Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bu isi paraya dokmusler lafini bi agzimiza dolamissiz.
Baskent hastanesi bu Tup bebektek ozel merkez degil.
Verdikleri ucretle doktorlarin gecindiklerini Ne kadar ekmek o kadar kofte saniyorlar herhalde
.gunde 20 hastasida olsa ayni sey
2 hastasida olsa ayni .
Magzadaki musterilere alisveris yaptirinca maaslarina yansitilan tezgahtar mi oldugunu dusunuyorlar anlamadim ki.

Allah razı olsun benimde dualarım sizinle.. İnşallah bizde başaracağız Allah'ın izniyle inşallah. Tüp bebek için daha yolun çok başındayız ama çok umutluyum çok ::)
Ne sormak istersen sorabilirsin bana da canım. Her zaman. Vaktim olduğunca cevaplarım. Haberdar et aşmalardan.

Benim en sasirdigim kismi yorumun dr beyin ilgisiz oldugu kısmı oldu. Ben bu kadar ilgili bir dr daha görmedim. Yeri geldiğinde bana mutsuzsan mutsuzluğunu gizleme, ağlayacaksan ağla buna hakkın var bile demiştir. Eşimle bana daha fazla destek olmasi için konuştuğu da olmuştur. Tabiki hepimiz memnun olacağız diye bir kaide yok ama ilk defa böyle bir yorum gördüğüm için çok şaşırdım ve tedaviye başlayacak arkadaşları olumsuz etkilemesinden korktum açıkçası.

Halgancigim burda bu siteye k.k ya yani disardan yorumlari okuyan okadar cok hastasi var ki.
Insanlar yanis yonlendirmesini hic dogru bulmadim ben bu hataya dustum siz dusmeyin ne demek.
Kendi k.k daki profillinin altinada hocaya hakkini hellal etmedigini yazmis.
Sok oldum

2. tüp bebek denemesini yaptıran arkadaşlara sormak istiyorum ücret hala aynı mı kalıyor yoksa 2. olduğu için bir fiyat indirimi oluyor mu?

Eğer yüzüne de söyleyebildiyse eyvallah derim ama burdan insanları yanlış yönlendirdiği için kızıyorum. Gerçi yüzlerce yorum arasında bir tane kötü yorum normaldir. Ama en merak ettiğim teşhisleri dogru degil demiş ya hanhi yanlış teshisi koyduğu.

Hayatım boyunca bikmadan usanmadan Allah razı olsun diyeceğim tek insan. Asla ilgisiz değil bana göre sadece çok yoğun bir doktor. Özlem hemsireyi de unutmam o kadar iyi niyetli ve güler yüzlü ki.

YAPTIĞI HATA YÜZÜNDEN KAYBETTİM KIZIMI. ONUN İÇİN AFFETMİYORUM ONU. ŞU AN HAMİLEYİM VE BASİT Bİ İŞLEM SONUCU HAMİLE KALDIM TABİKİ TAKDİRİ İLAHİ VAKTİ ZAMANI BELKİ ŞİMDİ AMA VESİLE OLAN GÖĞŞEN ÖNALAN OLMADI ÇOK YOĞUN VE İLGİLENMEDİ (buradaki ilgilenme hal hatır değil işi üstünkörü olduğu için) BİZİMLE ONUN İÇİN GÖREMEDİ BENİM SORUNUMU ALLAH HİÇKİMSEYE YAŞATMASIN. BENDE BÖYLE OLDU VE PAYLAŞTIM. SİZİNDE YAŞAMANIZI İSTEMEM. RABBİM HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.

Ne hatası yaptı merak ettim. Ben de tam tersi onun sayesindw kucağıma aldım kızımı.

Lutfen yazar misin naptida bebegini kaybettin.
Bence ilgilenme konusunu cok buyuk bi beklenti icine mi girdin.
Gordugum kadariyla her hastasiyla ilgileniyor, konusuyor.
Simdi memmnun oldugun hastaneyi ve doktoruda paylasir misin basit islem neymis cok merak ettim.

Anladığım kadarıyla kanda pıhtılaşma olduğunu gormediģinden bahsediyor. Ama bana yapıldı o test ve pıhtılaşma çıktı. Gebelik boyunca kan sulandırıcı kullandım.

Yaşanılan süreç kolay bir süreç değil. İnsanın psikolojisini olumsuz şekilde etkileyen sıkıntılı bir dönemden geçiliyor bu tüp bebek sürecinde. Ama şu unutulmamalı ki Rabbim nasip ediyor ve doktorlarda vesile oluyor birçok insan bu yöntemle mucizesini kucağına alıyor. Benimde ilk tüp bebek denemem Göğşen hoca da oldu. İlk etapta olumlu sonuçlanmasına rağmen gebelik devam etmedi. Şimdi ikinci tüp bebek denemesi planlıyoruz eşimle birlikte ve yine Göğşen hocayı tercih edeceğiz inşallah. İlki olmadı diye Göğşen hocayı karalamanın doğru olmadığını düşünüyorum. Göğşen hocanın, Özlem hemşirenin ve diğer çalışanların hakkını yememek lazım hepsi de elinden geleni yapıyor bana göre. Her sektörde olduğu gibi herkesin işini mükemmel yapmasını bekleyemeyiz. Eğer ki bir yerlerde kafamıza yatmayan birşeyler varsa birilerine hakkımızı helal etmeyerek değil de alternatifleri ile değerlendirip bize en mantıklı gelen yere karar vermeliyiz ve yüce rabbimize dua etmeyi ihmal etmemeliyiz diye düşünüyorum. Sonuçta kimse kimseyi zorla tedavi etmiyor.

Ben rabbime her zaman şükrediyorum. Göğşen hoca ve emeği geçen diğer arkadaşları vesile kıldığı için. Henüz olumlu bir sonuç alamama rağmen. Göğşen hoca, Özlem hemşire, hasta kabul deki bayanlar, embriyolog Tülay hanım, Ferhat eczanesindeki yaşlı amca ve yanında çalışan bayan hepsi de gerçekten ilgili alakalılardı. Allah herkesten razı olsun. Güzel düşünelim güzel olsun inşallah. En kısa sürede mucizelerimizi kucağımıza alalım inşallah. Birbirimize çok dua edelim hepimizin en çok ihtiyacı olan şey dua :)

Kesinlikle haklısın canim. Benim merak ettiğim bu büyük suçlamanın nedeni. Onun yüzünden kizımı kaybettim dediğinde cok büyük bir suçlama oluyor ve altınım dokdurulması lazım. Insanları karalamak çok kolay. Hani tanımasam savunmayacaģim ama bir senedir hayatımızda ve bir tane bile hatasını gormedim. Insanları yanliş yönlendirmemek lazım. Hatta benim arkadaşım da gitti. O da hamile kaldı. Ve o da çok memnun. Doğumdan da ayrıca memnun kaldık.

İşini layikiyla yapan yüzlerde annenin mucizesine vesile olan bir doktor. Gözümdeki sert doktor imajini yikan adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…