Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Erkek infertilitesi.az sayida sperm ve yeni öğrendik morfoloji de bozukluk var.ama kimle görüşsek zaten icsi yontemi kullanılıyor yapilacak birsye yok deniyor.başkentte gogsen bey sanki psikolog yaninda kendimi iyi hissedyrum zamanda ayırıyor fakat kalabalik ve laboratuvari hakkinda suphelerim var?sizin sorun ney?yeni bebegi ne zaman dusunuyorsunuz?
Eşimde sorun yok Kaan hocaya gittik bende erken menepoz başlıyor yaş 41 ben ilk defa tüp bebek yaptıracağım ekim ayında düşünüyorum inşallah

Göğşen bey son teknolojik yöntemler yada ilaçlar serumlar uyguluyor mu embriyoloğu nasıl iyi mi acaba bu çok önemli

Göğşen bey son teknolojik yöntemler yada ilaçlar serumlar uyguluyor mu embriyoloğu nasıl iyi mi acaba bu çok önemli
Teknolojisi hakkında çok bilgi sahibi değilim.ama baştan salma işler yapmıyor kesinlikle her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve sorularına cvp bulabiliyorsun benim içinde bunlar çok önemli

Araya bayram girmesi sorun oldu inşallah tedavileriniz başarili olur Rabbim hayirlisiyla kucaginizi/kucagimizi doldurur. Bekletmesin artk bizi nazli kuzular hayirlisiyla sağ salim gelsinler.

Arkadaslar Gogsen Hoca ile ilk gorusmemizi yaptik bugun. Anestezili hsg istedi ama randevu alamadim. Anestezisiz rahim filminde randevu aldim. Tecrubeliler yazabilir mi ? Korkuyorum acikcasi.

Arkadaslar Gogsen Hoca ile ilk gorusmemizi yaptik bugun. Anestezili hsg istedi ama randevu alamadim. Anestezisiz rahim filminde randevu aldim. Tecrubeliler yazabilir mi ? Korkuyorum acikcasi.
Korkulacak hiccccc bir şey yok araştırma zaten iyice telaşa düşersin dualarla gir çık 10 dk bile sürmüyor zaten

Tesekkurler cevabin icin ama arastirdim bile Aci ceken de cok , hicbir sey yok diyen de. Aci esigim dusuk olsa da katlanirim ama tabii tansiyonum dusup bayilmazsam

Ben devlet hastanesinde anestezi almadan yaptirmiştim işlemden önce arveles mi öyle bi agri kesici içmem söylenmişti aldim ilaci belki psikolojik rahatlama da sağladiği için bilmiyorum iğne batmasi kadar bi aci bile hissetmeden ciktm işlemden. Içini ferah tut canim her bünye farkli ve vücut ona göre tepki veriyo. Insallah sen de hicbir acı hissetmeden atlatirsin. Allahim yardimcin olsun.

Hoca ve hastane ile ilgili ilk izlenimleriniz nedir
Bir kere gercekten kalabalik yorumlari dogru. 9 saat hastanedeydik. Sabah Gogsen Hoca bizi dinledi kan testi istedi. Sevdim hocayi, insallah daha cok severim. Sadece 9 saatin sonunda surecle ilgili biraz daha bilgi isterdik. Sabahtan beri cok yoruldu ve 20 saniye bir aciklama ile cikmak zorunda kaldik. Kafamizda soru isaretleri... Ben hocayi sevdim. Rahim filmime bakip yorum yapacak, haftaya izinliymis. Allah'im yardim etsin.

Bir de ikizlere hamile olup kalp atislarinin durdugunu ogrenen bir kadin cikti iceriden aglayarak... Tam bizdeydi sira. İcim parcalandi , Allah sabir versin ona da. Hulusi Hoca daha yogun gibi geldi bana. Bir de ona gidenler hep hamile... Ya da o gun denk geldi. Ben Gogsen Hoca'ma guveniyorum. Ama insallah yogunluktan bir seyler atlanmaz , unutulmaz, sorularim cevapsiz kalmaz.

Bende bugun gogsen hocayla tanistim yogundu yorgundu kendisini kimin tavsiyesiyle buldugumu sordu internet dedim guldu muayenede solda hic yumurta gormedim dedi yani surec nasil gider bilmiyoruz bugun apar topar basladim tedaviye adetimin 5. Gunu bugun baslanir mi acaba birde heyecandan 2 toz 1 su olacakken 2 toz 2 su yaptim menapur igneyi offf hazir degilmisim ben yaaaa

Sonuçlarım nasıl

Eklentiler

• IMG_8005.JPG
    IMG_8005.JPG
    63,8 KB · Görüntüleme: 145
  • IMG_8006.JPG
    IMG_8006.JPG
    42,5 KB · Görüntüleme: 141
  • IMG_8007.JPG
    IMG_8007.JPG
    46,5 KB · Görüntüleme: 133
Merhabalar ben gogsen hocanin eski hastalarindanim.
Hep buraya yorum yazmissimdir. Cabalarim sonuc verdi kizim 10 aylik. Umudunuzu kaybetmeyin. Umarim gonlunuzun muradina ulasirsiniz.
Gogsen hoca gozumde 1 numarali doktordur.

Merhabalar ben gogsen hocanin eski hastalarindanim.
Hep buraya yorum yazmissimdir. Cabalarim sonuc verdi kizim 10 aylik. Umudunuzu kaybetmeyin. Umarim gonlunuzun muradina ulasirsiniz.
Gogsen hoca gozumde 1 numarali doktordur.
Teşekkür ederim ilk başta biraz ilgisiz gibi geldi çok umut vermeden konuştu hemen sanki yaşım ve çocuğum olduğu için herhalde nasılsa olmazsa olmaz değil diye düşündü herhalde

hocaya watsaptan sor istersen canm sonuçta hormon iğneleri hep kullanılan iğneler
Sonuçlar çıkınca kendisi baktı zaten normal dedi ama vajinal muayenede solda yumurta göremedim dedi yani umutsuz konuştu tedavinin seyri benim ilaçlara nasıl yanıt vereceğim ile alakalı gelişecek sanırım nasip artık

X