Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

caanım bısey sorabılır mıyız benım ılk denemem olacak da yaşım 27 kaç emrıo konuluyor ıstenırse ıkı konuluyor mu

caanım bısey sorabılır mıyız benım ılk denemem olacak da yaşım 27 kaç emrıo konuluyor ıstenırse ıkı konuluyor mu
Evet canm koyuyolar
evet canm koyuyorlar ben de ilk
evet canm konuluyor ben de ilk 27 yaşında yaptrmıştım,ama tabi dr farklı bi durum görürse başka..ama sağlık bakanlığının kararını dikkate almıyo hastaneler

Slm arkadaşlar. Bizim haftaya ön görüşmemiz var göğüşen hocayla ikinci denemem olacak. Otogar veya Kızılaydan nasıl gidilir??

Maşallah bukadar iyi yorum bir arada Hiç görmedim. Ve şimdiye kadar hep en tanınmış doktorlara göründük eşimle. Ama okadar olumu yazilar bir arada hic..Inşallah hepimize vesile olur

den Aaaaa bu soruyu sorduğun iyi olmuş ,şehir dışından geleceklere kolaylık olur yazalım:)) Aşti den metroyla 15 dakka da maltepe desin..gülseren sokak çıkışından çık,büfe nin hemen yanndan ara sokağa gir ,sokağın sonnda solda....çok yakın yani Kızılay'a gitmene gerek yok.....bu arada kesssssinlikle çoook para alan dr lara 42893973 basar bizim hocamızzzz benim bi arkadaşım yğne burdan tanışıp yönlendirmiştim,istanbul da çok bilindik bi yer histeroskopi ile polip aldırmak için 4 bin tl istemiş..üstelik anestezili..(anestezi vücuda çok zararlı bi şe çok mecbur kalmadıkça almamak lazım,uzun zaman vücut aramıyo üzerinden) neyse kız göğşen h da 400 tl ye girdi ve hemencecik almış polipini:) Arkadaş çok telaş yapıyodu,bi de o Merkez'den duyduğu için illa anestezili olsun demiş,göğşen h da "tamam merak etme öyle yapcam"deniş,kız girmiş ,hoca başlamış işleme,bekle bekle şimdi birazdan yapcam derken kız demiş ki"ama ben hala uyumadım"göğşen h demiş ki" bittiiiiiiii"ve kız dedi ki iyiyk i de beni kandırmış yi ki de anestezi olmamış 400-500 tl Istanbul da muayene,ve inanının Göğşen h kadar kimse ilgilenmiyo ve bu kadar uzman değiller

Tşk :) bu hoş cevabın için.. yazarım inşallah buraya görüşme nasıl geçtiğini

Zeynepp cicekte hamileee cok sukurr ..sira kimde kim hamile kalicak govsen beye gidipte hamile kalamayan duymadim desem yalan olur ama ugrascaksiniz baylar bayanlar.baylar dedim eslerinize..bende gogsen beyin cok sikintili hastalarindandim.hamilelime adami inandiramadim desem inanirmsiiniz..demekki icinden cok ugraisr dyomus benim icin.ama cokd estek.oldualr hem ozlem hanim hem gogsen bey altin kalpli onlar ya...iyki tanidim onlarii..ve benimde xok sukur ikizlerim var verende ALALH ALANDA YETERKI ISTEMESINI BILIN DOSTLAR

CANSU_26 daha keseyi çarş göreceğiz. O yuzden daha heveslenmek istemiyorum. Kimyasal gebelik dis gebelik hepsini yasadim .vc gidip kan mi var demekten salaga dondum.

Slm kızlar. Salı günü ön görüşme var göğüşen bey ile acaba adres kubilay sok. 36 cankaya mi?? Okadar başkent Hastanesi var ki

Slm kızlar. Salı günü ön görüşme var göğüşen bey ile acaba adres kubilay sok. 36 cankaya mi?? Okadar başkent Hastanesi var ki
Maltepe metro durağında in.
Yada tandogandan gecerkende inecek olursan su meşhur porselen su akan fincanlar varya onun arkasina dusuyor.maltepeye dogru

Bence Gogsen Beye on görüsmeye gitmeden verme kararını. Geç de değil ayrıca. Rapor da hizlica cikiyor sartlarin uygunsa.

Kizlar gogsen hoca cok iyi bi hekim. Ama once sevmek ve guvenmek inanmak onemli.ben cok sevdim. Lutfen eger icinize sinmiyorsa gitmeyin herkes cok memnun olacak diye bi sey yok. dr umuzuda uzmeyin en azindan su kalabalıkta biraz azilir.
Canım Allah önce sağlıkla keseyi götüp kalp atisini duymayı, sonra da kucağına lamayı nasip etsin. Çok cok sevindim.

Kizlar gogsen hoca cok iyi bi hekim. Ama once sevmek ve guvenmek inanmak onemli.ben cok sevdim. Lutfen eger icinize sinmiyorsa gitmeyin herkes cok memnun olacak diye bi sey yok. dr umuzuda uzmeyin en azindan su kalabalıkta biraz azilir Eyvallaaaaaahhhh bacımmm Atara atar gidere gider diyosuuuuuun Vallahi lafı ağzımdan aldın ....

Kizlar gogsen hoca cok iyi bi hekim. Ama once sevmek ve guvenmek inanmak onemli.ben cok sevdim. Lutfen eger icinize sinmiyorsa gitmeyin herkes cok memnun olacak diye bi sey yok. dr umuzuda uzmeyin en azindan su kalabalıkta biraz azilir.
Ayy cok dogru dyosun yaa herkes memnun olcak dye bi sart yok en azindan su yogunlukta azalir...gogsen beyde biraz nefes alir..iyiki oyle bi insani tanidim .2.tupum tutmasada yine giderudm ona..yeri geldi bi arkadas bi baba bi psikolog oldu Allah razi olsun...

Gogsen bey bebeklerim kuvezdeyken bile hep aradu ben aramadim yogunluna bide ben kalabalik etmiyim dye..dogurtuum kadini hadi eyvallah demedi yani.simdi bile elinden ne gelirse yapar..

CANSU_26Popüler ÜyeÜye

Kizlar mrb uc yildir tedavi gordum halde hamile kalamadim uc asilama ve bi basarisiz tup bebek denemem oldu:-( suan yeni bi merkeze gectim baskent hast doktorum mehmet gogsen onalan ilk gorusmemiz cok iyi gecti bu isye karakterli ve ahlakli olmanin tip bilgisi kadar onemli oldigu yargisina vardim ve sizden bu dpktora giden memnun kalan kalmayan hastalarin yorumlari cok onenli ona gore kendime bi yol cizicem devlette bi hakkim daha va r o yuzden uygun olarakta baskent oldu simdiden cok tesekkurederimm Allah kimseye bu derdi vermesin ..

LUTFEN YAZILARINIZI BEKLIYORUMMM ARANIZDA ORADA TUP BEBEK VEYA ASILAMA OLAN VARMI LABAROTUVAR SARTLARI NASILDIR

Sl canim mutlaka git bende gittim ve su anda bir kizim var cok memnun kaldim drlar cocugun olmaz dediler oma o olur dedi ve oldu sende git bence buda benim kizimmmm

Eklentiler

• 2016-02-03 09.28.32.jpg
    71 KB · Görüntüleme: 46
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…