Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bende
merhaba kıızlar bende göğşen hocaya randevu aldım tüp bebek yaptırmak istiyorum .ben Ankara da yeniyim sizlerin yorumlarınızı okuyarak tercih ettim gğşen hocayı inş.bende hamile kalırlım sizler gibi.
Aynen yorumlara bakarak gittim bende.
Allah gonlunun muradini versin, sikayetin ne?

Cikolata kisti hastasiyim ameliyat falan çözüm değil gogsen hoca aşılama da yapti ama tavaiye etmiyorum ben tüple gebe kaldm hic vakit kaybetme :))

Allah saglikli sihhatli kucagina almayi nasip eder ins canim seninde mi kist vardi bide benim amh degeri dusuk cikti canim senin kacti bu ay baslicaz tup bebege ins Allah hayirlisi nasip eder

Allah saglikli sihhatli kucagina almayi nasip eder ins canim seninde mi kist vardi bide benim amh degeri dusuk cikti canim senin kacti bu ay baslicaz tup bebege ins Allah hayirlisi nasip eder

Canim amh 1.30 du sonra ameliyat okunca baya düştü. .benimde çikolata kisti evet..insallah sonucu güzel olur:)

Canim benimde bugun beli oldu amh 1.50 cikti
Senin kac cikti

Canim benimde bugun beli oldu amh 1.50 cikti
Senin kac cikti
canim benim 0.41 amh degeri bugun bende gogsen hocayla randevum vardi adetin ikinci gunu gel baslayalim dedi ama bayram sureci beni dusunduruyor memlekete gitcez okadar saat yolda gececek ayakta durulcak riskli olurmu acaba bir ay erteleyelim mi diye dusunuyrm

Canim naptin basladiniz mi
ist, ankaraya gelmek zor olmuyor mu
benim dün randevum vardı muayene oldum kan testileri ,,amh,testi istedi göğşen hoca .birde ofis histereskopi yapacak .buay tahlileri topladıktan sonra bir karar veririz nezan başlayacağımıza dedi.buarada ben ankarada oturuyorum canım Ankara ya yeni yerleştim.sen ne yaptın.

Herkese merhaba, Göğşen hocayı duydum 14 haftalıkken bebeğimin beyninde araknoid kist çıktı ve alınmak zorunda kaldı çok zor zamanlar geçirdim. Ankara tıpa gittim Allah birdaha beni oraya düşürmesin. Göğşen hocaya giden arkadaşlar kontrollerde neler yapılıyor gebelik öncesi kan testi vs. yapıldı mı bilgi verirse çok sevinirim.

Canim hoca tedavi yapiyor, kendi tedavisinden pozitif cikan hamilelerin kontrollerine ve dogumuna giriyor diye biliyorum

slm kızlar ben uzun zamandır bu forumdayım ama çok yazamadım sizleri takip ediyorm neler olmuş diye.bende göğşen beyin hastasıyım 2 aşılama yaptırdım ama negatifle sonuçlandı.nasipse artık tüp bebeğe geçeceğiz.

Kızlar benim daha yeni opu oldu ama yumurta boş çıktı yarın göğşen beye randevu aldım daha önce giden arkadaşlar ne kadar ücret ödediniz sonuç olumlu mu? Rapor hakkım var ne kadar daha para gerekecek biraz bilgi edinmek istiyorum . Yardımcı olur musunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…