Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Esiminde benimde tum genetik pihtilasma hormon vs tum testleri yaptirdik. Sebep yok.. her sey güya temiz.. Son kurtajim hazirandaydi sperm dna hasari diye bisey varmis o testi yaptirdik hasar %30 cikti. Kaan aydos unlu uroloji dr u sebep bu dedi ve esime gunasiri klomen ve gunde 2 emodex kapsul basladi 2 ay once. Ayrica her sabah keciboynuzu ozu her aksam keciboynuzu tozu 2 tane zeytinyaginda bekletilmis kuru incir 1 bardak isirgan otu cayi iciyor. Haftada 3 öğün nohut yemegi yiyor. Ve kaan hocadan hazirandayken 4 ay sonra kasim ayina randevu alabildik maille iletisime gectim maille tedaviye basladi. Tedavinin 2. ayinda tekrar hasar testi yaptirdi esim yarin ya da pzts cikacak sonuc. Insallah hasar dustuyse tup bebege baslicaz hemen.

Benim hikayem boyle.. simdi duayla 3-4 güne cikacak hasar sonucunun iyi olmasini bekliyorum.

Baskent unv erkek infertilitesinde nasil bilmiyorum. Gogsen hocaya cok guveniyorum insanlığıda hekimligide mükemmel. Erkek infertilitesi icin baskent unv insallah iyidir.

Son düzenleme:

Canim ya insallah sonuçlar iyi çikar da tedavinize başlarsiniz. Teşhis koyulana kadar sabrimizi yitiriyoruz zaten sonra tedavi başlayinca bi acelecilik oluyo hemen yapalim bi sonuç alalim artik diye.
Benimle ayni evlenenler simdi 2.çocugu zorluyo. Eşimin tarafina gittigimizde merhaba diyenin 2.cümlesi çocuk var mi oluyo senin neler yaşadigini bilmeden herkes tekme atiyo. Benzer şeyleri hepimiz yaşiyoruz.
Rabbimin izniyle biz de bebişlerimize kavuşuruz tez zamanda inşallah.

Bugün hemşireye soracaktim unutmuşum yine, sen biliyo musun acaba kaç embriyo transfer ediyolar işlem sirasinda? 35yaş altina ilk 2tüp bebek denemesinde tek embriyo transferi olur diyolar ve devlet hastaneleri,tabi bazilari hariç, tek embriyo transfer ediyomuş.sana konuyla ilgili bişey dediler mi canim?

Insallah canim.. Yaklaşımlar hep aynı.. ama ben inaniyorum olacak insallah. Senin test gunun ne zaman? Kac embriyo kondu? Embriyo koymada sınır var mı? Ben istesem 2 embriyo koydurabilir miyim?

Insallah canim.. Yaklaşımlar hep aynı.. ama ben inaniyorum olacak insallah. Senin test gunun ne zaman? Kac embriyo kondu? Embriyo koymada sınır var mı? Ben istesem 2 embriyo koydurabilir miyim?

Benim cmrts günü yumurta toplanacak bakalim kaç embriyo oluşacak bilmiyorum.ben hastanin istegine birakilacagini sanmiyorum mantikli düşününce 1embriyo az 3 de fazla oluyo. Kaliteli 2embriyo oluşursa 2yaparlar diye düşünüyorum ama ben sormayi unuttum onlar da bisey demedi.

Insallah 2 koyuyolardir. Allah yardimcin olsun canim. Iyi haberlerini bekliyorum.

benim yaşım 35 canım o yüzden 2 koyucağını söyledi ama bildiğim kadarıyla 35in altına tek embriyo transfer ediliyo yasal olarak

H haindunyaaa bu arada ben 2 aydir ari sutu kullaniyorum. Gogsen hocada 3.tup bebekte yavrusuna kavusan arkadasim var. 3.sunde ari sutu kullandigini ve ilk defa tum yumurtalarinin kaliteli oldugunu soyledi. Benim vesilem ari sütü diyo. Onun tavsiyesiyle ari sutu aldim her sabah nohut tanesi kadar dilaltında bekleterek yiyorum. Ilk defa gecen ay cok net sekilde iki parmak arasinda uzayan akinti gordum. Ve 31 gunde olan adetim 29.gunde oldu. Bunun yaninda 2 aydir ace plus selenyum kapsül kullaniyorum. Bu da hucreleri yenileyip antioksidan takviyesiyle kaliteli yumurta olusmasini sagliyomus. Insallah senin bu defa tutacak ve bunlara gerek kalmayacak.

Ari sutunu burdaki tup bebek yaptiracak arkadaslara tavsiye ederim.

benim yaşım 35 canım o yüzden 2 koyucağını söyledi ama bildiğim kadarıyla 35in altına tek embriyo transfer ediliyo yasal olarak

Deme yaa.
Devlet hastanesinde şansi artirma adina 2embriyo transfer edildigini duydum.
Insan akli işte 1taşla 2kuş derdine düşüyorum. yaşim olmuş 31 dogal yolla olmadi tüp bebekle 1kerede 2evlat olur da başka tedavi falan yipranmam diye aklimdan gecirdim.
Yine nefsime kapildim kesin olacak diye baktim.rabbim 1versin saglikli versin hayirlisiyla olsun insallah.

ahh canım bilmezmiyim o hisleri inanki hepsini ben de yaşıyorum.. 3 yumurtam çıkınca üzülmüştüm 2 tane embriyo olmazsa falan diye.. insanız işte napalım aklımızca ihtimalleri yükseltmek istiyoruz.. o kadar çok psikolojik gerginlikler iğneler ilaçlar öyle zor ki Allah biliyo görüyo işte hepimizin halini.. Dilerim isteklerimizi açgözlülük olarak görmez.. Önemli olan sağlıklı sıhhatli olsun da canım 1 olmuş 2 olmuş farketmez.. Yeterki sağlıklı sıhhatli dünyaya gelip büyüsün evlatlarımız senin de Allah gönlüne göre versin inşallah.. 1 koyarlar bölünür ikiz olur belli mi olur kısmet bu işler canım

Merhaba canim rapor cikar sana
Raporsuz 3900
Raporlu 3000
Ilaclari raporsuzun 1500 filan tutuyor
Ank da ozel en uygun hastane.

2 yumurtanda kaliteliyse 2 sinide transfer ederler.

Canim.cok sagol cok iyiyim transferim yapildi bugun ,dinlenme safhasindayim :) 3 embriyom da 8 c denilen 1.kalitedeymis.. iki tane secilip yerlestirildi.. artik gerisi Allah'in taktiri.. sen nasilsi canim ?

Benim de bugün yumiler toplandi 9tane toplanmiş. Şimdi kasıklarimda ağrı var ama dayanilmayacak şeyler değil bebişe giden yolda tüm acılar kutsal ve hepsine katlanilir. Allah nasip ederse ana olacaz biz.

Benim de bugün yumiler toplandi 9tane toplanmiş. Şimdi kasıklarimda ağrı var ama dayanilmayacak şeyler değil bebişe giden yolda tüm acılar kutsal ve hepsine katlanilir. Allah nasip ederse ana olacaz biz.
masallah canim ne guzel yumurta sayin hersey cok guzel..insallah bundan sonrasi da cok guzel gider

hayırlı olsun canım inşallah herşey güzel gider sonuna kadar.yumurtaların toplanırken tam narkozmu verdiler merak ettim bana tam narkoz vermişlerdide

hayırlı olsun canım inşallah herşey güzel gider sonuna kadar.yumurtaların toplanırken tam narkozmu verdiler merak ettim bana tam narkoz vermişlerdide

Evet tam narkoz verdiler.
Yarin ya da pzrts arayacaklar embriyo oluştu mu oluştuysa kaç tane onu haber verecekler transfer gününü söyleyeceklermis. Hakkimizda hayirlisi olsun insallah rabbim isteyen herkese evlat nasip eder kucagimizi doldurur insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…