Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Allah senden razi olsun.
Normal yolla hamile kalacagimi hic dusunmemistim.
Gogsen hocaya 1 senedir gidiyordum heray bi bahane cikiyordu .
Demek ki dogal yolla olacakmis kismet.

Merhaba arkadaşlar bende yarın ilk kez gidip tanışacağım bakalım Hayırlısı inşallah

Gogsen hocanin hastasi olmak bi ayricalik sakin ve isini cok iyi yapan adam gibi adam.
Dr dan ote insani psikolojik olarak rahatlatan bi yapisi var tup yapiminda hic olumsuz bi seyini duymadim herkesede tedavi oncesi gitmelerini tavsiye ederim mutlaka bi ön gorusmeye gidin diger dr lar arasindaki farkini anlarsiniz.bende burayi okuyarak gittim daha onceden bi bilgim yoktu.
Hulisi beye on basar.

Kızlar bende dogum korkuları basladı. Cansu srn gpgsen beyde mi dogurdun canım?

HALGAN CANIMM ZAMAN NE ÇABUK GEÇİYOR DEĞİLMİ BEN NORMAL DOĞUM İSTİYORUM İNŞALLAH Bİ SORUN ÇIKMAZSA SEN NASIL DÜŞÜNÜYOSUN .KORKMA RABBİM DOĞURMA ÖZELLİĞİNİ KADINLARA VERMİŞ ALLAHIN İZNİYLE BİRŞEY OLMAZ CANIMM

Bence dogum korkusundan dglde erken dogumdan kork !! Derim ...vakitli dogum en guzel sey olsa gerek bebegini kucagina vercekler mis gibi cennet kokuusunu icine cekiceksinn..evet gogsen beyde dogum yaptim

Bence dogum korkusundan dglde erken dogumdan kork !! Derim ...vakitli dogum en guzel sey olsa gerek bebegini kucagina vercekler mis gibi cennet kokuusunu icine cekiceksinn..evet gogsen beyde dogum yaptim
Canım bir sorun görünmüyor insallah vaktinde gelir kızım. Srn sezaryen mi normal mi yaptın. Memnun musun hastaneden? Ne kadar vermistin?

Arkadaşlar merhaba bende göğşen beyin hastasıyım sağ yumurtalığımda çikolata kisti var ve 3 mm miyomum var hsg oldum tüplerim açık ama bir tarafta çikolata kisti var diğer tüpüm kıvrımlı göğşen hoca aşılamayla uğraşmayalım tüple başlayalım dedi. Çok kararsızım yorumlarınızı bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…