmam gerekirdi ama bilemiyosun ki doktorlar umut veriyorlar, sonucu hüsran çıkabiliyo, yani sadece törpüleme ucunu küçültme gibi bir operasyon olmayacak benimkisi, ilk ameliyattan sonra aslında çok beğenmiştim burnumu oldukça küçülmüş ve kibarlaşmıştı ama önden bakınca eğriydi, 4 sene bu şekilde şikayet etmedim ama tıkanıklık beni çok rahatsız etmeye başladı ben de başka hastaneye plastik cerrahiye gittim daha sanatsal bakarlar diye. Ama asistan hanım sağolsun o kadar kötü bir ameliyat yapmış ki, eğiklik sabit kaldığı gibi estetik görünümünü tamamen bozmuş, biçimsiz bir dolmadan farkı yok şu an :KK43: bu üzüntüyle Serdar hocayla görüşmeye gittim, sakın umutsuz olma sadece bekle çok güzel olcak eğikliği gidercem burun ucunu da yeniden şekillendircem dedi. Şimdiye kadar hiç olumsuz yorum görmemiştim, hastalarının fotoğrafları da oldukça başarılı görünüyordu ama tek tük bile olsa olumsuz yorum görünce üzülüyorum hem yaşadıklarını anladığım için hem de kararsız kalıyorum, çünkü burnum gerçekten sıradan bir burun değil çok problemli, ama bi yandan da serdar hoca yapamazsa başka kim yapacak diye soruyorum kendime. Umarım seninki de düzelir, serdar hoca mutlaka ilgilenir bence, sadece zaman geçsin istiyordur belki.

Canım serdar hoca başarılı gibi geldi bana yaptığı yorumlardan (gibi diyorum çünkü daha ameliyat olmadım),çok profesyonel çok belli alanında ne kadar deneyimli olduğu. Benim burnum çok problemli 2 kez ameliyat oldum hala eğikliği aynı duruyor, ve çoğu doktor da bişeyi yok o kadar asimetriklik herkeste olur diye beni gönderiyordu, ama beni bi tek serdar hoca anladı, görür görmez burnun eğriliği giderilmesi gerekiyor yoksa ne yapsan fayda etmez dedi, nefesini de engeller dedi ve gerçekten umut ışığım oldu nasıl mutlu ayrıldım yanından bilemezsin, henüz ameliyat olmadım tabi beklemedeyim şu an 2. ameliyatımı 2 ay önce olduğum için ama ben büyük ihtimal serdar hocayı seçeceğim, ben doğal burunları seviyorum dedi ve hastalarının fotoğrafları da gayet güzel ve yüzlerine uyumlu duruyordu. Ben aslında doğal, hiç ameliyat olmamış gibi duran bir burun istemiyorum çünkü biraz kavisli ve kalkık yüzüme daha uyumlu olur diye düşünüyorum. Şuanki hali zaten oldukça doğal duruyor kemerim filan yok önceki ameliyatta alındığı için ama bu eğiklik ve 2. ameliyatta bozulan burun ucum düzeltilsin istiyorum. Umarım bu kez doğru bir karar veririm. Senin de görüşmeni tavsiye ederim, hatta başka doktorlarla da görüş o zaman serdar hocanın farkını anlarsın. Ben 5 doktorla görüştüm beni en iyi anlayan kendisi oldu.

Cnm ben ameliyat olalı bir ay oldu bende çok büyük bir sorun yok benim ikinci ameliyatım olduğundan biraz olsun tecrübeliyim eğer beş buçuk ay oldu ise sorun bence kalıcıdır. Yani düzeleveğini sanmıyorum. Benim de şu anda burun delikleri orantısız. Biri daha büyük. Ama o şişlerden kaynaklanıyor diyorum şimdilik. Ama ilk burnuma nazaran harika bir burnum oldu pek belli birşey yok inşallah sorunlarımız düzelir ama ilk altı ayda son şeklini alıyor burun daha da değişmiyor. Aksine daha sonra değilim olsa bile bu negatif bir değişim oluyor.[/QUOTC

Canım sen de Serdar hocaya revizyon oldun sanırım, benim de 3. ameliyatım olacak, sağolsun Serdar hoca çok ilgilendi benimle sakın umutsuz olma çok iyi olacak 2 ameliyatta da gideremedikleri eğiklik gidecek dedi. Ama ben 3. ameliyatım olacağı için ister istemez gerginim, bana çok büyük bi güven verdi ama revizyon olmuş hastalarıyla özellikle konuşmak istedim. Sen tavsiye eder misin, senin asıl problemi neydi, ikinci kez neden ameliyat oldun? Bir de revizyon ameliyatında daha fazla mı ücret talep ediyor? Açıkçası çok uçuk bir rakamla karşılaşırsam diye kendimi hazırlamaya çalışıyorum.

Canım sen de Serdar hocaya revizyon oldun sanırım, benim de 3. ameliyatım olacak, sağolsun Serdar hoca çok ilgilendi benimle sakın umutsuz olma çok iyi olacak 2 ameliyatta da gideremedikleri eğiklik gidecek dedi. Ama ben 3. ameliyatım olacağı için ister istemez gerginim, bana çok büyük bi güven verdi ama revizyon olmuş hastalarıyla özellikle konuşmak istedim. Sen tavsiye eder misin, senin asıl problemi neydi, ikinci kez neden ameliyat oldun? Bir de revizyon ameliyatında daha fazla mı ücret talep ediyor? Açıkçası çok uçuk bir rakamla karşılaşırsam diye kendimi hazırlamaya çalışıyorum.[/QUOTE]

benim sorunum burun çatısındaki iki kemiğin aşırı açık olması ve karşıdan bakınca bunun bariz belli olmasıydı. ayrıca burun ucum düşüktü ve aklının almayacağı kadar burnumda ödem kalmışştı. uzun ve çirkin bir burnum vardı yani. ben öneririm serdar beyi. gayet başarılı amleiyatlar yapıyor şu anda iyiyim memnunum fakat hala ödemlerim duruyor tabi. bunlar inecek diyor doktor bey beklemedeyim yani. revizyorn için 5 binliranın üzerinde bir rakama hazır ol bence. ama operasyonun boyutuna göre fiyat da değişiyor. sevgiyle :)

X