Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canm ben yaklaşık bir yıldır gidiyorum göğşen h ya..çok arkadaş da yönlendirdim..ultrason la tüplerin açık olup olmadığını bile tahmin edebilecek kadar uzman biri(normalde anlaşılmaz) ve muayeneyle tüp için yeterli yumurtan var mı falan az çok bilir..ona göre tedavi takvimi çıkarır .ve assssla önüne gelene"gel tüp e başlayalım "demez.diyorsa gerçekten hemen yapılması gerekiyordur.Ben ilk gittiğimde ağlamıştım resmen hemen başlayalım diye,ama başlamamıştı,biraz bekleyelim yumurtalığın çok iyi aceleye gerek yok demişti..kesin emin olmadan asla başlamaz.mesela bir hafta önce gittim-eşimin işi dolayısıyla taşındık-Haziran da tüp yaptrcam dedim,"önce bi bakayım o zamana yetecek yumurtan var mı "dedi..baktı,çok iyi görünüyo yapabiliriz dedi.sana dediği şeyi ben teklif ettim:) şehir dışındayım direk muayeneye gelmeyeyim burda bi dr a gideyim ultrason resmini size göndereyim ilaçlarımı söyleyin kullanayım,yumrta gelişince geleyim dedim(daha önce 2 tüp yaptrdığım için biliyorum süreçleri) tamam öyle yapalım dedi.yani o asla savuşturmaz,atlamaz,ihmal etmez sakın telaş etme..senin yol paranı bile düşünmüştür boşuna masraf yapma diye...gerçekten o kadar küçük şeyleri hesaplıyor ki bizim adımıza şok olmuştum..ilk gittiğimde kan tahlilleri verdi,biraz sıkışığız demiştim laf arasında,tahlil vermek için koridora çıktım ,yanıma geldi,gizlice dedi ki "bu tahliller için para ödemezsin,şu tahlil de 40 tl,devlette yaptr istersen ama çok pahalı değil sen bilirsin) dedim bu nası dr :)) bana çok demiştir parana yazık bikaç ay dene hemen yapmayalım:) başka sormak istediklerin olursa özelden yaz numaramı da verebilirim...bi arkadaşım da gelmeden rahim film i resmni gönderdi,hemen gel histeroskopi yapalım dedi,yaptrdı kız,rahmin dardı açtım 2 ay normal deneyin dedi kız o ay hamile kaldı (ayyyy bal reklamlarındaki adamlar gibi sürekli de bunu yazıyorum yaa:))) başka bi arkadaş da gönderdi mesela ,ona histereskopiye gerek yok dedi

Canım çok teşekkür ederim beni rahatlattin gerçekten ben artık kesin kararımı verdim gidiyorum bu ay sanırım önümüzdeki ay yapacak tup.sanırım çok stres yapmamak lazım Allah hayırlısını versin iyi niyetlerle yola çıkıyoruz Ins bu yolun sonunda kavuşuruz bebegimizize sende aynı şekilde tedavim bu ay mi yapılacak senin

Canim merh. Ben hocanin eski hastalarindanim sana bunu soylemesinin tek sebebi. Disardan dev.yaptir. ben bakayim sana masraf olmasin.zatwn tedavine daha baslamamissin adetten onceki usg bakmak istemis. Bunu iyi tarafindan gor banane diyebilirdi.Tedavi surecinde herseyi kont. Yumurtatoplama transfer hepsini kendi yapiyor.vakti uygun olunca transfer sonrasi odaya yanina gelip hatrini soruyor..Guven cok onemli inanmak sevmek.eger icin gonlun razi gelmezse ona gore hareket edersin.sonucta bi emek var senin icinde dr icinde. Istemeden sakin gitme.

bu raporlu ücretin içerisine ilaçlar dahil miydi? Biz de raporlu yaptıracağız bilgi almak istedim

dogru söylüyosun canım zaten artık verdım kararımı.ben hastaneyi cok kalabalık gördüm bu yogunlukta nasıl yeterince zaman ayıracak ki dedim ama yorumlara bakınca umutlandım ins hepimiz için hersey yolunda gider guzel haberleri yazarız buraya

ilaçlar tahmini ne kadar tutuyor
ilaclar; kullandiginiz dozaja ve doktorunuzun verdigi ilaclara gore degisiyor.baskentte herkese kaliptan cikma tedavi uygulamiyor doktorlar.kisiye ozeldir.yani size verilen bana veya bi baskasina verilmeyebilir.raporluda katki payi 250 odeyende var 350 400 tl de.raporsuz icin 1500 2000 tl kadar olur sanirim

gunsa Ben de şehir dışından gidip Göğşen Bey'de tüp bebekle hamile kalıp onda doğum yapmış bir hastayım. Bizim de şehrimizde yaptırabileceğimiz şeyler için oraya kadar gidip masraf etmemizi istemezdi. Çok yoğundur ama mutlaka her soruna cevap verir. Cok ilgili ve bilgilidir. Tabiki içine sinen bir doktorla içine sinen bir merkezde yaptırmalısın canım ama ben kendi adıma doktor beyden çok ama çok memnun kaldim. Öyle ki gebelik takibimi ve doğumumu da onda yaptım. Sorun okursa cevaplayabilirim her zaman.

cok teşekkür ederiz sizlerin sayesinde butun endişelerim son buldu arttık verdik kararımızı hayırlısı olur ıns cok tesekkur ederim ben kafama bişey takılırsa sizi rahatsiz ederim

cok teşekkür ederiz sizlerin sayesinde butun endişelerim son buldu arttık verdik kararımızı hayırlısı olur ıns cok tesekkur ederim ben kafama bişey takılırsa sizi rahatsiz ederim
Hayırlı olsun canım. Inşallah güzel haberlerini de alırız. Süreçte aklına takılan bir şey olursa yazabilirsin.

Kizlar ben 5 yildir bebek icin ugrasiyorum
Ama benim kendiliginden olan 8 yasinda bi kizim oldu
2 cocugu cok istedim
Maddi manevi butun zorluklarla basladim
Genis bi aile olak icin yaslandigimda bile kizima birakabilecegim en buyuk miras kardes hic yilmadim bu tedavilerin hepsini borcla yaptirdim en son tup icin kredi karti cikarttik ve takside boldurdum yani keyfe yaptirmadim yastik alti ne altin ne birikim yoktu.butun sartlarimi zorladim .bu yil icinde 2 cat.ignesi
1 asi
3.tup denemem oldu
Bu tuplerin son 2 sini. Ank baskent hast.Gogsen hocada yaptirdim.
Bu son sansimdi dedim ki Allahim verende sensin alanda. Hayirlisiyla emekletimi bosa cikarma vermiyeceksende bi bildigin vardir .
Ben cok saglikli 5 yil once gecrirdigim kist ve dis gebelik ameliyatinda FSH 27 CIKTI VE ERKEN MENOPOZ BASLANGICI dediler daha 29 yasindaydim.simdi 34 :)
Ama gogsen hocaya inandim cok icten ve basarili ve beni ilk olarak psikolojikolarak rahatlatti gittigimde babami yeni kaybetmistim senin kadinin ortadi neden catik deyince goz yaslarimi o silmisti.
G. Hoca nin sayesinde bu gunlere geldim.
Allah bana verecek siz vesile olacaksiniz dedimhep.ozlem hemsirede hep destekcimdi.
Benim yumurtamin cikmasinda ilaclardan deha ve co enzimin etkisi cok.
Yumurta rezervem dusuk .
En son tupde 5 yumurta toplandi
4 u isleme girdi
3 u dollendi
2 tanesi 8 hucreli( a kalite)kaldi.
Bunlari enjekte ederkende istemsiz sip sip agladim cunku ilaclarda sizi duygusal yapiyor.
Transferimin 7. Gunu idrar testimin 2. Cizgisi silik cikti mutlu oldum.
8. Gun cizgi hayalet gibi varla yok arasi .
Yine kimyasal geciriyorum diye ilaclaribiraktim.
9. Gunu poliklinligine kan verdim 40 cikti.ilaclara devam
12.gun kendi hastanemde verdim.65 cikti sok oldum .3 gunde katlanma rezaletti. G.hoca dedigi hep bu baska labaratuvar ordaki baska ben bizim hastanedeki sonucla hamile oldugunu soylerim lutfen hamileligin tadini cikar.icim rahatladi ama su 14.gun kan sonucunuda bi gorsem rahatliyacaktim.
Bu arada belirtilerim idrarin rengi koyulasti ayaklarim cok usudu goguslerim cok hassas ve acidi.
14. Gun kan sonucum tam istenilen sonuc 141 cikti. Cok mutlu olduk insallah devami gelir.
(diğer topiklerede koplayaliyacagim bu yazımı)

cnm çok ama çok sevindim.Rabbim kucğına almayı büyütmeyi nasip eylesin.benim de rezerv düşük, fsh 19.bu ilaçları yaklaşık 1 yıl kullandım.ama sonuç alamadım.bizlere de umut oluyorsun.inşallah biz de birgün güzel haberler verebiliriz...

Ooooof
ooooof zeynepciğin annesi ağlattın beni !inşallah ben de yazın senn gibi tüm maceralarımı yazıp 3.denememde Göğşen hocayla gebe kaldım"yazıcam!inşallah! Rabbim bana da nasip edecek "işte sonunda ben de hamileyim "yazıcam!Ve tabi ki Göğşen hocamı öven yazımda yaptığım gibi yine tüm topiklere kopyalayacam:)))

Gerçekten çok duygulandim.Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip eder ins.Ben herşeyin en başındayı sadece iki defa çatlatma iğnesi oldum başka doktorlara gittim somut bi adım atilma şimdi gögsen hocaya gittik hemen tüp dedi .hikayeleri çok uzun zor olanlar gibi değilim elbette bu kadar abartmaya hakkım yok .Ama sizleri anlamaya çalışıyorum ve gerçekten sizlerin hikayeleri beni çok etkiliyor endişeleniyorum Allah hayırlısını versin herkesin yüzü güler bizde sizler gibi burda iyi haberler veririz ins

Slm kızlar. Bizde ikinci tüp bebek tedavisi için nisan ayında düşünüyoruz. Ama hala merkez için karar veremedik. Nedense burda yazılanlar bana çok samimi geldi.

Bikere ön görüşmeye gitsek eşimle bize yardımcı olur mu biz bide rapor cikartmak istiyoruz acaba geç mi kaldık

Merhaba canım ankarda başkent hastanesi düşünüyorsun galiba ben de 2 tüp bebek için başkent hastanesi seçtim dr um hulusi hoca canım çok iyi ilgili dinleyici bir dr bende burdan araştırdım ve kararimi verdim şimdi genetik kan test verdim onu bekliyoruz çıkmasını yarinda allah izin verirse ofis yapılacak hocam her test yapıyo böyle canım sormak isteğin birsey varsa sora bilirsin

Canim benim insallah insallahhh

Allahımmmmmm gerçekten o kadar sevindimki yeminle bende gözyaşlarımı tutamadım bu konuda nasıl savaş verdiğini biliyorum. Allahım devamını nasip etsin İnşallah meleğine bir kardeş geliyorrrrrrrrrr

Bilmeyenler için söyleyim bende Göğşen hocanın mucize sebebi olan şanslı anne adayıyım. İnanın hep dua ediyorum burdaki arkadaşlarıma. Allahım isteyen herkese versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…