Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Aman aman konunun sahipidee gelmisss
Nerdeyse konuyu ben goturuyorum diye operatör lere soyleyip konu sahibine beni yazar misiniz diyecektim kiiii
cansu hanim şeref vermisler.
Kizlarr ben zeynep cicege dedim hep o uygulamadi belki sizler uygularsiniz hayit suyu icin kizlar yumurta rezervinizi arttirmis olirsinuz

Zeynepxicekk yine dokturmusss:)))) sagol canim guzel dilekleirn icin aynis eyelr senin icinde gecerlii...prensesin uzuns agliklinyilalri olsunn....bua radaa topik almis basini gdyorrr....topigi zeynepcicege devretxem bu gidisleeee bayag yazmis cevaplamis sormus sorusturmus):))))
Ayricaaaaa bebeskoo nerelerdesinn kizin nasil yaz canim bos birakma burayi
cansucumm kızımda bende iyiz çok şükür son 3ayımız kaldı allah ın izniyle kızımı sağlıklı bir şekilde kucağıma alcam inşallah darısı burdaki ve tüm bebek isteyenlerin başına inşallah sen nasılsın ikizler nasıl canımm

Bence on gorusmeye got ve bu kafa karisikligina neden olan sorularin hepsini sor. Mutlaka cevap alırsin. Biliyorsun ben de nigdeden geldim gittim. Geçen ekimde negatifi gordum. Bugun dogum gunum 40 günlük kızım var. Inşallah sen de güzel sonuç alırsın. Daha evvel de sana bahsetmiştim ne kadar memnun kaldiģimdan. Gogsen bey her seyden evvel psikolojik olarak iyi gelecek sana emin ol. Cunku o bizkm pskilojimizin iyi olmasini tedavinin en önemli parçası oalarak görüyor.
inşallah gideceğim cnm.saol desteklerin için...

cansucumm kızımda bende iyiz çok şükür son 3ayımız kaldı allah ın izniyle kızımı sağlıklı bir şekilde kucağıma alcam inşallah darısı burdaki ve tüm bebek isteyenlerin başına inşallah sen nasılsın ikizler nasıl canımm
Cok sukurr canimm coks evindim iyi olmanizaa...ismini ne koycaksin..bizimkilerde iyi yavas yavas yurume basladilarr ...

Cok sukurr canimm coks evindim iyi olmanizaa...ismini ne koycan..bizimkilerde iyi yavas yavas yurume basladilarr ...
saoll canımm benimm zeynep koymayı düşünüyoz 3aya kadar değişmezse ☺rabbim sana ve bebişlerine uzun ve sağlıklı ömürler versin inşallah

Fsh kac?
Bu ilaclar fsh dusurdu bende
Hocaya bi sor istersen kullaniyim mi
uygun goruyor musunuz diye.
Belki sana uygun gormemistir bi bildigi vardir
Banada cansu demisti hocaya sordum kullan dedikten sonra kullandim.

3. gün fsh 8'di amh'de 1.30 du.
Şu aşılamamın sonucunu alayım soruları liste yaptım soracağım:)

yarın göğşen beye gideceğim inşallah.ama burada ve birinden daha olumsuz yorumlar okudum.negatif sonuç alan kişilerdi.pozitif sonuç alanlar çok güzel yorumlar yazmış.aklımda acabalar oluştu.gideceğim öngörüşme için ama çok umuttlanmak istemiyorum.hayal kırıklığına uğramak çok kötü...

yarın göğşen beye gideceğim inşallah.ama burada ve birinden daha olumsuz yorumlar okudum.negatif sonuç alan kişilerdi.pozitif sonuç alanlar çok güzel yorumlar yazmış.aklımda acabalar oluştu.gideceğim öngörüşme için ama çok umuttlanmak istemiyorum.hayal kırıklığına uğramak çok kötü...
Göğşen hoca bu tedavi için internetten araştırarak bulduğum, bu sürece başladığım ilk ve tek doktor tüp bebek tedavimde ilk önce pozitif sonucu aldık. Dr bey bile şaşırdı bu sonuca çünkü sen kategorinde zor bir hastaydın ben sende 2. Ya da 3. Tüp bebek tedavisinde olumlu sonuç bekliyordum dedi. Neyse bu güzel mucize maalesef ki uzun sürmedi. Şimdi nasip olursa 2. Tedavi için yine Göğşen Bey'le ilerliyoruz. Bunda Dr beyin yaklaşımı, hastanenin iş yerime yakınlığı v.s etkili tabi ama önemli olan bazı şeylerin kendi kafamızda hallolması. Biliyoruz ki bu süreçte Dr bir vesile Rabbim ol diyecek ve olacak inşallah. Ha eksi Yönler mutlaka vardır ama tüp bebek tedavisinde başka hastane tecrübem olmadığı için kıyaslama yapamayacağım. Ama yoğun bir hastane Göğşen bey yoğun bir Dr ama istediğin zaman ona ulaşıp sorularına cevap bulmakta güzel birşey. Artısıyla eksisiyle Süreci kabullenip çok dua edip moralimizi yüksek tutmak lazım. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Merhaba!!!Herkese ,tüm Türkiye ye hatta TV ye falan çıkarak haykıracak kadar çok sevdiğim ve güvendiğim doktorumu insanlarla paylaşmak istedim:)) Ankara Başkent hastanesi Tüp bebek doç Dr Göğşen Ünalan..Abi,baba,psikolog,her şey...Hastane eski ve kalabalk bi hastane ama dr um muhteşemmm biri..Sırada çok insan olmasına rağmen ısrarla"bi sorun var mı,rahat otur,kafana ne takılıyosa sor"diyor.Ne desen dinliyo ve uzun uzun açıklıyo.Üstelik hastane prosedür olarak Ankara nın en uygun fiyatını veriyo daha çok hastaya ulaşmak için.Ben bi kere 3 saat beklemiştim,hemşire fark etti dr a demedim bile..Metro dan çıktım eve gdyrm baktım Dr Göğşen arıyo..şok oldum.dedi ki"Mervecik seni çok bekletmişiz özür dilerim bi dahakine ilk seni alcaz söz":)) ve sonraki gittiğimde beni kapıda gördü ve hatrladı hemen aldı sözüm vardı sana dedi (yüzlerce hastası olmasına rağmen) Herkese karşı böyle..Çok gözlemledim..Numarasnı veriyo,vatsaptan sürekli soru sorabiliyosnz.Üstelik ben çok dr lara gitmiştim,onların bilemediği biçok şeyi bildi..Histeroskopi de çok uzman..(kamerayla rahme girip bi şe varsa anında müdehale ediyo) üstelik fiyat yine çok uygun 350 tl (İstanbul da 1500-10 bin e bile çıkıyo) İstanbul dan bi arkadaşım ben çok övünce geldi sabah histereskopiye girdi,öğlen ist a geri döndü..3 yıldr çockları olmuyodu ve bahçeciden 1 olmsuz tüp bbek denemeleri var..Göğşen Bey dedi ki 2 ay normal deneyin hiç bi şe yapmayın dedi,kız O AY HAMİLE KALDI! ben henüz sonuç alamadım tüp bebeğe de başlayamadım bazı sorunlarımdan dolayı ama sonucum olmsz olsa bile dr uma güvenim sonsuz.Lütfen mutlaka ona gidin diye haykırmak istiyorum herkese.Hatta bu yazıyı da biçok forma kopyalıycam görürseniz şaşırmayın:)) Giderseniz selamımı söyleyin Mervecik derseniz tanır beni :) Tüm hastalarına ismiyle hitap ediyo ve hemen tanıyo koridorda bile görse...Ben o kadar çok gittim ve o kadar çok konuştuk ki "yarı dr olmuşsun sen"diye takılırdı hep bana:) aklınıza takılan bi şe olursa mail atabilirsiniz seve seve yardımcı olurum..birmerveyim@hotmail.com...olumsuz yorumlra aldırmayın,benim de olmsuz 1 aşılamam var kendisiyle ama hiiiiç pişman değilim kısmet bu işler..o elinden geleni fazlasyla yaptı

Merhaba!!!Herkese ,tüm Türkiye ye hatta TV ye falan çıkarak haykıracak kadar çok sevdiğim ve güvendiğim doktorumu insanlarla paylaşmak istedim:)) Ankara Başkent hastanesi Tüp bebek doç Dr Göğşen Ünalan..Abi,baba,psikolog,her şey...Hastane eski ve kalabalk bi hastane ama dr um muhteşemmm biri..Sırada çok insan olmasına rağmen ısrarla"bi sorun var mı,rahat otur,kafana ne takılıyosa sor"diyor.Ne desen dinliyo ve uzun uzun açıklıyo.Üstelik hastane prosedür olarak Ankara nın en uygun fiyatını veriyo daha çok hastaya ulaşmak için.Ben bi kere 3 saat beklemiştim,hemşire fark etti dr a demedim bile..Metro dan çıktım eve gdyrm baktım Dr Göğşen arıyo..şok oldum.dedi ki"Mervecik seni çok bekletmişiz özür dilerim bi dahakine ilk seni alcaz söz":)) ve sonraki gittiğimde beni kapıda gördü ve hatrladı hemen aldı sözüm vardı sana dedi (yüzlerce hastası olmasına rağmen) Herkese karşı böyle..Çok gözlemledim..Numarasnı veriyo,vatsaptan sürekli soru sorabiliyosnz.Üstelik ben çok dr lara gitmiştim,onların bilemediği biçok şeyi bildi..Histeroskopi de çok uzman..(kamerayla rahme girip bi şe varsa anında müdehale ediyo) üstelik fiyat yine çok uygun 350 tl (İstanbul da 1500-10 bin e bile çıkıyo) İstanbul dan bi arkadaşım ben çok övünce geldi sabah histereskopiye girdi,öğlen ist a geri döndü..3 yıldr çockları olmuyodu ve bahçeciden 1 olmsuz tüp bbek denemeleri var..Göğşen Bey dedi ki 2 ay normal deneyin hiç bi şe yapmayın dedi,kız O AY HAMİLE KALDI! ben henüz sonuç alamadım tüp bebeğe de başlayamadım bazı sorunlarımdan dolayı ama sonucum olmsz olsa bile dr uma güvenim sonsuz.Lütfen mutlaka ona gidin diye haykırmak istiyorum herkese.Hatta bu yazıyı da biçok forma kopyalıycam görürseniz şaşırmayın:)) Giderseniz selamımı söyleyin Mervecik derseniz tanır beni :) Tüm hastalarına ismiyle hitap ediyo ve hemen tanıyo koridorda bile görse...Ben o kadar çok gittim ve o kadar çok konuştuk ki "yarı dr olmuşsun sen"diye takılırdı hep bana:) aklınıza takılan bi şe olursa mail atabilirsiniz seve seve yardımcı olurum..birmerveyim@hotmail.com

Ben bir kez olumsuz sonuç aldım. Hiç olumsuz yorum yapmadım. Ikinciyi de onda denedim. Çünkü elinden geleni yaptığını biliyordum. Çok şükür 45 günlük oldu kızım. Kişiden kişiye ve ne beklediğinize göre değişir memnuniyet. Ama ben tüp bebek süreci ve doğum da dahil tüm süreçte en ufak memnuniyetsizlik yaşamadım. Bu yüzden de rahatlıkla öneriyorum kendisini soranlara. Allah hepimizin yardımcısı olsun ve kimseyi evlatsız bırakmasın.

cevaplarınız için teşekkürler.yarın öngörüşmeye gideceğim.inşallah güzel şeyler söyler.tavsiyelerinize güvenerek gidiyorum.Allah yardımcımız olsun...

X