Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Görüşmeye gittiniz mi? Nasıl geçti görüşmeniz?
gittim ama pek iyi geçmedi.umut vermek istemem yumurta gözükmüyor fsh düşünce gel dedi.çok kalabalıktı ilgilenmedi fazla.pek memnun kalmadım açıkçası.devam etmeyi düşünmüyorum...

Arkadaslar aylardır buradayım yorumları okuyorum bugün üye oldum. Sanırım benim de sizler gibi bi tüp bebek tedavi sürecim olcak. Haziranda bi hamilelik yaşadım 1,5 ay sonra düşük yaptım fsh değerin yüksek 35 yaşındayım ama 40 yaşin yumurtalarına sahipmisim. Kurtadam sonra Dr lere gittim hepsi farlı yorumladı durumumu haliyle kafam çok karışmışti. Cuma günü göğsen hocaya gittim hemen tüp bebek dedi tahliller yapıldı sonuçları bekliyorum. Bu arada eşimle aramızda açıldı bu durumdan dolayi o tup bebek istemiyo benim durumumu hafife alıyor hamile kaldın yine kalırsın normal yollarla diyor. Ama benim o kadar zamanım yok. Burda sizlerin yorumlarını okudukça biraz heyecanlandıran biraz umutlandim. Hamile kalanlar ikizleri olacak olanlar var ne mutlu Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bazı arkadaşlar yumurta kalitesini artırmak için çörek otu yagi yazmış dogrulugu ne deneyenler yazabilir mi. Başka ne yapılabilir ki...

Canım öncelikle tedavi sürecin hayırlı olsun. Umarım bebeğini sen de kucağına alırsın. Güzel haberlerini verip umut olursun evlat isteyenlere.

Canım öncelikle tedavi sürecin hayırlı olsun. Umarım bebeğini sen de kucağına alırsın. Güzel haberlerini verip umut olursun evlat isteyenlere.
Inşallah gelişmeleri burdan paylaşırim eminim ki benim gibi bi çokkadın burdan yorum okuyup kendini bi şekilde rahatlatiyodur

Göğşen hocada ben de aşılamada olumsuz sonuç aldım ve o ay çok kızdım kendisine(içimden tabii) çünkü sağ tüpün tıkalı olduğu halde ve sağdan yumurtladığımı bile bile aşılama yaptı. O aralarda gerçekten yoğundu ve beni henüz tanımıyordu. Direk muayene masasına aldığı zaman bana soruyordu problem neydi filan diye. Ben sonra tekrar göğşen hocaya gitmeseydim benim de yorumum olumsuz olurdu ama ben diğer ay yine ona gittim. Tüp bebek tedavisi uyguladı. Beni daha iyi tanıdı yaklaşımı gerçekçiydi. Boş yere ümit de vermiyor neyse onu söylüyor. Bana samimi geldi. Ilk gidenler yoğun olduğu güne denk geldilerse olumsuz düşünmeleri normal diye düşünüyorum.

Bana aşılama ya da başka bi tedavi önermedi çünkü vakit kaybı ocağın ve acele etmem gerektiğini söyleyerek tüp bebek dedi. Çarşamba amh sonucu belli olacak ona göre karar vericez ilgi ve alakası güzel kan sonuçlarını kendi cepten arayarak bana bildirdi bunu kimse yapmadı.

Ilk asilamami ve hsgmi linada yaptim olmadi oraya devam edecektim ama icime sinmeyen bi uzaklik varfu doktorda... iki gun onceki muayenede ne yaptigini unutuyor bana soruyordu cok olumlu konuşuyordu ama yinede biseyleri eksik yaptigini hissediyordum. Ne yapmaliyim die düşünürken yolda bi ark. mla karsilastim tüp bebek tedavisi gormus onu anlatti ben kimseyle paylaşmıyordum tedaviyi tüp aklimdan gecmiodu.. icimden bi ses bahset durumu arkadasa dedim. Oda israrla hatta tabiri caizle silah zoruyla götürürüm seni dedi başkent Üniversitesi hast göğşen hocaya gidiosun dedi. O gun he deyip basimdan savdim ama o ısrarla devam etti gittin mi sordunmu die... mecbur bi deneyim ne cikar dedim. Ilk once hsgme bakti temiz gibi ama bi sorun var gibi hafif tıkanık snrm dedi. Diger doktor temiz demisti.. ama bozma moralini asilama deneyelim dedi. Ark in dedigi aklima geldi , birak doktora kendini ne derse yap dedi. Peki dedim 2. Asilama oldum tutmadi.. tahmin ettigim sebepten olabilur dedi. Yasimda ileri oldugu icin (37) vakit kaybetmeyelim 2 aşılamanda oldugu icin raporda alirsin diyince mantıklı geldi yoksa naddi acidan yetişemedik telafuz edilen rakamlara... Allah'ima bin şükür ekimdeki tüp tedavim olumlu sonuc aldi. Allah'im nasip ederse cumaya keseyi görmeye gidecegiz. Once Allah'ima sonra Göğşen beye ve arkadasa şükrediyorum. Allah'im inşaallahh isteyenlere en kısa sürede nasip eder... Kalin saglicakla...

Merhaba ben de ilk defa gittim göğsen hocaya tül bebek dedi hiç araştırmadim ama rapor alıp alamayacagimi rapor için bütün aşamaları yapmak mi gerekiyor nasıl oluyor

Bana da bişey önermedi yani illa tüp ya da aşılama yada laparoskopi ol diyemem yaşın çok ileri değil (34) ne istersen onu yapalım dedi. Sonra eşimden test istedi.eşimde hareket ve morfoloji sorunu olunca aşılama yapabiliriz dedi. Ama yine de aşılama da ısrarcı olmadı. Biz aşılama deneyelim diye karar verdik. Inşallah en kısa zamanda olumlu sonuç alırsınız

kızlar ben normal doğum düşünüyorum allah kısmet ederse göğşen bey o yoğunlukta nasıl gelcek normal doğuma sizce

kızlar ben normal doğum düşünüyorum allah kısmet ederse göğşen bey o yoğunlukta nasıl gelcek normal doğuma sizce
Valla hç bilmiyorum canım. Konuştun mu hiç. Ben spinal oldum gogsen beyde. Cok da memnun kaldim.

Canim bence sen normal doğum veya Sezer'in dye bi seçeneği düşünme derim..Allah onu bi yola koydu sen boş yere kafanı yoruyosun normal doğumsa zaten normal yolla alirlar göğsen beye gdyosan gelir doğumun merak etme sezeryanda olsa normalde olsa gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…