Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

İyi akşamlar kızlar dün yumurtalarim toplandı toplam 6 yumurta toplanmış ama progesteron değerim yükseldıği için transferim yapılmayacak malesef anlayacağınız yumurtalarımi donduracaklar şimdi regl olmayı bekliyorum inşallah değerim düşer reglimin 2.gunu gidicem bklm herşeyde vardır bi hayır Rabbim hayırlara çevirsin inşallah bu arada dondurma ücreti ne kadar bi bilginiz varmı hiç sormak aklıma gelmedi

Göğşen bey ile veya hastane ile ilgili olumsuzluk yaşayan var mı iki merkez arasında kaldım biri novaart biri başkent göğşen bey yardımcı olun lütfen

Göğşen bey ile veya hastane ile ilgili olumsuzluk yaşayan var mı iki merkez arasında kaldım biri novaart biri başkent göğşen bey yardımcı olun lütfen
göğşen bey iyi bir doktor canım. novart ı bilmem.. ama başkent in labaratuarının teknik donanımı konusunda benimde kafamda soru işaretleri var ?

Merhaba,
Bende Novaarttan vazgeçtim Hulusi bey e gidecektim ama şimdi aklım Göğşen beyede takıldı.
Çok kafam karıştı . O kadar korkuyorum ki artık ne yapacağımı bilemiyorum. Allahım isteyen herkesin kucağını doldursun.Psikolojim çok bozuldu artık iyi düşünemiyorum.Bir aşılama bir tüp bebek başarısız.Kısmet.

Kizlar umutsuzluğa kapilmayin bu yol zorlu ve yipratici hepimiz yaşadik ama allahin izniyle sonunun güzel olacağini düşünüp gerçekten güvendiğiniz bir doktora teslim olmalisiniz. Ayrica başarisizlik sonucunda sürekli doktor degiştirmek de bana göre doğru degil çünkü başarisizlik sonucunda tecrübe kazaniliyo ve sonraki tedavide ona göre yol izleniyo.
Olumsuz bir şey yaşayan oldu mu diyosunuz. Olumsuzluk ararsaniz bulursunuz doktor da insan sonuçta başkalarina degil size nasil davrandiği önemli. Gidip konuşun sonuçta herhangi bi doktora degil bir profesöre gidiyosunuz aklinizdaki sorulari sorun kafaniza yatarsa devam edersiniz. Ben kendi adima hicbir olumsuzluk yaşamadim yanindan her çiktiğimda umut doldum ve simdi doğumu bekliyorum. Allahim isteyen herkese nasip etsin içinde sizlere de inşallah hayirlisiyla.

Gerçekten haklısınız ben çok umutsuzluğa kapıldım ve bu en kötüsü inanın.İnşallah sağlıkla bizde güzel günleri görürüz. =)

Tabiki karar vermek zor tercihlerimizde kaderimiz doğrultusunda olacağından iyice araştırıp karar verip Allah tam teslim olmaktır o ne derse o olacak çünkü çok takmayalım kafaya herşey nasip bende çok kararsız kaldım ama hem okuduğum yorumlar hemde işin maddi boyutunu düşünüp karar verdim takdir rabbimindir sonuç ne olursa olsun üzülmeyeceğim isyan etmek istemem çünkü hayırlısını istemek en doğrusu

merhaba arkadaşlar. bende araştırma yapıyorum. prof.dr.göğşen önalan için güzel şeyler okudum. ve ona muayene olmaya karar verdim. acaba bana tavsiyeleriniz nelerdir doktora ilk gittiğimde neler yapıyor. baştan sona anlatabilecek biri varsa çok memnun olurum.

Merhaba canim hakkinda en hayirlisi olsun inşallah.
Randevu alip git ilk seferde istediğin günde gidebilirsin yapilacak işlem varsa şu günlerde gel diyolar zaten. Daha önce başka hastanede yaptirdiğin tahliller sonuçlar varsa onlari götür yaninda. Muayene tahliller operasyonlar için başkent hastanesi uçuk rakamlar istemiyo sirf bu sebeple bile tercih sebebi olabilir. Bana göre Göğşen Bey branşinda bilgili ve başarili bi doktor. Ama karşisina geçip ukala konuşmalar yapilinca hoşuna gitmiyo bunda da hakli. Internete çok takilip şöyle yaziyo böyle okudum konuşmalarindan hoşlanmaz. Bi doktor olarak tam teslim olunmasini istiyo ki bence bunda da hakli. Çok sessiz konuşur başta farkli gelebilir bana gelmişti ama zamanla alişiyosun.:)) hiç olumsuz bişey yaşamadm doktorla ilgili tabi kişiye göre degişir. Insallah sen de isinirsin ve tedavine başlarsin canim.

merhabalar, ben de ilk denemem başarısız olunca acaba doktor değiştirsem mi diye düşünüyorum. ya istanbula gideyim ya da gogsen hocaya gideyim diyorum. gogsen hocayı cok methediyorlar ama hastanede olduğu için 35 yaş altına çift embriyo transferi yapar mı acaba, başına gelen varsa mesaj atabilirse çok sevinirim.

tek embriyo transferine kesinlikle girmek istemiyorum. zaten o kadar çile çekiliyor bir de tutmuyor, gördüğüm en saçma kanun

kızlar mrb bende 7 yıllık evliyim sebebsiz infertilite 2 kez aşılama olduk ükran çakmak da malesef olumsuz sonra tasiye üzeirne gögşen hocaya gittik tüp bebek yaptırdık çok şükür rabbim nasip etti hamileyim şuan gitmek isteyenler tereddütsüz gidebilirler herkes tüm personel gayet güler yüzlü gögşen hocada işini çok iyi yapıyor rabbim emeklerimizi zayi etmesin inşallah isteyn herkse tez zamanda nasip etsin

Rabbim hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin. Sağlikla büyüsünler sağlikla doğsunlar inşallah. Allahim isteyen uğraşan herkese tez zamanda hayirlisiyla nasip etsin.amiiin.

Nasıl güzel umut oluyorsunuz burda bekleyenlere bir bilseniz Rabbim umudumuzu sabrımızı arttırsın inşallah

BENDE TAM IKISININ ARASINDA KALDIM VE KARAR VEREMIYORUM.2.tüp bebegımı(sonuc negatıf)
baskentte gosen beye yaptırmıs olmama ragmen karar vermıyorum

Neden negatif oldu sorununuz neydi
Erkek infertilitesi.az sayida sperm ve yeni öğrendik morfoloji de bozukluk var.ama kimle görüşsek zaten icsi yontemi kullanılıyor yapilacak birsye yok deniyor.başkentte gogsen bey sanki psikolog yaninda kendimi iyi hissedyrum zamanda ayırıyor fakat kalabalik ve laboratuvari hakkinda suphelerim var?sizin sorun ney?yeni bebegi ne zaman dusunuyorsunuz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…