Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Cok severek aldigim şeker kokusu simdi iğrenç geliyor.
Evde ve nazimin gectigi çevredeki kisilere parfumu yasakladim.sigara kokusu(ozellikle uste sinmisse) kavrulan sogan kokusu yemek kokusu milletin agzi bile bana kokuyor ya offf
bi de atarlandim bi sinirrrr noluyorsa bana elimde degil gicik gicik hic onaylamadigim huylarim cikti bu ben degilim diyorum olmamaliyim sanki icime seytan girdi. kinadigim herseyi yapiyorum dayanilmaz bi kadin tipi oldum.
ortam icine girmek istemiyorum kalp kirmayim diye radyodaki spker cok konusunca bile dayanamiyorum. ben en iyisi ormanda insandan uzak bi yasam sursem yoksa iyi olmayacak sonum.

Esengul canim morelini bozma morel bozuklugu yumurtayi gelistirmiyo.kendini ferah tut o yumoslar bebeklerimmi acaba dye dusun.benim hep buyuneyen kucik yumoslar oldu bana 2 yavru bu isler hic belli olmuyor.dr bile sasirmisti
saol cansucum simdi daha iyiyim guzel seyler dusunuyorum hep yarin tekrar gidecem ins. sonucu merak ediyorum yazarim buraya yarinki sonucu

kizlar bugun hastaneye gittim 4 tane igne vuruldum ama yymurta gelisimim 7 8 mm sanirim 175 ten 250 cikti pazartesi tekrar gidecrm tabi moralim cok bozuldu biraz yavas buyumesi bana yardimci olurmusunuz biraz duzelmem icin
Canm numaramı vermiştim ama çekindin sanırım yazmaya...öncelikle kaç yumurtan oluştu?mm ye takılma çok şükür yumurtan gelişmiş ya ne güzel...benim 30 yaşında bi arkadaşımın aylaaaar sonra o okadar iğne vurulmasına rapmen tek yumurtası gelişti mesela.çok şükür ki senn yaşın riskli yaş olmasına rapmen gayet iyi bence..ayrıca 13 mm de olsa dozu artırırdı ve göğşen h temkinli olmak adına azck düşük başlatmış sanırım ne olur ne olmaz diye..normalde 200 den başlanır ama belki fazla üretme birden diye öyle başlamıştır,sonuçta daha önce tüp deneyimin olmadığı için ilaca ne kadar tepki veriyorsun bilemeyebilir.hiç canını skma...

Arkadaşlar çıldıracağım ya bana Ankara'da hangi tüp bebek merkezine uygun görüyorsunuz kafam karıştı o kadar çok doktor ismi Merkez ismi var ki sizce hangisini başarı oranı daha yüksek Ben kaç senedir
Özelden yazdım ama hızımı alamadım :) canım başarı oranı kısmettir biraz da...yumurtanın yanına spermler konur,Allah isterse onları döller ve rahimde yaşatır..tüm merkezler hemen hemen aynı şeyi yapıyor ama dr un tetkikleri ,ilaç dozu,ilgisi ,merhameti,bi güler yüzü derseeeen koşa koşa göğşen hocaya git...ya hoca bile demek bana uzak geliyo,göğşen abi diyesim geliyo onun yanına gidince,öyle samimi bi insan:) yoksa genel olarak tüp bebek de şans oranı yüzde 40 zaten..biz daha fazla tutturuyoruz diyemez ki merkezler ...

Valla cnm anti müllerrian hormonu diye geçiyor benim 14 çıktı göğşen hocam yumurta sayın fazla demişti bu bazen iyi bazen kötü bisiy dedi
Amh benim de 5 çıkmıştı birazcık fazla dedi dr bana...evet senn baya fazla o yüzden tedavide ilaçlarının dozu çok önemli ,sakın rast gele bi dr a gitme.az ama kaliteli yumurya üretecek şekilde doz verir göğşen hoca.bitkisel tedavileri sorunun ne olduğunu bilmeden kullanmamak gerekiyor bence.belki çörekotu yağı daha falza yumurta yapacak ama senn zaten çıksa ne olacak,mesela hayıt otu,incir,soğan kürü falan yapıyo insanlar ama bunlar rezervi düşük hastalar için.Sen yaparsan ters teper..bence hemen başla aşılamayla...hocamın sözünden çıkma,o bi gizli hazine ,çaktırmaz ama sihirli bi değneği var bence:) şu ultrasona baktığı değnek var ya o işte sihirli :KK66:

Kızlar kaan hocada tüp bebek yapıyor ankara üniversite hastanesinde ama hemen tüp demiyor once tedavi edıyor evet oda erkekte sorun varsa tabı
Kaan hoca bir ürolog...yani SADECE erkek spermi uzmanı...nası tüp yapıyo anlamadım,tüp jinekologun işi...kadının rahim yapısı,kalınlığı,yumurta üretiminde uzman bi dr olması lazım tüpçünün.Ayrıca göğşen bey de hemen tüp demez.hatta ben ağlamıştım resmen hemen tüp e başlamamıştı:) ve hele hele tutmayan bi tüp varsa o da Kaan bey e yönlendiriyo önce...genetik test,pgd,tekrar histeroskopi ,sperm DNA testi..biçok şeyi inceleyip başlıyo yeniden tüp e

Ayyyy şöyle bi baktım da herkese laf yeyiştirmişim bilmiş bilmiş arkadaşlar ben çok skntı yaşadığım için gözümün görebildiği herkese yardımcı olmak istiyrum umarım beni yanlş anlamassınız...diyorum k koskoca doktor herkese numarasını verip sorularını yanıtlıyor(hastalarına yani) ben neden yardımcı olmamayım?2 tüp 3 aşılama hikayem var...ben bilmediğim bi şe soruyorum bazen,günlerce cevap bekliyorum ,kimse yazmıyo :KK43: kimseye bunu yaşatmak istemiyorum

Canm numaramı vermiştim ama çekindin sanırım yazmaya...öncelikle kaç yumurtan oluştu?mm ye takılma çok şükür yumurtan gelişmiş ya ne güzel...benim 30 yaşında bi arkadaşımın aylaaaar sonra o okadar iğne vurulmasına rapmen tek yumurtası gelişti mesela.çok şükür ki senn yaşın riskli yaş olmasına rapmen gayet iyi bence..ayrıca 13 mm de olsa dozu artırırdı ve göğşen h temkinli olmak adına azck düşük başlatmış sanırım ne olur ne olmaz diye..normalde 200 den başlanır ama belki fazla üretme birden diye öyle başlamıştır,sonuçta daha önce tüp deneyimin olmadığı için ilaca ne kadar tepki veriyorsun bilemeyebilir.hiç canını skma...

canim bugun doktordaydim sukur
yumurtalarimin gelisimi iyi suan carsamba tekrar gelecem bugun bir igne daha verdiler yumurtalarn hepsinin ayni seviyede buyumesi icin cetrotide 0.25 mg bunu aldik vuruldum hemen bakalim carsambaya neler olacak

Ayyyy şöyle bi baktım da herkese laf yeyiştirmişim bilmiş bilmiş arkadaşlar ben çok skntı yaşadığım için gözümün görebildiği herkese yardımcı olmak istiyrum umarım beni yanlş anlamassınız...diyorum k koskoca doktor herkese numarasını verip sorularını yanıtlıyor(hastalarına yani) ben neden yardımcı olmamayım?2 tüp 3 aşılama hikayem var...ben bilmediğim bi şe soruyorum bazen,günlerce cevap bekliyorum ,kimse yazmıyo :KK43: kimseye bunu yaşatmak istemiyorum
pitipitiy, cansu ,zeynep cicek Rabbim gonlunuze gore versin 3 nuzde cok iyisiniz burda birbirimize destek olmak icin yasadiklarimizi sevincimizi uzuntumuzu paylasmak icin burdayiz pitipitiy okadar iyi yapoyosunki insan yasadikca tecrube kazanir sen tecrubelerinle bize cok yardimci oluyorsun canim cok tsk ederim sizlere.kizlar

Amh benim de 5 çıkmıştı birazcık fazla dedi dr bana...evet senn baya fazla o yüzden tedavide ilaçlarının dozu çok önemli ,sakın rast gele bi dr a gitme.az ama kaliteli yumurya üretecek şekilde doz verir göğşen hoca.bitkisel tedavileri sorunun ne olduğunu bilmeden kullanmamak gerekiyor bence.belki çörekotu yağı daha falza yumurta yapacak ama senn zaten çıksa ne olacak,mesela hayıt otu,incir,soğan kürü falan yapıyo insanlar ama bunlar rezervi düşük hastalar için.Sen yaparsan ters teper..bence hemen başla aşılamayla...hocamın sözünden çıkma,o bi gizli hazine ,çaktırmaz ama sihirli bi değneği var bence:) şu ultrasona baktığı değnek var ya o işte sihirli :KK66:
pitpity alemsin o sihirli degnek bana haftada 2 kere degiyor ins.hayatimi degistirir

canim bugun doktordaydim sukur

yumurtalarimin gelisimi iyi suan carsamba tekrar gelecem bugun bir igne daha verdiler yumurtalarn hepsinin ayni seviyede buyumesi icin cetrotide 0.25 mg bunu aldik vuruldum hemen bakalim carsambaya neler olacak
Bende kullandimm cetrotidee insallahhh senindee ikizlerin olurr tabi yardimcin varaaa:))..ayy hadinsende zeynep cicek gibi yaArsin hamileyimm dyee..

Bende kullandimm cetrotidee insallahhh senindee ikizlerin olurr tabi yardimcin varaaa:))..ayy hadinsende zeynep cicek gibi yaArsin hamileyimm dyee..
insallah canim insallah o gunleri gorurum buraya yazipta o duyguyu yasamayi tabi Rabbim bana ve tum anne olmak icin cirpinan herkese versin ins.

merhaba kizlar gogsen beyin vesilesi ile bende kizimi kucagima alali tam 32 gun oldu rabbime sukurler olsun darisi tum cocuk isteyenlerin basina gogsen beye gitmeme vesile olanda cansu26 allah ondanda razi olsun insallah.

merhaba kizlar gogsen beyin vesilesi ile bende kizimi kucagima alali tam 32 gun oldu rabbime sukurler olsun darisi tum cocuk isteyenlerin basina gogsen beye gitmeme vesile olanda cansu26 allah ondanda razi olsun insallah.
Gözün aydın canım. Allah bağıslasın.

X