Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Göğşen bey gerçekten yoğun biri. Ama sakin ve pozitif bir yapısı var. Inşallah en kısa zamanda bebişinize kavuşursunuz

ben çikolata kisti mevzusunu merak ediyorum herhangi bir tedavi uygulandı mı yada laparoskobi falan yapıldı mı o benim gözümü korkuttu bide ca 125 testimin sonucuda 43'dü ondan da endişelendim senin kaçdı?

merhaba kızlar çok durgun burası göğşen hocanın başka hastası yokmu aslında çok hastası var ama buraya yazan kişi çok az

1 hafta sonra tüp bebek icin gidiyorum Gogsen bey'e
1 asilamam oldu negatif
Yumurta durumuna bakıyım ona göre karar veririz dedi. Gecen aylarda yumurta cok iyi diyordu ama son baktiginda biraz küçük demisti

Hayırlısı bekleyip göreceğiz

Canim hakkinda hayirlisi olsun.
Allah gonlunun muradini verir insallah.
Ben herseyin bi vaktinin olduguna inaniyorum artik 2. Cocuk icin 4 yildir her ay gidiyorum hep bi sorun oluyor ya mazeret ya uygun olmuyorum.benim gibi 2. Cocuk icin bu kadar ugrasan varmidir diyorum ne zaman olacak ugrasmasam mi acaba diyorum bazen.
Yapacak bisey yok
Veren de o alanda o.

Ne kadar geldi igne tedavi ortalama bi fiyat bellimi yada rapor alabildinmi.. bende tüp tedavisine yeni başlayacağım

Tüp bebek tedavi mi oldunuz gogsen beye?

Ne kadar geldi igne tedavi ortalama bi fiyat bellimi yada rapor alabildinmi.. bende tüp tedavisine yeni başlayacağım
Merhaba,
şartları sağladığımız için rapor çıkmıştı bize. Raporlu hali ile tüp bebek tedavisi için hastaneye 2500tl yatırdık. bu süreç içerisinde alınan vitamin ilaç ve iğnelerle birlikte toplam maliyet 5.000tl yi buldu. ilk tüp bebek denememdi. transferden 12 gün sonra kanda gebelik hormonunu gördük. çok mutlu olduk. hatta 2-3 güne bir gidip beta hcg testi yaptırıyordum. bir hafta kadar düzenli bir şekilde artmaya devam etti. evde bir bayram havası anlatamam. ama son bir haftadır. hcg oranım giderek düşmeye başladı. en yüksek 972,50 ları görmüştüm. dün yaptırdığım testte 554,80 e düşmüş. bugün göğşen hocaya gideceğim tekrar durum çok parlak değil inşallah rabbim bu yolda emek harcayan herkesin gönlünün muradını verir. zahmetli bir süreç rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Amin amin amin inşallah bebeğin seninledir. Ufak bi saka yapmistir ins toparlanirda hersey yoluna girer... sonucu nerak ediyorum dua seninle bebeginle olsun... ins hepimize hayirlisiyla annelik nasip etsin ins göğşen hocada buna vesile olut

Doktora gittim şimdi geldim. Maalesef sonuç kötü. Bu denememiz boşa gitti. Şimdi tekrar karar vereceğiz. Yeniden deneme yapıp yapmayacağımıza

Doktora gittim şimdi geldim. Maalesef sonuç kötü. Bu denememiz boşa gitti. Şimdi tekrar karar vereceğiz. Yeniden deneme yapıp yapmayacağımıza
; ((( ama herseyde bir hayr var derler insallahhhh diğer denemen başarılı olur yada bakarsin kendiliginden geliverir bebegin...

Canim gecmis olsun dis gebelik mi.
Ilk ogrendiginde kacti degerin .
kacinci gun kac cikti.
Bu kadar nasi dustu birden
Katlanan degerleri yazarmisin.

Canim gecmis olsun dis gebelik mi.
Ilk ogrendiginde kacti degerin .
kacinci gun kac cikti.
Bu kadar nasi dustu birden
Katlanan degerleri yazarmisin.
Teşekkür ederim. göğşen bey biyokimyasal gebelik dedi. çünkü keseyi görememiştik. değerlerimde aşağıdaki gibiydi.
Transfer sonrası,
10.gün 48,20
11.gün 69,40
12.gün 98,59
15.gün 392,61
18.gün 972,50
21.gün 957,40
22.gün 798,90
24.gün 554,80

Canim bende 2 ay once kendiligimden yasadim ama seninki gibi degerlerim cikmadi 900 kadar cikmis cok hayret ettim.
kimyasal gebelik bilirim cok zor.
Allah sabir versin.
Benim birgun boyunca kanamam cok olmustu.
Cok uzuldum senin adina olsun vardir bi nedeni Allah saglikli olanini ugrastirmadan verir insallah canimm yaaaa

benim şuana kadar hiçbir kanamam olmadı dr ilaçları bırakabilirsin dedi bugün ilaçları bırakınca reglin başlar dedi. bende anlamadım değer 900 lere kadar çıkınca ben kimyasal gebeliği hiç aklıma bile getirmemiştim. sadece dış gebelikten korkuyordum.

halgan canımmm kızını aldınmı kucağına isminş ne koydun ve kaç kğ doğdu allah analı babalı büyütsün inşallah canım darısı bekleyenlerin başına☺
Aldım kuzum. 18 eylül cuma günü. 35 hafta 6 günlüktü. Adı zeynep ada. Kilosu 3.30 du canım. Darısı başına ama zamanında tabi.

Aldım kuzum. 18 eylül cuma günü. 35 hafta 6 günlüktü. Adı zeynep ada. Kilosu 3.30 du canım. Darısı başına ama zamanında tabi.
allah analı babalı büyütsün canım benim zeynep ada yı benim için kokla ☺biz daha isim bulamadık haftasına göre maşallah kilosu çok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…