Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

kaç doz kullandın sen baya kullanmışsın benimki aşılama olacağı için okadar büyütmeye gerek yok diye düşünmüş olabilir ama 2. 300'ü boşuna almamışım devam et dedi hoca yani toplamda 600 olacak bu son olur diye umuyorum bakalım artık

Ben tüp bebekte kullandım toplamda 1200 ml kullanmıştım. Demekki benim yumurtaların o kadar ihtiyacı varmış. Aşılama da klomen kullanmıştım. Inşallah güzel sonuçlar alırsınız

Aşılama yaptıran arkadaşlar bana aşamaları anlatır mısınız sadece sabahdan gelceksin dediler o kadar
Zaten yavaşdan devlet hastanesi moduna girmeye başlamış o yoğunluğu gördükçe inanın içim daralıo randevu sisteminin olmayıp ismini devletteki gibi kağıda yazıp sıra beklemek hele hocayı görebildiğim 2 dk ve yoğunluktan suratının asık olması benimde modumu düşürüyor. Sanki iğnenin dozunu karıştıracaklar ya da reçeteyi yanlış yazacaklar bir şeyi yanlış yapacaklar hissi uyandırıyorlar açıkçası biraz endişeleniyorum (
Bilmiyorum sadece ben mi yoksa başka böyle hisseden var mı?

Ben aşılama yaptırmadım ama yoğunluk konusunda şunu söylemek isterim. kafana takılan bir şey varsa mutlaka sor göğşen hoca ya bende senin gibi gittiğim zaman o kadar yoğun oluyor ki aklımdaki sorularımı sormayı unutuyorum ama telefonda genellikle whatsaptan aklıma takılanları soruyorum. dün bende oradaydım gerçekten çok yoğundu. hulisi hoca izindeymiş bu yüzden onun hastalarına da göğşen hoca bakıyormuş o yüzden ciddi yoğunluk vardı. moralini bozma. herşey güzel olacak inşallah.

hımm yani normalde böyle değil mi ben hulusi hoca varkende aynı yoğunluğu yaşadım o yüzden tırsmıştım
Ama tabi Göğşen hocanın yüzünü görmem yetiyor nasıl bir enerjisi varsa oda olmasa vay halimize.
Tezat gibi birde broşürleri asmışlar stres yönetimi semineri diye :)

Teşekkürederim desteğin için hakkımızda hayırlısı olur inşallah bebeklerimiz gelse hepsi unutulacak nasılsa...

ben bu forumu çok seviyorum. ilk bu rahatsızlıklarım ortaya çıktığında çok bunalmıştım. sanki dünya da bu sıkıntıları yaşayan ender insanlardan biri olduğumu sanıyordum. ama hastaneye gittikçe burada yazılanları okudukça anladım ki yalnız değilim. birde çok güzel bir olay ver tanıyan tanımayan herkes birbirine dua ediyor. bu öyle güzel bir şey ki. çünkü dua da bu daha makbuldür. sen karşındaki için iste ki rabbim sana da versin. sonuçta burada olan insanlarla bir kader ortaklığımız var. ne güzel birşeyler için çaba sarfediyoruz. biliyorum ve inanıyorum ki hiçbirimizin bu çabası boşa gitmeyecek. umut etmek güzel. umudu var eden rabbime şükürler olsun. ben inanıyorum. inşallah en güzel zamanda rabbim bu güzel duyguyu yaşatacak hepimize. dualarda buluşmak dileğiyle.

Gitt

Gittim cnm e2 te bakti normal yumurtalar 15 mm ulasmis igne dozunu artirdi arti igne ilave etti. P.tesi tekrar kontrol... muhtemelen persembe toplarim dedi. Bakalim bekliyecez.. bekke bekle beklemekle gececek sanırım bu surec
nasılsın? ne yaptın yumurta toplama işlemi yapıldı mı?

Topladilar canim 10 yumurta 8 i döllenmiş pazara transfer var İnşallah dua et olurmu
Hadi hayırlısı inşallah pazardan itibaren Heyecanlı bir 12 gün bekleyişten sonra inşallah güzel haberler alacağız senden. Sloganımı yine söylüyorum herşey güzel olacak inşallah. İçini ferah tut. Rabbim sağlıklı birşekilde Bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

Amin cnm Rabbim isteyen herkese tez vakit versin muradını insallahhhh

CRANBERRY83 VE JUSTOMN EN SON YAZDIKLARINIZI OKUDUM bende birşeyler yazmak istedim 8 yıllık evliyim ve evlendiğimiz ilk günden itibaren çocuk istedik hiç korunmadık bunun üzerine tedavilere başladık ben 3aşılama bir tüp bebek yaptırdım olmadı birde dondurulmuş embriyo transfetim oldu olmadı bunların hepsini ankara Üniversitesi batuhan özmen de yaptırdık sonunda kk den tanıştığım bu konuyu açan cansunun tavsiyesi üzerine göğşen beye gittim ilk gittiğimde çok yoğun ve gergindi gittiğime pişman oldum cansudan allah razı olsun o öyle bi doktor değil ameliyattan çıkmıştı ondandır dedi hastasına üzülmüştür dedi bunun üzerine devam ettim ondan sonra çok eğlenceli hallerini gördüm iyiki de devam etmişim ilk muanede rahimde yapışıklık varmış onu gördü ve histeraskopi yapcaz dedi sonrada tüp bebeğe başlıcaktık histeraskopi yaptığı ay hamile kaldım tüp bebeğe başlamak için hastalanmadım bile rabbime şükürler olsun darısı sizlerin başına inşallah tez zamanda.

Iste bu fazla söze gerek yok... adam işini yapiyo calisio dikkat ediyor ama tabiki yinede takdir Allah'in...

Iste bu fazla söze gerek yok... adam işini yapiyo calisio dikkat ediyor ama tabiki yinede takdir Allah'in...
aynenn öyle bence göğşen bey çok başarılı bir doktor allah razı olsun benim vesilem göğşen bey oldu darısı sizlerin başına inşallah tez zamanda ama öncelikle doktorunuza güvenin

aynenn öyle bence göğşen bey çok başarılı bir doktor allah razı olsun benim vesilem göğşen bey oldu darısı sizlerin başına inşallah tez zamanda ama öncelikle doktorunuza güvenin
O konuda şüphem yok zaten Allah'ın izniyle Göğşen beyin vasıtasıyla inşallah bizde mucizelerimize kavuşacağız. Bu tedavide Dr ve psikoloji çok önemli Göğşen bey vasıtasıyla hem psikolojim düzeliyor hem de verdiği enerji sayesinde meleğime kavuşacağım umudum artıyor. Allah ondan razı olsun.

Kizlar hepimiz bazen bencil oluyoruz itiraf edelim.hep gülsün hep konuşsun bizimle ilgilensin diyoruz. Ama bu insan hep mi gulecek yok boyle bi insan.
Kocalarimiza yapamadigimiz kaprisi gogsen hoca cekiyo sesini cikarmiyo.
O pskolojiyle bazen mantikli bazen mantiksiz konustugumuzda bile altan aliyor..
Hocanin genel hali hep pozitif hep tatli dilli ve sakin .
Sinirli bi yapisi var ve ilgisiz bilgisiz aciklama yapmiyor filan diyen yalan soyler.
Ayrica ben 4 yildir bebis icin ugrasiyorum gogsen hocayada agustos 2014 ten beri gidiyorum.
Kendisi işinde ve kişiliğinde 10 numara.
Allah korkusu olan bu isi vicdaniyla yapan bi doktor.
Burdan bu siteye uye olmayipta okuyanlara sesleniyorum ben cok araştırdım ve genel olarak ankaradaki diger hocalar hakkinda da bilgi sahibiyim. Bu sitede konustugum bircok kisi var dedikleri tek sey " iyi ki gogsen hoca karsimiza cikmis cok sansliyiz " diyorlar.
Hastane ozel olup ssk anlasmasi var diger hastanelerin icinde en ucuzu ayrica yazdigi ilaclarda cok pahali degil.(hastaneyide ama ovdum sahibi haberal dan komisyon istiyorummm yaaa)
Diğer hocalar telefon numarasi vermezken gogsen hocaya ulasabiliyorsun vatsapla bile sorularinizi cevapliyor.

Canim merh.
Icime dogan seyi soyluyorum Allahin izniyle bu tedaviyle bebisini kucagina alacaksin.
Hamile kalinca bana msj atmani 4 gozle bekliyorum.
İnşaallah insallahhhh bende cok umutluyum nedense.. inşallah cektiklerimizun karşılığıni bebiş olarak aliriz

Saolasın bebesko zaten bunları duymak istediğim için paylaşmak istedim. Bazılarının yorumları üzsede birbirimize destek olabiliriz diye düşünmüştüm. Şımarıklık yaptığımı yada bencilce davrandığımı düşünmüyorum bu konuda hassas olabilirm özellikle bu dönemde hassas olabilrim süreç zor çünkü. Ki 1 aydır Göğşen hocaya gidiyorum yeniyim ve sırf yoğunlukdan bu şekilde olabildiğini bende biliyorum anlıyorum. Bende hergün modumda olmuyorum müşterilerim bazen şikayet edebiliyor). Benim ordaki huzursuzluğum hastane sistemine e birazcıkda heyecanda var endişede var bir aksilik olmasın diye. Gerek Göğşen hoca gerek Hulusi hoca gereksede hemşireleri Özlem hnm Deniz hnm koşturup duruyorlar. Bunu görmemek mümkün değil. Hepsinden Allah Razı Olsun

Neyse sonuçta hayırlısıyla aşılamamı oldum artık sonucu bekleyeceğim. Olmazsa tüpe geçeceğim tabiside tüpüde Göğşen hocada yaptırırım:)) Zaten Göğşen hoca vesile olacak hissediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…