Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Merh. Kim yazmis kim cvp lamis anlamadim.
Canim tedavin hayirli olsun.
Laboratuvar sartlarini kimse bilemez cunku gidip gordugumuz bi yer degil.ama odalar temiz
Sana sadece sunu soyleyebilirim herkes hocadan memmun bazende biz nasiliz diye sormak lazim zor hasta oluyoruz hem kisilik olarak hem hastalik olarak .
Herkesin sorunu belli bebek ama bakalim bunun icin bedenimiz uygun mu imkansiz bi seyi dr nasi yapsin ilahi bi guc olsun istiyoruz.sihirli değnegi yok ki adamcagizin.
Ya da duyuyoruz g. Hocayi uzenleri sacma sapan konusanlari gece gec saatte cok luzumsuz soru icin arayanlari saygisiz konusanlari v.s
Ben aramaya cekinirim bi sey demez ama rahatsiz etmekten korkarim ilaclarida vatsaptan sorarim . bazende burdaki deneyimli kizlara sorarim .
Yani bizde iyi olalim lutfen.
Gulen yuzun canini cikartmiyalim.
Canim gelelim sana insallah tedavin hayirli olur Allah gonlune gore versin.ilarleyen gunlerde
Aklina soru gelirse sor cvp lamaya calisirim

Slm kızlar bende gittim ön görüşme için. Iyi geçti. Uygun olursa hersey ozaman tüp bebek tedavisine başlıyoruz. Ayrıca rapor çıkartmak için yardımcı olacam dedi. Zaten eşimin Sperm sayısı 5mil. Düşük olduğu için bize çıkar dedi.

Mrb

Mrbbbb meryemmmm feryaa Allah bagislasin kziini cok sukur bu yazimdan sonra bende gttim.tup yaptirdim gogsen beyde benim de ikizlerim oldu coksukur..Allah olamyanalra en acilinden versib

Kizlar saat 4 gibi kesemi gordumm
Yani artik hamileyimmm diye bilirim
Ahanda burdaki hamilelik takviminide olusturuyum . isteyen dileyen herkese insallah.
Çoktan buraya girmemiştim. Hamileliğinizi yeni öğrendim. Hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin. Ben de artık 27 haftam bitti.ama Sakarya da doğru düzgün bir doktor bulamadım. Birde tüp bebek normal doğumla doğmaz mı bilgisi olan var mı?

Normal doğum için risk almıyorlarmış canım. Benim kuzenim normal istedi yapmamış doktoru epudral istedi yapmamış doktoru kan sulandırıcı kullanıyor riskleri olabilir diye. Rabbim inşallah en hayırlı olanı versin HEPİMİZE...

Canim benim sagol.tup normal yollada dgar canim diger bebekten ayiran bi ozelligi yok.

CANSU_26 canim kankimmm
Naberrr bak senin sayende g.hocanin sayfasi rekor kiriyor. Baskentteki hic bi dr. Sayfasi 120 degil. Cansu kalp atisinida bi duysaydik.sen ikizlerin kalp atisini ne zaman duydun.

mrb arkadaslar sizi bayadir takip ediyorum okudukca heyecanlaniyorum bende gogsen beyin hastasiyim haftaya insallah mikrornjeksiyon yapilacak sizlerin tecrubelerinizden yararlanmak isterim ilk defa yapilacak

mrb arkadaslar sizi bayadir takip ediyorum okudukca heyecanlaniyorum bende gogsen beyin hastasiyim haftaya insallah mikrornjeksiyon yapilacak sizlerin tecrubelerinizden yararlanmak isterim ilk defa yapilacak
Canim hosgeldin.
Hakkinda hayirlisi olsun
Haftaya embriyolari tranfser edecekler
Insallah guzel haberler verirsin

Canim hosgeldin.
Hakkinda hayirlisi olsun
Haftaya embriyolari tranfser edecekler
Insallah guzel haberler verirsin
cok tsk ederim zeynepcicek ins.burda bende heyacanimi ve mutlulugumu paylastigimi gorurum ama benim bir sorunum var bilemedim doktoruda arayamiyorum suan pazar sabahi diye gogsen bey estrofem vermisti 7 gun kullan birakinca adet olacaksin deei benim bugun 5 gunum ve ben adet oldum bu sabah bu mormal birseymi ilaci hala kullanacammi bir bilgin varmi

Canim bilgim yok ama ilaci birak der herhalde cunku reglide olmussun ama pazar sabahi ya cok acil olan bisey de degil sen saat biraz daha ilerleyince msj at. Mutlaka cvp yazar

Canim bilgim yok ama ilaci birak der herhalde cunku reglide olmussun ama pazar sabahi ya cok acil olan bisey de degil sen saat biraz daha ilerleyince msj at. Mutlaka cvp yazar
tamam tsk ederim zeynep biraz zaman gecsin yazarim hamilesin dimi zeynep yeni ogrrniyorum burayi ☺hamilelik gunlugu sana ait sanirim

Evet canim gogsen hocanin emekleri sayesinde bi minak var .
Allah sonunu gosterirse insallah kucagimiza alacagiz.
Atalarimiz ne demis gelin ata binmis ya nasip demis.

Evet canim gogsen hocanin emekleri sayesinde bi minak var .
Allah sonunu gosterirse insallah kucagimiza alacagiz.
Atalarimiz ne demis gelin ata binmis ya nasip demis.
Rabbim hayirlisiyla saglikli bir sekilde kucagina alip onun kokusunu icine cekmeyi nasip etsin canimsenin sorun neydi tedavi ne uygulandi ve mikroenjeksiyon yapilan varsa bana asmalarini anlatirmisiniz mesela adetin 2 gunu gidecem ozamn muayne varmi ne olacak artik ignelere baslicam ins.

Canm buradaki birçok kişi tüp bebek tedavisi gördü ama mikroenjeksiyon az kişi yaptrmıştır.neden mikro?azospermi mi eşin?ameliyatla mı sperm buldular? Normal tüp ten tek farkın bizlerin tüpün için de yumurya ve sperm doğal ortamda kendi kendine döllenirken sizin iğneyle yumurtan içine sperm enjekte edilecek..ama tüm işlemler aynı bunun dışında ...adetmn 2 ya da 3.günü gideceksin dr rahim uygun mu,kmıştım bir şeyler var mı diye bakacak...yoksa eğer yumurta geliştirici iğnelerle başlayacak..gonal-Menogon-puregon vs..de hangisini uygun görürse..3-4 gün iğne kullandıktan sonra kontrole gideceksin,tüm yumrtaların eşit büyüklüğe gelinceye kadar takip edecek seni (en fazla 3 kez gidersin )18-22 mm lik boyutlara ulaşınca yumrtalar eşit büyüklükte kalsın,kendiliğinden çatlamasın diye yumrta baskılayıcı iğne verecek..(bazı hastalara baskılayıcı iğneyi çok daha önce de verebilir adetten önce 15 gün kullanıyosun,lucrin)nihayet 18-22 mm de kaç yumurtan varsa çatlatma iğnesi vurulacaksın ve 36 saat sonra yumurtaların anesteziye toplanacak..15-20 dakikalık bir işlem..toplanan yumurtalarına eşinn spermleri enjekte edilecek ve gelişimi izlenecek..en kaliteli 1 ya da 2 tanesi rahme pıt diye gözünün önünde konulacak 12 gün bekleyeceksin amanııııın serçe parmağım acıdı aceba gebelik belirtisi mi?gözüme kirpik kaçtı gebe miyim diye sürekli kendinde belirti arayacaksın ama pek bi belirti olmayacak 12 gün :)) veeee kan testindeeeeee hamile olduğunu öğreneceksiiiiiiin aha da buraya yazacaksın :) bu süreçte doktorötesi insanlıküstü meleğimsi bi varlık olan göğşen hocadanbüyük zat heeeeep yannda ve destekçin olacak :)))

Bu konunun uzmani var pitipity

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…