Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canim gecmis olsun benim raporla bilgim yok sekreterler yardimci olur.
Kac yumurtan olusmustu.
Rezervende azlik mi var

Canim gecmis olsun benim raporla bilgim yok sekreterler yardimci olur.
Kac yumurtan olusmustu.
Rezervende azlik mi var
Canım benim tekb yumurtam gelişti diğerleri istenilen büyüklükte değildi.rezervlerimde sorun yok ama fsh yüksekti bir yıldır yeni düştü eşimde azospermvar.

F

Fsh ye estefom, deha, progestan mi verdi
Yok sadece deha vermişti benim dğer dr. o da zaten iyice çıkardı onu bırakınca yine eskiye döndü yada ben öyle diye düşündüm. Şimdi göğşen beye gittim bakalım Allah burdan vermiştir bizim dermanımızı olsun artık .

ilk gidişte 122 tl sonra 10 gün bedava 10 gün sonrası 60 tl ben tüp bebekte raporlu 2000 tl ödedim ilaç hariç. bide muayene ücreti hariç.raposuzu bilmiyorum

Bebeğin hayırlı olsun.cevap verdiğin için çok teşekür ederim.
Canim selam.ben de ocak ayinda bi aksilik olmazsa basliycam baskentte tup bebege.sen ne zaman baslamayi dusunuyosun.bu arada benim doktorum hulusi hoca.sizin problem neydi??

Canim selam.ben de ocak ayinda bi aksilik olmazsa basliycam baskentte tup bebege.sen ne zaman baslamayi dusunuyosun.bu arada benim doktorum hulusi hoca.sizin problem neydi??
A.s.canım benim bu ay başlayacak gibiydi maalesef hevesim kursağımda kaldı. Eşim ve bende sorun vardı .önce ztb de tüp bebek denedik yumurta boş çıktı bi yumurtanında kalıntısı kalmış .ben ara vermeden hemen kontrol ve bilgi almak için dr.göğşen beye gittim.o da bu kalıntının içinin kan dolduğunu söyledi ilaç vitamin tekrar kontrol dedi.

Anladim insallah o problem bir an once hallolur.eger bi aksilik olmaz da o kalinti gecerse sanki ayni donemde basliycak gibi gorunuyoruz.allah yardimcimiz olsun.zor bi surec biliyorum daha once bir kez denemistim.sen rapor islerini dalan hallettin mi peki canm yani raporun varmiydi

Bebeğin hayırlı olsun.cevap verdiğin için çok teşekür ederim.
saol canm darısı basınıza.bende cok bekledim burda bıgun yazarmıyım diye cok hayalini kurdum sabredin ve cok dua edin ben öyle yaptım.4444 salatı tefrice okudum transferden sonra.yer gök dua ile.

canım ınsallah Allah gonlunun muradını verır
gogsen hoca cok ıyı senın ıcın en ıyısını yapacaktır.

Daha önceden çıkmış bi raporum vardı şimdi ikinci deneme için yeni rapor çıkarılacak mı eskisi mi devam edecek bilmiyorum . Durum normale dönsün inşallah o kalsın tek

canım ınsallah Allah gonlunun muradını verır
gogsen hoca cok ıyı senın ıcın en ıyısını yapacaktır.
Göğşen hoca iyi hekim olarak duydum onun için hemen tekrar vakit kaybetmeden gittim.inşallah kan sonuçlarım herşeyim ve eşiminde herşeyi normale dönerde bir an önce başlarız. Allah sağlıklı evlatlar versin

göğşen hoca hastaları ne var ne yok varmı yenı hamişler.bugun gittim bende bebeklerimin kalp atışını duydum cok mutluyum rabbım sizlerede nasip etsin ins.sabırlı olun ve umudunuzu yitirmeyin 2,5 yıldır bende cok yol gittim geldim sadece göğşen hoca değil tabı umut olmak ısterim hepinize....

Bu yorumlar resmen icimi ferahlatı.
Son yorumlarda tedaviye baslayacagini soyleyen kizlar sonucuda bildirirseniz benim gibi gogsen beyin hastasi olacaklarin onune isik tutarsiniz azminize hayran kaldim ve tabularimi yiktim korkunun ecelede faydası yok hakkimizda hayirlisi insallh.

merhaba kizlar bende en son 2 ay once yazmistim tup bebek icin gogsen hocaya gitcektik ama hep bi aksilik erteledik ta ki bu aya kadar bu ay Bismillah deyip basliyoruz insallah..gogsen hocaya gidenler ne durumda hamis kalan varmi?

Canim merh. Gogsen beye mi gidiyorsun.
Ben onun hastasiyim coook memnunum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…