Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

merhaba kizlar gogsen beyin vesilesi ile bende kizimi kucagima alali tam 32 gun oldu rabbime sukurler olsun darisi tum cocuk isteyenlerin basina gogsen beye gitmeme vesile olanda cansu26 allah ondanda razi olsun insallah.
Rabbim mutlulugunu daim etsin anali babali hayirli ve saglikli bir sekilde buyutmeyi nasip etsin senin sorunun neydi bebesko nasil bir tedavi uygulandi

Rabbim mutlulugunu daim etsin anali babali hayirli ve saglikli bir sekilde buyutmeyi nasip etsin senin sorunun neydi bebesko nasil bir tedavi uygulandi
aminnn insallahh darisi tez zamanda sizlere olsun insallah ben 3 asilama 1 tup bebek 1 de dondurulmus embriyo transferim yapildi ankara unv batuhan ozmende basarisiz sonuc aldik batuhan beye gore bende sorun yoktu esim de vardi sperm dna hasari oda kaan aydosta tedavi gordu iyilesti kaan bey sendede sorun yoksa 6 ay icinde normal yolla olur demisti 9ay in icinde ben gogsen beyle tanustim ilk muanede senin rabminde yapisiklik var histeseskopi ile onu acicaz dedi rahimdeki yapusikligi aldi ben o ay kendiligimden hamile kaldim sukurler olsun rabbime☺

cok sevindim ufak bir operasyon la hayaline kavusmussun peki 3 asilama tup bebekler yapilana kadar bu yapisiklik anladilmamismiydi

kizlar nasip olursa pazar gunu yumurta toplama yapilacak ins.biraz anlatirmisiniz o gunu normal ameliyathane gibi biyerdemi olacak ustumde ogun hic kiyafet olmicakmi agrim sizim cok olakmi

kizlar nasip olursa pazar gunu yumurta toplama yapilacak ins.biraz anlatirmisiniz o gunu normal ameliyathane gibi biyerdemi olacak ustumde ogun hic kiyafet olmicakmi agrim sizim cok olakmi
Esengulcum o gun sana ameliyat onlugu giydircekler.ufak bi anestezi vercekler..o gun kac yumosun cikcak belli olcak.insalalh hayirlisiyla bol kaliteli yumoslarin olucak..gogsen beyin eli zaten cok hafif 10dkda biter islemin yumos coksa bu sure uzayada bilir.korkulcak bisi yok.ust katta olucak.yani gogsen beyin odasinin bi ust katinda olucak ..hafif bi kanaman olabilir normal..agri kisiye gore degisiyoor..

Ankara'da kaan aydos derim izmirden kaan hoca icin qeldik cok memnunum 2basarısız tüp denemem var kaan hoca 6ay tedavi doqal qebelik dedı herkes tüp derken mükemmel bır dr.

Mükemmel mi..
Biz rastlamadık. Dna hasarimiz %22 iken 6 ay tedavi sonrası %48 çıktı!!! Sayımız 4mil varken binlere düştü. Eşim de Varikosel varmış doktor görmedi!!!
3 5 doktora birden görünün bence.

hem korkuyorum hem heycanliyim15 dk sonra beni cagiracaklar hemencik aksam olsaa hayirlisiyla

canim 6 yumurtadan 4 tanesi dollendi yarim saat 1 de transfer olacak insallah yarin beneklerimi almaya gidiyorum ins.

Kızlar merhaba benim amh değerim 1,30 çıktı. Yaşı. Da 31
Göğsün hocadan randevu alsam mı bilemiyorum
Tüp bebek sürecinden çok korkuyorum

merhaba arkadaşlar 30 yaşındayım,3 yıllık evliyim yaklaşık 2 yıldırda bebeğimiz olmuyor. bende polikistik over var eşimde ise sperm dna hasarı ve sayı problemi vardı. geçen yıl kaan hocaya muayene olduk. bu sene bize; sperm dna hasarının düzeldiğini 6 ay beklememizi, doğal yolla çocuk sahibi olabileceğimizi söyledi. nisan ayında 6 aylık süre doluyor. bundan önce klomen ve çatlama iğnesi tedavisi oldum 4 ay ama olmadı. rahim filmi çektirdim geçen yıl tüplerimde açıkmış. artık yavaştan tüp bebek merkezlerini araştırmaya başladık. burdaki yorumlardan göğşen hocaya gitmeye karar verdim. niyetim yazın tüp bebek yaptırmak olursa ama onun öncesinde bir gidip göğşen hocaya muayene olmak istiyorum. randevuyu nerden alıyoruz, hemen sıra geliyormu.biz kaan hoca için 4 ay öncesinden randevu almıştık. göğşen hocada yoğunmu, birde muayaneyi üni. hastanesindemi kendi muayenehanesinde mi yapıyor. bu konularda bilenlerden yardım istiyorum.

mrb melike gogsen beyin sekreterini ariyorsunuz randevuyu aliyorsun adetinin 2.gunu gidiyorsun bence sen bi gorus zaten tedavi asaman belki yazi bulur bizde ilk gittik esimi kaan beye yonlendirdi 1 sonrada tupbebege basladik dun embriyolarin transferi yapildi insallah guzel sonuclanir gogsen bey ve hemsiresi ozlem hemsire dunya tatlisi ve islerini sansa birakmiyor

Canim hakkinda hayirlisi olsun insallah guzel bebisini kucagini alirsin.
Gogsen hocanin hastalariyla iletisiminde farkli bi enerji var inanin hepsi cokseviyor hocamizi ve hemsiremizi. Bence bu bi iletisim gucu farkli bi sey.(azicik bende de olsa velilerimle anlasamadigimda super olurdu )
burda tanidigimiz 2 yila yakin veya yeni tanistigimiz gogsen hocalarinin hastalariyla olusturdugumuz samimi ve sicak kisilerle vatsap grubu olusturduk. Dogum ,bebek ,yemek tarifi, günlük faaliyetler,iş, sorunlarimiz filan yazisiyoruz. Hamilelerde var bebek isteyenlerde onceden dogum yapmis deneyimli kisilerde.
hele bizde bi pitipity var bu grupta oda bizim minosumuz. Onsuz grup kaymaksiz ekmek kadayifi gibi .merveciksiz hayat kurufasulyenin yaninda pilavsiz hayat gibi. Gunaydinnnn hayirli cumalarrrrrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…