Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Arkadaşlar göğşen hocanın yoğunluğundan soramadım niye her kontrolde e2 ye bakılıyor ve değerlerin kaç olması gerekiyor
Yumurtlamayla ilgili kalitesi filan.reglinin 2. Veya 3.gunu kanda
Fsh 6 yi gecmemeli.menopozla ilgili.
E2 de75 i gecmemeli.
Yoksa tedaviye baslamiyor.
Ilac ictikce e2 ye bakiyor.
E2 yukseliyor kaca gelince toplaniyor onu bilmiyorum

Son düzenleme:
peki benim iğnenin ilk günü 40 dı 3. gün değerim 7o di benim aşılama olacak 500 e kadar çıkması mı gerekiyor ne kadar kullanacağımki ben o zaman kafam karıştı büyümüyor mu acaba
Benim tahlil sonuçlarıma göre tarih ve oranlarını yazayım belki bir fikir verir.
24/08/2015 E2 10
27/08/2015 E2 24
29/08/2015 E2 49
31/08/2015 E2 129
02/09/2015 E2 308
03/09/2015 E2 445
04/09/2015 E2 596

Bana sonuc için hic belge vermediler iyi diolar igneye devam diolar devam ediom.. nerden alabilirim sonuçları?

Bana sonuc için hic belge vermediler iyi diolar igneye devam diolar devam ediom.. nerden alabilirim sonuçları?
Sonuçları başkent üniversitesi hastanesinin sitesine girip alabilirsiniz. online sonuçlar diye bir link var. onu tıklayıp orada tc kimlik no ve hasta numaranızı yazarsanız yaptırdığınız bütün kan sonuçlarını görebilirsiniz.

Oo o kadar gidiyorum bilmiyordum cok teşekkür ederim

Sebepsiz olmuyo biraz sperm sayisi düşük ama engel değil diolar... bizim yaş sorunumuz var gec kalmamak icin tüpte karar kildik. Siz ne icin basladiniz
Bizim yaş 30 sıkıntı benim yumurta rezervim az. Sağda çikolata kistim vardı. Sol tüpümde tıkanıklık var. Kist aspirasyonu geçirdim. Sonrasında tüp bebek yaptırdık. Başlangıçta olumlu sonuçlandı. Ama sonrasında devam etmedi.

Tekrar deneyecekmisin dondurulmusun varmi

Tekrar deneyecekmisin dondurulmusun varmi
şuan kanda beta hcg hormonum henüz sıfırlanmadığı için bu ay kaldı. önümüzdeki hastalığıma bir aksilik çıkmazsa inşallah tekrar denemeyi düşünüyorum. toplam da 4 yumurta toplanmıştı. bunun iki tanesi döllendi. o iki tanede transfer edilmişti zaten yani dondurulmuş yok.

İnşaallah tez vakitte hamile haberini aliriz cnm. Duaya devam yer gök dua ile hayırlısı ile insallah nasip eder cnm

İnşaallah tez vakitte hamile haberini aliriz cnm. Duaya devam yer gök dua ile hayırlısı ile insallah nasip eder cnm
Aminn inşallahhhh hepimize tanıdığım tanımadığım bu yolda emek sarfeden evlat isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim inşallah. sizin yumurta toplama işlemi ne zaman olacak?

İnşaallah son kontrolum yarin sabah sanirim p.tesi yada sali toplarlar yarin belli olur ins

arkadaşlar bir şey daha sormak istiyorum. şimdi bana puregon 300 yazmışdı hoca günde 75 doz ama şimdi mantıken 4 gün olması gerekirken 6 güne yetecek kadar var ve ben nasılsa 300 lük ancak 4 gün yeter diye gittim bidaha iğne aldım boşunamı aldım acaba?

Gitt
Ne yaptın kontrole gittin mi?
Gittim cnm e2 te bakti normal yumurtalar 15 mm ulasmis igne dozunu artirdi arti igne ilave etti. P.tesi tekrar kontrol... muhtemelen persembe toplarim dedi. Bakalim bekliyecez.. bekke bekle beklemekle gececek sanırım bu surec

Gitt

Gittim cnm e2 te bakti normal yumurtalar 15 mm ulasmis igne dozunu artirdi arti igne ilave etti. P.tesi tekrar kontrol... muhtemelen persembe toplarim dedi. Bakalim bekliyecez.. bekke bekle beklemekle gececek sanırım bu surec
İnşallah kaliteli güzel yumurtaların olur kısa zamanda güzel haberlerini alırız. Sen gönlünü ferah tut. İnşallah yapılan dualar boşa gitmeyecek.

Yani sadece 4 gün mü puregon kullanmış olacaksınız. 4 gün kullanmanın yeterli olacağını sanmıyorum. Tabii kişiden kişiye değişir ilaç dozu. Yanlış hatırlamıyorsam ben 1 600 lük 2 tane de 300 lük kullanmıştım. Önce bir kağıda 5 günlük ilaç dozajını yazdılar. Onlar bitti sonra tekrar kullandım. Ben ilacı alırken az az almıştım elimde kalmasın diye.malum pahalı bir ilaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…