Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Kızlar nasılsınız yarın iğnelere başlıyoruz Allah nasip ederse bklm ne olucak bu arada göğüşen bey izinli p.tesi geliyor ama iğneler raporsuz ne kadar tutuyor bir bilginiz varmı

Kızlar nasılsınız yarın iğnelere başlıyoruz Allah nasip ederse bklm ne olucak bu arada göğüşen bey izinli p.tesi geliyor ama iğneler raporsuz ne kadar tutuyor bir bilginiz varmı

Hangi iğne canim gonal f mi puregon mu?
Gonal f kutusu 250-300civari ama puregon daha ucuz.

Gonal f verdi canm 3 gün 150 cc yapicam p.tesi günü kan vericem tekrar bklm toplam kaç gün iğne vurguluyoruz acaba 11 günmü

Yok canim 6 7gün kullaniyosun ama sen yüksek başlamişsin ben 3kutu almiştim yetmişti. Tanidik eczane geliş fiyatina veriyo ilaci ben 200liraya aliyodum.

Yok canim 6 7gün kullaniyosun ama sen yüksek başlamişsin ben 3kutu almiştim yetmişti. Tanidik eczane geliş fiyatina veriyo ilaci ben 200liraya aliyodum.
Anladım canım bende 280 tl ye aldım aldım yaa bu yola başlayınca maddiyatı artık göz ardı ediyoruz da tek sonuçları güzel olsun inşallah

Hayırlısı inşallah hepimiz güzel haberler yazalım burdan birde tüp bebek için dosya açılıyor ya onun için ne gerekiyor nüfus cuzdanlari fotokopisi resim evlilik cüz.fotokopisi başka bir şey varmiydi

Bide kaymakamliktan nüfus örneği gibi bişey lazim oluyodu sanirim çocuğunuzun olmadiğina dair belge.

merhaba arkadaslar bende gögsen beye ilk defa dün gittim bana pazartesi histereskopi yapacak iki dis gebelik bir kimyasal birde sonlanan gebeligim var. insallah hayirlisi olsun

İnşallah kızlar sağolun ben il dışından gidiş geliş yapacağım Ankara'da oturmuyorum. Sizler hocadan memnunsunuz değil mi. Bana biraz bilgi verir misiniz

Ben memnunum canim çok şükür. 2seneyi aşkin zamandir taniyorum kendisini iyi ki Rabbim onu karşimiza çikardi diyorum.
Onun inşallah sana faydam dokunur demesi beni çok mutlu etmişti çok şükür vesilemiz oldu 32.haftadayiz bekliyoruz doğumu. Hangi sehirden geleceksin tedavi sürecinde sabahtan gelmen gerekiyo sorun olmayacak senin için degil mi?

Ben memnunum canim çok şükür. 2seneyi aşkin zamandir taniyorum kendisini iyi ki Rabbim onu karşimiza çikardi diyorum.
Onun inşallah sana faydam dokunur demesi beni çok mutlu etmişti çok şükür vesilemiz oldu 32.haftadayiz bekliyoruz doğumu. Hangi sehirden geleceksin tedavi sürecinde sabahtan gelmen gerekiyo sorun olmayacak senin için degil mi?
Çok sağol canım Allah razı olsun. Ben Konya'dan geleceğim hızlı trenle gelirim iki saat sürüyor inşallah herşey güzel olur. Benim başka merkezde sekiz tane dondurulmuş embriyom var onları kullanmak ister mi acaba hoca

Çok sağol canım Allah razı olsun. Ben Konya'dan geleceğim hızlı trenle gelirim iki saat sürüyor inşallah herşey güzel olur. Benim başka merkezde sekiz tane dondurulmuş embriyom var onları kullanmak ister mi acaba hoca

Dondurulmuş embriyo kullanma taraftari olmuyo canim çünkü onlarin yanit verme orani yeni embriyoya göre biraz daha düşük. Yine de konuşursun problemini bilmiyorum belki onlari kullanmasi gerekir. Rabbim hakkinda en güzelini en hayirlisini nasip etsin.

Dondurulmuş embriyo kullanma taraftari olmuyo canim çünkü onlarin yanit verme orani yeni embriyoya göre biraz daha düşük. Yine de konuşursun problemini bilmiyorum belki onlari kullanmasi gerekir. Rabbim hakkinda en güzelini en hayirlisini nasip etsin.
tesekkür ederim canim sagol. bende o gün konusmasindan tedaviye yeniden baslamak istedigini anladim. konusuruz pazartesi insallah belli olur

X