Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın rabbim hepimize basip etsin inşallah

Canım gözün aydın. Burdan goğsen hocanin hastaları olarak surekli haberleşelim. Umarım gebeliğin rahat geçer ve mucizeni zamanında ve sağlıkla kucaklarsın. Allah tamamına erdirsin inşallah.

Canım senin de gözün aydın. Insallah hamilelok haberini de alırız.

Canim eğer baskentte yaptiracaksan raporu orası cikariyor. Fiyat olarak da uygun. Benim her iki tupümün tıkalı oldugunu gosteren hsg yetti raporun çıkmasına. Orda yaptıracaksan dueumunu izah ettiğinde raporun çıkıp çıkmayacağını sana söylerler.

teşekkürler Biz ankara dışında oturuyoruz telefonla bilgi verirler mi acaba

Siz tüp bebek yaptırdınız mı peki

kızlar merhaba benim tavsiyem üzerine 9yıldır çocuğu olmayan bir arkadaşım göğşen beyde tüp bdbek yaptırmuştı yarın test günüydü dayans amış idrar testi yapmış pozitif çıkınca acilde kan vermiş 11.günü bugün 323 çıkmış :) çok mutlu olduk darısı sizlerin başına inşallah bide bence ikiz

Ben iki kez denedim. Ikincisinde hamile kaldim gogsen beyde. 56 günlük kızım var şimdi Allah bağışlarsa.
Maşallah canım binlerce şükür ne güzel rabbim bize de hayırlısıyla nasip eder inşallah. Göğşen bey sayesinde rabbimin izniyle hamile kalanlar çok umutlandırdı burda beni doktorumuzdan cevap gelsin inşallah o da onu önerirse tereddütsüz onu seçeceğim galiba rabbim yolumuzu hayırlı eylesin inşallah bizi de aratmadan miniklerimize kavuştursun inşallah siz de devlet güvenceli yaptırdınız değil mi?

Evet canım ben de raporlu yaptırdım. Sana da cikar rapor mutlaka kafanı takma.

Maşallah doktorumuzun hastaları birer birer hamile kalıyor. Darısı evlat isteyen herkesin başına inşallah.

Evet canım ben de raporlu yaptırdım. Sana da cikar rapor mutlaka kafanı takma.
doktorlarda rapor çıkar dedi. biz de devlet güvenceli mi yoksa özel de mi yaptıralım diye düşünüyoruz. Az sperm çıkışı olduğu için en iyisi hangisi onu iyi araştırmak lazım. Az sperm çıkışı oldu tek tüp donduruldu dedi doktor şu anda bir tüp bebeklik şansımız var bu 1 sperm mi demek onu anlamadık sorduk doktora cevap bekliyoruz. Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah o ol dedikten sonra bir sperm yeter zaten.

Canım gözün aydın. Burdan goğsen hocanin hastaları olarak surekli haberleşelim. Umarım gebeliğin rahat geçer ve mucizeni zamanında ve sağlıkla kucaklarsın. Allah tamamına erdirsin inşallah.

Saolasın halgancımm inşallah senin gibi sonuna kadar sağlıkla götürürüz. Koparmayalım irtibatı :))

Kizlar mrb bu baskentte raporu hangi sartlarda veriyorlar ? Kimlere rapor cikiyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…