Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

inşallah kızlarr ben baştan beri göğşen beye normal doğum yapmak istediğimi söylüyorum allah göstermesin çocuk tert gelir yada başka bşrşey olur o zaman zorunlu sezaryan olurum o ayrı konu bana geçenki kont de 36.haftada belli olur normal olup olmıcağı demişti ama yinede insanın kafasına takılıyor o kadar yoğunlukta normal doğum olursa nasıl beni beklicek diye

canim drlar beklemiyor. Acilman olunca ariyorlar hemen geliyor. Oyle yapar sanirim

Arkadaşlar dün tüp bebek tedavisine başladım Göğşen hocada fsh 6 (daha önceki aylarda 12 lerdeydi) amh 0.49 olumlu olur inşallah benim için hayırlısıyla sağlıcakla hamile kalırım. Çok zor bi dönem arkadaşlar çocuk isteyenlerin Allah yardımcısı olsun.bu dönemde stresden uzak durmak gerekiyor mu etkiliyor mu hoca ya soramadım bu gibi soruları bi daha ki görüşmemde sorucan.

Tedavin hayırlı olsun inşallah. en kısa sürede güzel haberlerini alırız. bende güzel haberler veririm inşallah :) iğnelere başladın mı?
inşallah sağol cansu senin de güzel haberlerini alırız. iğne vermedi ilaç tedavisi şu an biosteron günde 3 defa birde coenzyme günde iki defa ikişer tane yatmadanda melatonin. Bakalım en büyük desteğim Rabbim, bir de bu bir ayı burda sizler gibi hamile kalan arkadaşların yorumlarını okuyarak moral depolayacağım.

Canim merh.
Cansunun ikizleri var
Allah isteyenlere verir zorluk yasatmadan insallah.

Merhabaaaaa dayanamadımm yazmak istedimmm!Mutluktan uçuyorum,9 yumurtam toplanmıştı,7 si döllendi çok şükür!Üstelik eşimin spermeleri kalitesiz ve yavaştı,ilkinde 12 yumyrtadan 1 i kaliteli döllenmişti sadece bu bizim için mucize..bakalım inşallah gebe de kalabilirim.şehir değişikliği yüzünden mecburen İstanbul da en ucuz bulduğum adı duyulmamış bi hastaneye gitmiştim (noröalde dr um göğşen beydi ama işte izin alıp ank a gidememdim)Ve düşünün,artık onn hastası olmamama rapmen kaç kez beni aradı,mutlaka sorun olursa sor falan dedi...ayrıca ilaçlarımı da 4 farklı kişiden yollarda buz falan koyöadan kargoyla aldım..Elhamdülillah hiç bi skntı çımadı ve neredeyse 3 te biir fşyatına getirdimTüp de erdem hastanesi,muayene ve tahliller dahil 3 bin

Nerde tüp yaptirdiniz. ? tam kaca maloldu? Kac embriyo kacinci gün embriyosu kondu? Hayırlı olsun gözünüz aydin

Merhaba tüp bebek için araştırma yapıyorum hz. ibrahimin dua listesinden bilirsin beni belki. Benim eşimde sıkıntı var tüp bebek yapacağız devlet güvencesi almak için rapor mu almam gerekiyor bilgin var mı?

Eşindeki problem raporlanirsa kesin indirim olur cnm 3 kere sperm testi aldilar. Ucude aynı sayida çıkınca verdiler raporu. 2 milyon altiydi. Sizde be problem vardı cnm?

Eşindeki problem raporlanirsa kesin indirim olur cnm 3 kere sperm testi aldilar. Ucude aynı sayida çıkınca verdiler raporu. 2 milyon altiydi. Sizde be problem vardı cnm?
Bizdeki azosperm canım tese ile canlı hücre bulundu donduruldu üniversite hastanesinde mi yaptırması gerekiyor sperm testini

Kaçıncı tüp bebek denemeniz canım süreçten bahsedebilir misin biraz .bu doktordan memnunsunuz anladığım kadarıyla. Devlet güvenceli mi yaptırdınız siz Kuzu_mm

Cnm 1 si devlet hast 2 si baskeneteydi. Yasim 37... 38 olsaydı rapor vermeyecekti 2 ay icinde karar vermemiz gerekiyordu hemen başladık

Başkente yaptırdığın devlet güvenceli miydi canım çok soruyorum ama siz de kaan hocanın hastası mıydınız o mu önerdi Kuzu_mm

Nerde tüp yaptirdiniz. ? tam kaca maloldu? Kac embriyo kacinci gün embriyosu kondu? Hayırlı olsun gözünüz aydin
İstanbul Ümraniye çakmak erdem hastanesi Emel hanım,ilaçlar hariç 3000 tl...ilk muayene bile ücretsiz...ilaçları da 4 farklı kişiden kadınlar kulübünde ilaç satanlardan aldım Üstelik üçte biri fiyatına...ve şehir dışından kargo da yaptrdım,2 gün yollarda geldi falan ialçlar..Ve eşimin sperm morfolojisi yani kalitesi yüzde 0,hızlı giden spermi yüzde 0 olmasına rağmen tüm yumurtalarım döllendi(9 yumoş toplandı,7 si sağlıklıydı 7 si de döllendi)şu an 3.gün,en kaliteliyi koymak için 5.günü bekliyoruz,yani 2 güb snra en kaliteli 2 tanesi transfer olacak:)) Üstelk ilk tüp bebeğimi yaptrdımda 12 yumurtamdan sadece 1 i döllendi,tuttu,ama kalbi durdu...Eşim bitkisel özel bi macun yemişti 40 gün,onm da faydası olabilir( Çabakkale de aktar bi aile dostımuz yapıp göndermişti)

Arkadaşlar çok şükür bende hamileyimmmm:))
Göğşen Hocanın uğurlu elleriyle ilk aşılamamda tuttu. Rezervim azdı hoca bile şaşırdı ama Allahıma bin şükür geldi bebeğim. Keseyide gördüm cuma günü kalp atımını göreceğim. inşallah rabbim devamını nasip eder sağlıklı bir gebelik geçiririm.

Hayırlı olsun çok sevindimmm Rabbim herkese nasip etsin inşallah. Inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın meleğini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…