Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

ınsallah memnun kalırsınız bende göğşen beyin hastasıyım çok ilgili bi doktor allaah razi olsun umarım hayırlı haberler alırız hep birlikte

ay canım insallah bakalım benim pazartesi yada salı amh degerim cıkacak cok merak ediyorum insallah bizlerde hamiş kalırız hayırlşısı ile.hayırlı ramazanlar canlarım.iyi bir doktorgercekten devam edecegim esimde sperm analizi verecek ama bu ay zor gibi hem orucluk hem yogun izin alamıyo.diger aya insallah

canımmmm hayırlara vesile olsunnn inşallah bende hala devam ediyorum çok seviyorum göğşen hocayı ve o tatlı özlem hemşireyi :KK1: Inşallah hepiniz gebe kalırsınız :)))

insallah canım allah razı olsun.sende saglıklı sıhatli al evladını kucagına insallah amin

merhaba arkadaslar bende 4 ay once kist ameliyati oldum ilk 6 ay onemli dediler ama 4 aydir hamile kalamadim bu ay gogsen hoca ile asilama icin baslamaya karar verdik ama gogsen hoca asilama ile vakit kaybetmeyelim tup yapalim dedi ve bugun kan testleri alindi bakalim onumuzde nasil bir yol olacak boyle durum yasayanlar varmi ilk once asilama mi yaptirsak acaba yada hemen tup bebek mi desenek

merhaba arkadaslar bende 4 ay once kist ameliyati oldum ilk 6 ay onemli dediler ama 4 aydir hamile kalamadim bu ay gogsen hoca ile asilama icin baslamaya karar verdik ama gogsen hoca asilama ile vakit kaybetmeyelim tup yapalim dedi ve bugun kan testleri alindi bakalim onumuzde nasil bir yol olacak boyle durum yasayanlar varmi ilk once asilama mi yaptirsak acaba yada hemen tup bebek mi desenek
hayırlı olsun canım tedavin :emir_bebek:

hayırlı olsun canım insallah amh degerin güzel cıkar Bebişine vesile olsun insallah tedavin
Canim merh. Cumlemizin gonlunun muradini yaradanim tattirsin.
Benim 6 yasinda bi kizim var 2. Icin ugrasiyoruz .
Neydim degil, nasil oldum diyecekmissin .
Kizimi istedim 3 ay sonra Allahim verdi.(normal yolla)
2. Olsun dedim ayni anda elma buyuklugunde kist ile hamile oldugumu soylediler, sezariyan oldum hatta dr.bu kist uzun zamsndir varmis iyi hamile kalmissin dedi.
Sonra kist bi oldu bi olmadi, fsh mi etkiledi fsh yukseldi bi normal oldu filan.....
Onemli olan su ki ben Hep sukrediyorum annelik duygusu cok guzelmis isteyen herkes tatsin, ben 3 cocugum olsun isterdim kismetse hayirlisi olacsksa tekrar hamile kalmsk istiyorum

2. Olsun dedim ayni anda elma buyuklugunde kist ile hamile oldugumu soylediler, sezariyan oldum hatta dr.bu kist uzun zamsndir varmis iyi hamile kalmissin dedi.
Sonra kist bi oldu bi olmadi, fsh mi etkiledi fsh yukseldi bi normal oldu filan.....
Onemli olan su ki ben Hep sukrediyorum annelik duygusu cok guzelmis isteyen herkes tatsin, ben 3 cocugum olsun isterdim kismetse hayirlisi olacsksa tekrar hamile kalmsk istiyorum

Sende hamile kalmissin .bu vatana hayirli bi evlat olur .
Allah agzinizin tadini bozmasin insallah.

amin amin amin Allah razı olsun canım ne güzel bir dua.Allah bagıslasın yavrunu sana Rabbim insallah hayırlı kardesler nasip etsin en kısa zamanda kızına.insallah yine hamiş kalırsın.Allah tüm isteyenlere nasip etsin.

merhaba kıızlar bende göğşen hocaya randevu aldım tüp bebek yaptırmak istiyorum .ben Ankara da yeniyim sizlerin yorumlarınızı okuyarak tercih ettim gğşen hocayı inş.bende hamile kalırlım sizler gibi.

Cikolata kisti hastasiyim ameliyat falan çözüm değil gogsen hoca aşılama da yapti ama tavaiye etmiyorum ben tüple gebe kaldm hic vakit kaybetme :))

merhaba kıızlar bende göğşen hocaya randevu aldım tüp bebek yaptırmak istiyorum .ben Ankara da yeniyim sizlerin yorumlarınızı okuyarak tercih ettim gğşen hocayı inş.bende hamile kalırlım sizler gibi.

Pisman olmayacaksin çünkü o kadar tatlı ki benim ilk tupum tutmadiginda baska yeri dusunmeden yine gogsen hoca ile birlikte yaptim ve gebeym darisi basina inşallah :)

Bende hemen çocuk olur saniyordum cikolata kistiyle öyle kolay gebe kalinmiyomus iki sene ugrastm gogsen hoca pes etmedi ikinci tup bebegim tuttu darisi basina :)

X