Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

ben çikolata kisti mevzusunu merak ediyorum herhangi bir tedavi uygulandı mı yada laparoskobi falan yapıldı mı o benim gözümü korkuttu bide ca 125 testimin sonucuda 43'dü ondan da endişelendim senin kaçdı?
Mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın. Ben göğşen beye gitmeden 1 ay önce başka bir doktora gitmiştim. O doktor çikolata kistinden bahsetmedi. Bana Laparoskopi önerdi. ' tüplerde sıvı birikmesi varsa tüpleri alırız' deyince ben tırstım. Sonraki ay göğşen beye geldim. Çikolata kistinin başlangıç seviyede olduğunu söyledi önce kisti önemsedi ama sonra çok üstünde durmadı. Laparoskopi yi de biraz gereksiz bir işlem gibi gördü. Aslında siz ne derseniz onu yapalım ben kesin şunu yapalım diyemem yaşın genç beklesende çocuğun olur belki dedi. Biz daha fazla beklemek istemedik önce aşılama sonra tüp denedik

Ben tedaviye başladım. Bugun 4. İgneyi vuracam. Muhtemelen salıya yumurta toplama işlemi yapılır. Bu siralar daha cok dualariniza ihtiyacim var

rabbim hepimizin yardımcısı olsun. İnşallah herşey çok güzel olur. en kısa zamanda pozitif sonuçlarını duyarız. senin ve bizlerinde.

ben gittim kan sonucumda hala beta hcg oranım tam olarak sıfırlanmadığı için bir sonraki hastalığımı bekleyeceğiz.
Benim fsh ve e2 degerim iyi cikarsa yumurtamda cok olursa baslariz herhalde.
Hayirlisi olsun bi ilac verdi mi hoca kendi kendine mi sifirlanacak kac cikti.

Benim fsh ve e2 degerim iyi cikarsa yumurtamda cok olursa baslariz herhalde.
Hayirlisi olsun bi ilac verdi mi hoca kendi kendine mi sifirlanacak kac cikti.
yok ben şuan sadece vitaminleri kullanıyorum. kendi kendine sıfırlanması gerekiyormuş. pazartesi gitmiştim o zaman 58,98 çıkmıştı oran.

Arkadaşlar göğşen hocanın yoğunluğundan soramadım niye her kontrolde e2 ye bakılıyor ve değerlerin kaç olması gerekiyor

Arkadaşlar göğşen hocanın yoğunluğundan soramadım niye her kontrolde e2 ye bakılıyor ve değerlerin kaç olması gerekiyor
E2 yumurta gelişimi ile ilgili bilgi veriyor sanırım. 500-600 arası bir orana geldiğinde ise yumurta büyüklüğü de istenilen orana geldiyse yumurta toplama işlemine başlanıyor. benim en son cuma günü e2 değerim 596 yı buldu. pazartesi günü yumurta toplama işlemi yapıldı. perşembe de transferim oldu.

peki benim iğnenin ilk günü 40 dı 3. gün değerim 7o di benim aşılama olacak 500 e kadar çıkması mı gerekiyor ne kadar kullanacağımki ben o zaman kafam karıştı büyümüyor mu acaba :KK43:

X