Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Çok teşekkürler verdiğin moral için de yardımın için de :) en başından beri sürecini takip ettiklerimdensin.. inşallah göğşen hocayla olan denemenizde başarılı olursun canım :) en başta sormak istediğim benim ilk kontrole adetin ikinci günü mü gitmem lazım eşim şimdiye kadar hiç tahlil yaptırmadı onun da o gün benimle mi gelmesi lazım ve hemen mi tedaviye başlarız.. Bir de ben aşılama düşünmüyorum.. önceki yazımda anlattığım gibi eşim tek tedaviyle yetinmek istiyo o yüzden bu hakkımızı aşılamayla harcamak istemiyorum biraz daha ihtimali yükseltmek istiyorum ama tabiki Allah bilir.. Göğşen hoca bana aşılama önerirse ve ben de bu durumu söyleyip tüp istediğimi söylesem bize tepki filan verir mi?? Bu işler nasıl yürüyo hiç bilmiyorum inanki Biraz çok oldu sorular ama

Canm numaramı vermiştim bekledim aramadın:)
Konuşsak hepsine daha sağlıklı cevap verirdim neyse ama buradan yazayım:) ben de hiç aşılama olmadan tüp e başlayalım demiştim tamam dedi..o zaten aşılamada ısrarcı olmaz çünkü şansı çok düşük en mantıklısı direk tüp..hele sen 35 yaş üstü olduğun için direk başlar merak etme .ama eşin senden önce muhakkak sperm örneği versin ki ona göre karar verecek tüp bebek e.yani belki eşinin öncesinde spermlerini güçlendirmesi vs gerekebilir.ama eşin de başkentte versin ,ikiniz de aynı yerde başlamış olun.3 gün cinsel perhiz (3 gün hiç boşalmamış olacak,daha fazla ya da daha az değil)le birlkte eşin sperm testi verebilir direk..muayeneye gerek yok..telefondan ya da bizzat randevu alın onlar gelmeniz gereken saati söyler.sperm sonucunuzla birlkte adetten 10 gün önce muayeneye gidin (belki uzun protokol yaparsa Lucrin iğnesine erken başlar) sen de daa önceden yapılmış tüm tahlillerini götür.bir de rahim filmin yoksa adet sonu gidip rahim filmi çektir yine başkentte.çünkü hoca kendi görmek istiyor .başka yerden varsa da kabul ediyor.yani tüm bunlarla tüp e başlar...hatta histeroskopi de yapabilir çünkü tüp tutma ihtimalini artırıyor...(rahmin içine kameraya girip yapışıklıklar -perde vs varsa anımda müdahale edip onarıyor) numaramı vermiştim aslında bekledim. Aramadın:) o yüzden uzun yazdım ben de:) neyse başka bi okuyana faydası olur belki:)

Zeynepcicek arkadaşım çoktan siteye girmemiştim. Hamileliğini yeni öğrendim. Hayırlı olsun. Allah kucağına almayı nasip etsin.
Bu arada arkadaşlar bende göğşen hocanın hastasıydım. Ilk tüp denemede tuttu ve 4 hafta önce doğum yaptım. Tüp Bebek normal doğum olmaz diyenler olmuştu ama ben normal doğum yaptım. Bilginiz olsun. Bebek isteyen herkese Rabbim nasip etsin

canim benim sagol sanadabebeginede Allah saglikli gunler nasip etsin zorlu bi 4 bucuk ay gecirdim kanama uzun bulantilar ve koku hassasiyeti beni yordu simdi altin donemi yasiyorum cok sukur iyiyiz.

Merhaba dogumunuzu ve tüm takiplerinizi gögsen beyde mi yaptiniz ?

Başkent tıpta güncel tüp bebek fiyatlarını bilen var mı - raporsuz? İlaçlar ne kadar tutuyor

Kendi sorumu kendim cevaplayayım. Hastaneyi aradım az önce raporlu 3000 raporsuz 3900 tl. İlaçlarda 1000 ile 1500 arasında değişiyormuş. Yani forumdaki yazan fiyat hala geçerliymiş. Forumda okumuştum bu fiyatları sadece şu anki durumu merak etmiştim herhangi bir değişiklik var mı diye.

Raporlu, raporsuz dediğiniz tam olarak ne oluyor ? Bende tüp bebek düşünüyorum ve yurdisinda yaşıyor um malesef o yüzden tam çözemedim. ..

Raporlu, raporsuz dediğiniz tam olarak ne oluyor ? Bende tüp bebek düşünüyorum ve yurdisinda yaşıyor um malesef o yüzden tam çözemedim. ..

İki asılama sonucunda hala hamile kalinamamissa ya da esinizin sperm diğerleri cok kotuyse rapor çıkarıyorlar ve daha uygun fiyata tüp bebek yaptırıp daha uygun fiyatla ilaçları alabiliyorsunuz raporun çıkabilmesi için belki başka şartlarda vardır benim bildiklerim bunlar

Anladim, teşekkür ediyorum . Araştırdım ama bulamamistim, ben raporsuz yapıcam o zaman

Merhabalar güzel anneler ve anne adayları ben Ankara'ya çok yabancıyım. Doktor araştırması yapıyorum. 9 aydır bebiş istiyoruz ama gelmedi minişimiz henüz basit düzeyde pco var bende bide.. KK da Göğşen beyi çok duydum. Ve randevu almaya karar verdim. Ama regli mi beklemeliyim yoksa öncesinde gideyim mi ??

Ön gorusme yapmak icin kncesinde git bence tabi uzak tan geliyorsun adetide bekleyebilirsin ona sen karar vermeslisin.ben uzaktan gittigim icin adet bekledim o gun butun testlerimi yapti yani benim icin daha kolay oldu

Ön gorusme yapmak icin kncesinde git bence tabi uzak tan geliyorsun adetide bekleyebilirsin ona sen karar vermeslisin.ben uzaktan gittigim icin adet bekledim o gun butun testlerimi yapti yani benim icin daha kolay oldu
Ankaradayım kuzum da eşimin işi dolayısıyla burdayız pek bilmiyoz o yüzden yabancıyım dedim. Ön görüşme deyip mi randevu alcaz peki? Bide şuan devam ediyo musunuz canım siz ?

Ankaradayım kuzum da eşimin işi dolayısıyla burdayız pek bilmiyoz o yüzden yabancıyım dedim. Ön görüşme deyip mi randevu alcaz peki? Bide şuan devam ediyo musunuz canım siz ?
Evet randevu alirsniz on gorusme deyip.bend evam ediyirum ikinci denemem olcak ilk denemem olumsuz oldu

Canım bende bikaç soru sorabilir miyim Göğşen beyle ilgili ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…