Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Hakli uzaktan kankiyizz..herkese vakit ayirir bize gelince cok mesgul hanfendii.hamileki artik yanina yaklasilmaz

kizlar bugun hastaneye gittim 4 tane igne vuruldum ama yymurta gelisimim 7 8 mm sanirim 175 ten 250 cikti pazartesi tekrar gidecrm tabi moralim cok bozuldu biraz yavas buyumesi bana yardimci olurmusunuz biraz duzelmem icin

Cok pkolu arkadasim.oldu hepside tuple hamilr kaldi ..zaman geciyorr heleki kadinalr icin zamn cok onemli beklemek niye neden...bebegin seni bekliyor kalk silkenlen ve mucadelene basla derim arkadasim.
Cansu senin problemim neydi cnm göğşen hoca bana aşılama önerdi benim yumurtalık sayım fazlaymış direk aşılama dedi şuan çörek otu yağı kullanıyorum eğer adetimi söktürürse 1 2 ay bu şekilde denemek istiyorum yanlışmı yapıyorum senin daha önce yazdıklarını okudum konusmak istedim seninle

Canlarrr siz gogsen hocanin dedigi seyi yapin kafaniza gore zaman kaybetmeyin yasimiz zamanimiz dayanma gucumuz onemli. Insallah olacak pko ile bilgim yok. Yumurta sayiniz normalden daha mi cok kac tane cikiyor merak ettim bizdede 2 3 tane cikinca cok sukur diyorduk.herkesin derdi farkli iste

Haberlerde diyor ki 2050 yilinda normal yolla hamile kalinmasi azalacakmis yedigimiz hersey hormonlu katki maddeli ve sahte .

Valla cnm anti müllerrian hormonu diye geçiyor benim 14 çıktı göğşen hocam yumurta sayın fazla demişti bu bazen iyi bazen kötü bisiy dedi

Ankara'da kaan aydos derim izmirden kaan hoca icin qeldik cok memnunum 2basarısız tüp denemem var kaan hoca 6ay tedavi doqal qebelik dedı herkes tüp derken mükemmel bır dr.

Ankara'da kaan aydos derim izmirden kaan hoca icin qeldik cok memnunum 2basarısız tüp denemem var kaan hoca 6ay tedavi doqal qebelik dedı herkes tüp derken mükemmel bır dr.
Mrb peri ankarada kaan aydos dedin erkek infertilistesi ilgileniyor.gogsen bey tup doktoru.kaan bey sizin durumunuza gore yorum yapmistirki oda cok cok iyi bi hocadir

kizlar bugun hastaneye gittim 4 tane igne vuruldum ama yymurta gelisimim 7 8 mm sanirim 175 ten 250 cikti pazartesi tekrar gidecrm tabi moralim cok bozuldu biraz yavas buyumesi bana yardimci olurmusunuz biraz duzelmem icin
Esengul canim morelini bozma morel bozuklugu yumurtayi gelistirmiyo.kendini ferah tut o yumoslar bebeklerimmi acaba dye dusun.benim hep buyuneyen kucik yumoslar oldu bana 2 yavru bu isler hic belli olmuyor.dr bile sasirmisti

Esesss canimmm benim sorunumm yumurta rezevim dusuktu .fsh 14 lerdeydi.yumoslar buyumiyodu..canim bak gogsen bey asilama dediyse dene insallah oluverir bebisin.ama olmazsada tupe gec hem maddi manevi yipranmazsin.pko demek zaten cok yumurta ama celimsiz yumurtalar demek yani bu yumoslarin fazlasida zarar azida zarar.

Arkadaşlar çıldıracağım ya bana Ankara'da hangi tüp bebek merkezine uygun görüyorsunuz kafam karıştı o kadar çok doktor ismi Merkez ismi var ki sizce hangisini başarı oranı daha yüksek Ben kaç senedir

Selimm niye cildiriyosun cildirma...:)) baskent hastanesine gdebilirsin.gogsen beye

Mrb peri ankarada kaan aydos dedin erkek infertilistesi ilgileniyor.gogsen bey tup doktoru.kaan bey sizin durumunuza gore yorum yapmistirki oda cok cok iyi bi hocadir
CANSU_26 aferin bende ayni seyi yazacaktim kaan hocanin bolumu farkli oda kendi alaninda iyi bi dr. Ama buradasi gogsen hocanin sayfasi.
Kaan hocaya ait guzel yorumlarini onun topiginde yazssin. burasi bizim adresimizzz

Kızlar kaan hocada tüp bebek yapıyor ankara üniversite hastanesinde ama hemen tüp demiyor once tedavi edıyor evet oda erkekte sorun varsa tabı
Gogsen hoca zaten bazi hastalarını kaan beye yonlendiriyor herkesin uzmanlik alani farkli buraya daha öncede yazmistik.
bu yazdıklarından anlaşıliyorki sen kaan hocayi pek sevmissin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…