Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Sorun Erkek le alakalı mı? Bayanla alakalı mı?
Bende suan polikistik over var esimde de sayi ve hareketlilik düsük yumurtalarm zor gelisim gösteriyo iki kez gelisti catladi ama gebelik olusmadi belki tüplerde tikalidir ama rahim filmi hiç cekilmedigi icin bilemiyorum

Canım merhaba hayırlı olsun hamileliğin inşallah hayırlsıı ile kucağına da alırsın.Sen novada tedavi görmüştün değilmi , yoksa vazmıgeçtin ordan?bende göğşen hocaya başlamayı düşünüyorumda nasıl tavsiye edermisin?

Teşekküederim canım saol.

Evet novarta gittim ama tedaviye başlamadık muayene oldum sadece hem pahalıydı hemde inan Ğöğşen hocaya yoğun diyoruz mehmet hoca daha bir yoğundu okadar para vermeye değmeyeceğini düşündüm. Ben Ğöğşen Hocanın tetkiklerini ve yaklaşımını daha doğru buldum. Sıfırdan bütün tetkiklerimi yaptı detaylı değerlendirdi eşimede banada takviye vitaminler verdi eşimde sayı arttı bende kalite.

Diğer gittiklerim iyice bir değerlendirmeden tüpe yönlendirdiler (

Ben iki kez denedim. Ikincisinde hamile kaldim gogsen beyde. 56 günlük kızım var şimdi Allah bağışlarsa.
Bebek transferinde ki tane yapıyorlar değil mi raporlu olunca çift tek diye ayrım yapılıyor mu

Başka yerden dondurulmuş sperm taşıyarak hamile kalan var mı arkadaşlar. Bizim dondurulmuş hrs hastanesinde taşımanın sakıncası olacağını düşünmüyorum bu konu da fikri olan var mı? Ve raporlu olunca ilaçların nr kadarına ödeme yapılıyor. Şimdiden teşekkürler

Bu konuda hic bilgim yok ama hast de asansörde karsilastim kocaman yangin tüpünü benzer bisiy getiriyorlardi. Üstünde tüp bebek ünitesi yaziodu

Bebek transferinde ki tane yapıyorlar değil mi raporlu olunca çift tek diye ayrım yapılıyor mu
Birinci de rapor hakkım yoktu. Ikinci de oldu evlilik senesinden. Birinciyi raporsuz yaptırdık ama iki hakkımız var sanırım raporlu.

Bu konuda hic bilgim yok ama hast de asansörde karsilastim kocaman yangin tüpünü benzer bisiy getiriyorlardi. Üstünde tüp bebek ünitesi yaziodu
senin bebekler ikiz ya canım yeterli embriyo oluşunca iki tane koyuyorlar değil mi.

Birinci de rapor hakkım yoktu. Ikinci de oldu evlilik senesinden. Birinciyi raporsuz yaptırdık ama iki hakkımız var sanırım raporlu.
Raporlu olsa da ilaçlara falan bir kısım ödeme yapılıyor mu canım çok soruyorum ama ona göre hazırlık yapmak gerek

senin bebekler ikiz ya canım yeterli embriyo oluşunca iki tane koyuyorlar değil mi.
Evet cnm 10 dollenen vardi 8 iyi dediler ama tranfer aninda ikiye düştü ikiside tuttu cnm cok şükür.. yas 37 belli yaştan sonra iki embriyo koyuyorlar Allah'ima bin şükür tuttu yoksa dindurulmusumda yoktu geride... tutmasaydi sil bastan olacakti..

Çok sağol canım sabırsızlıkla bekliyorum Rabbim inşallah hayırlısıyla yüzümüzü güldürsün

Yapiliyor zaten ilaclar icin rapor sart ciddi farkediyor..
Canım bir de koyulan embriyolara genetik test yapıldı mı? Her gün yeni birşey öğreniyorum. Kuzenimin doktoru genetik test yaptırmış öyle koymuş ikili üçlü testler yaptırmasına gerek olmamış ve sağlıklı olanı koydukları için tekti ama oldu 6 aylık hamile.o istanbul özelde yaptırdı.

Duymadım cnm ilk senden duydum simdi... eger tutmuyorsa anneye babaya genetik test yapiyirlar die biliyorum

Duymadım cnm ilk senden duydum simdi... eger tutmuyorsa anneye babaya genetik test yapiyirlar die biliyorum
dün akşam konuştuk da öyle dedi her doktor yapmaya biliyor dedi belki istersek yaparlar diye düşündüm bende hayırlısı bakalım

Kizlar merhaba
Dun farkettim hocaya okadar ovgu dolu yazilar tablolar gelmis ki
Neden ortadaki sekreterlerin yani bizim bekledigimiz alana niye asmiyorsunuz dedim herkesin gozu onunde olmasindan hoslanmiyorum dedi.
Ne farkli bi dr yaa
baskasi olsa boy boy asar teshir eder gelenleri
cok goz onunde olmaktan
kendini one atmaktan hosalnmayan
sadece isiyle ilgilenen
mutevazi bi hoca.
Genelliklede dr. Bi kasinti bi hazir cvplik
Kendilerini ilah sanma ozellikleri vardir
Ama gogsen hocada yok.
Hamile kalan okadar hastasi vardi ki bekleyen.

Son düzenleme:
Ay böyle yorumlar beni o kadar umutlandırıyor ki inşallah bana da vesile olur..Kendisi ile henüz tanışamadım ama karar verdim sanırım onunla yoluma devam edeceğime:) İlk gidişte telefonla mı randevu alıyoruz yoksa sabah erken gidip sıra alman gerek filan demişlerdi biyerlerde o şekilde mi ?

Adetliysen
Adetimin 2.gunu deyince giris yapiyorlar orayada not dusuyor
Yoksa normal zamanda randevusuz almiyorlar diye biliyorum.
En guzeli regl oldugunda git
zaten en uygun o gun .ultrasonda bakip
kan istiyor.
Giris ucreti 10 gun gecerli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…