Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Ilaclar adami mala bagliyor bas agrisi kalca kasik....mide bulantisi asiri duygusallik
V.s cok agir ilaclar kullandigimiz ilaclarda gebe idrari var ve agir ilaclar banada cok agir gelmisti bedenimiz napsinnn

bende göğşen önalan da tüp bebek tedavisi oldum bir hafta önce gebelik testi negatif çıktı.olmadı nasip değilmiş.zaten son tedavimdi.
Neden son tedavindi?
Dedigin gibi nasip degilmiş şartlarini bilmiyorum ama bazi şeyler zor elde edilir çok degerli olur hepimizin durumu böyle.

Neden son tedavindi?
Dedigin gibi nasip degilmiş şartlarini bilmiyorum ama bazi şeyler zor elde edilir çok degerli olur hepimizin durumu böyle.
bu üçüncü tüp bebek denememdi son tedavim derken artık yaş 37 birde maddi durumlar.allah büyük allahtan ümit kesilmez belki bi mucize olur.rabbim tüm olmayanlara versin

bu üçüncü tüp bebek denememdi son tedavim derken artık yaş 37 birde maddi durumlar.allah büyük allahtan ümit kesilmez belki bi mucize olur.rabbim tüm olmayanlara versin
Insallah canim allah tüm isteyenlere hayirlisiyla nasip etsin.hayat mucizelerle dolu gerci mucize dedigimiz de rabbimin düzeni elimizden gelen bisey yok sabir şükür bizim için.

Ayy çok güzel haber inşallah tutunurlar sana. Transfer ne zaman olacak?
Benim de cmrts yumiler toplanacak.
amin canım hayırlısıysa inşallah :) c.tesi transferim :) bi aksilik çıkmazsa :) Senin de inşallah sağlıklı bi şekilde toplanır döllenir canım Allah yardımcın olsun :) kaç tane var yumurtan şu an?

Merhaba arkadaslar. Ben de göğşen hocada tüp bebege karar verdim. Önümüzdeki ay nasipse.. Ben dogal yolla 4 kayip yasadim. Hepsi kalp atisi olmamasindan dolayi kürtaj. Merak ettigim rapor çıkarmı bize. 3.5 yillik evliyiz. Esimde sperm dna hasari %30 cikti. Bunun disinda da tum testler tahliller temiz.

Ilaclar dahil raporlu ve raporsuz odeyecegim ucret ne olur. Ucret hakkinda bilgi verebilir misiniz?

Ben reglimin 2.gününde igne kullanmaya başladim simdi ufakli büyüklü 10civarinda yumurta var ama bunlardan kaçi toplanir kaçi döllenir bilmiyorum insallah olsun artik hayirlisiyla.
Göğşen bey bugün "insallah sana faydam olur"dedi. Bakiş açisi çok güzel inançli olmasinin sonucu tabi. Rabbim insallah nasip eder ama olmazsa da 2.3.denemeyi de yine göğşen beyin yapmasini isterim.
Allahim yüzümüzü güldürsün kucagimizi doldursun insallah hayirlisiyla.

Maşallah çok güzel canım yumurta sayın çok iyi benim 3 tane diye üzülüyorum bak hepsi döllenmiş çok şükür.. İnşallah senin de hepsi toplanır hepsi döllenir Ben iğnelere 5. gün başladım 6 gün devam ettim.. 8. gün toplamam oldu kısa protogol uyguladım dedi.. İnşallah bi daha yaptırmaya gerek olmaz ama olucak olursa ben de göğşen beyle devam etmek isterim.. Çok dobra ama bi o kadar duygusal bi insan :) allah hayırlısını versin hepimize

Canim sigortanizin 5sene öncesinde başlamiş olmasi lazim rapor için bu süre içinde de 900gün şarti ariyolar ve son 90gündür sigortanin aktif yatiyo olma şarti var.
Gonal f 450 kullandim ben 382tl 1kutusu ben 3kutu aldim 3bin üniteye kadar devlet karşiliyo ilaçlari sen %20ödüyosun. Orgalutran var ben 4kutu kullandim tanesi 85tl
Ovitrelle var 2kutu aldim tanesi 60tl.
Ama senin yumurta durumuna göre çogalabilir miktarlar ortalama 1500tutuyo borçlanarak alip rapor cikinca eczaneden parani aliyosun.
Hastane raporlu 3bin raporsuz 3900tl aliyo.
Ortalama 4bin 4500arasi oluyo toplamda.
Insallah hakkinda hayirlisi olur.

Amiiiin.
Ben 11gundür gonalf kullaniyorum bu akşam çatlatiyoruz insallah göbegim ignelerden delik deşik oldu ama hicbiri umrumda degil bebişe giden yolda her seye katlanirim. ayy heyecan sardi valla bakalim nasip bekliyoruz heyecanla.

Sagol canim cok anlasilir yazmissin. Insallah tutunur bebegin ve hep seninle kalir. Benim hep tutunuyo ama benimle kalmiyo. Insallah tup bebek vesilem olur. Adetimi bekliyorum adet olunca gogsen hocaya gidicem rapor icin basvurucam.

Sagol canim cok anlasilir yazmissin. Insallah tutunur bebegin ve hep seninle kalir. Benim hep tutunuyo ama benimle kalmiyo. Insallah tup bebek vesilem olur. Adetimi bekliyorum adet olunca gogsen hocaya gidicem rapor icin basvurucam.

Insallah o bebişler gelir bizi daha fazla bekletmezler.
Rapor için kaymakamliktan nüfus örnegi evlilik cüzdani fotokopisi senin ve eşinin kimlik fotokopisi 2fotograf ve sgk dan hizmet dökümü isteniyo sen simdiden hazirla canim.:))

Tamam basliyim hazirliklara:)

Sen ne kadardir istiyosun bebek; sebepsiz infertilite mi?

inşallah güze haberlerle gelirsin canım.. bilmezmiyim nasıl bi heycan var bende de anlatamam.. sanırım biz transferdi testti derken bu böyle devam edicek.. inşallah yaşanılan her zorluğu unutturacak olan bebişlerimiz hayırlısıyla gelir

Tamam basliyim hazirliklara:)

Sen ne kadardir istiyosun bebek; sebepsiz infertilite mi?
Benim tek tüpüm kapali ama sebepsiz diye geciyo belgelerde.tek tüple hamile kalmak mümkün oldugu için böyle oluyo.
4senelik evliyim 31yaşindayim 3senedir uğraşiyoruz bebiş için bekletiyo bizi nazli kuzu.1senedir de göğşen bey doktorum. Toplam 5aşilama geçirdim hic gebelik oluşmadi. Bakalim tüp bebiş gelir insallah.:))

Yasimiz ve evlilik yilimiz ayni. Tek tuple gebelik hikayesi cok. Insallah seninde tup bebek vesilen olur. Ben 4 defa hamile kaldim bu duyguyu yasayipta kaybetmek zor. Insallah olucak inaniyorum.

Yasimiz ve evlilik yilimiz ayni. Tek tuple gebelik hikayesi cok. Insallah seninde tup bebek vesilen olur. Ben 4 defa hamile kaldim bu duyguyu yasayipta kaybetmek zor. Insallah olucak inaniyorum.

Rabbim sabir versin insallah 4defa hamile kalmak az degil canim sebebi var mi bu durumun yoksa o da mi açiklanamiyo?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…