Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Kızlar uzun süredir buraya yazamadım kusura bakmayın. Hatta forumda hicbir yere fazla yazmıyorum. Benim en son 16. Haftada kanamam oldu. 20de doktora gittik. Her şey normale döndü dedi. Hamileliģim boyunca ilk defa rahat bir 8 hafta geçirdik kızımla. Hala Göğşen Bey'de devam ediyorum. Allah izin verirse onda doğurmak istiyorum. Bebeğimin kafası biraz büyükmüş. Doktorumuz yüksek ihtimalle sezaryen olacak dedi. Hayattaki en büyük şanslarımdan biri olan Göğşen Bey'le tanışmaktı. Burayı okuyup tavsiye arayan varsa mutlaka gitmeli derim.

halgan canımmm seni ve bebeğini iyi gördüğüme çok sevindim ☺arada yaz bizi merakta bırakma

Keşke daha önce öģrenseydim doğum gününü :KK43:. Neyse bakalim seneye unutmam kesinlikle :). Bu arada nasıl gidiyor kızlar? Biz 27 haftanın içindeyiz. Çok şükür yolunda her şey. Kızımıza kavuşmak için gün sayıyoruz artık.

Olsun canim gonuller bir olsun.
Kanaman kesildi herhalde
Saglikli bi sekilde kucagina alman dilegi ile.
Keşke daha önce öģrenseydim doğum gününü :KK43:. Neyse bakalim seneye unutmam kesinlikle :). Bu arada nasıl gidiyor kızlar? Biz 27 haftanın içindeyiz. Çok şükür yolunda her şey. Kızımıza kavuşmak için gün sayıyoruz artık.

halgan cım maşallah kızın kocaman kız olmuş 28.haflık olmuşunuz darısı bize inşallahh .göğşen bey sana cinsiyetini kaçıncı haftanda söylemişti :) bende çok merak ediyorumda

halgan cım maşallah kızın kocaman kız olmuş 28.haflık olmuşunuz darısı bize inşallahh .göğşen bey sana cinsiyetini kaçıncı haftanda söylemişti :) bende çok merak ediyorumda
Bana 16da söyledi ama arkadaşıma 23. Haftada yüzde 51 kız dedi. Sonra da kız dediler. Görürse söylüyor canim 12de. Bu hafta biz kontrole gidiyoruz insallah pazartesi. Kızımı bir göreyim çok özledim.

Bana 16da söyledi ama arkadaşıma 23. Haftada yüzde 51 kız dedi. Sonra da kız dediler. Görürse söylüyor canim 12de. Bu hafta biz kontrole gidiyoruz insallah pazartesi. Kızımı bir göreyim çok özledim.
benimde 2.li tarama testim var haftaya pazartesi bi denk gelemedim seninle :) sen 2.li testi yaptırdınmı canım yaptırdıysan kaçıncı haftada yaptırdın benimkini 13.haftamda yapacak

benimde 2.li tarama testim var haftaya pazartesi bi denk gelemedim seninle :) sen 2.li testi yaptırdınmı canım yaptırdıysan kaçıncı haftada yaptırdın benimkini 13.haftamda yapacak
Ben de 13te yaptirim riskim biraz yuksek cikti. 436da bir. Detaylı ultrasona gonderdi gogsen bey. Sukur orda her sey yolunda cikti. Kanamam oldugu için de dr bey istemedi amniyosenezi bebegi kaybedebiliriz diye. Biz de istemedik zaten. Inşallah kızim sağlıklıdır. Dualarınızı bizden esirgemeyin.

Ben de 13te yaptirim riskim biraz yuksek cikti. 436da bir. Detaylı ultrasona gonderdi gogsen bey. Sukur orda her sey yolunda cikti. Kanamam oldugu için de dr bey istemedi amniyosenezi bebegi kaybedebiliriz diye. Biz de istemedik zaten. Inşallah kızim sağlıklıdır. Dualarınızı bizden esirgemeyin.
sağlıklıdır canım Allahın izniyle sen gönlünü ferah tut benim bir çok tanıdığımın çocuklarına direk dr daumsendromlu demiş ama doğdular şükürler olsun hiç birşeyleri yok çokta sağlıklılar eltim tarama testlerinin hiçbirini yaptırmadı

sağlıklıdır canım Allahın izniyle sen gönlünü ferah tut benim bir çok tanıdığımın çocuklarına direk dr daumsendromlu demiş ama doğdular şükürler olsun hiç birşeyleri yok çokta sağlıklılar eltim tarama testlerinin hiçbirini yaptırmadı
Inşallah canım. Esimde kromozom bozukluğu çıkınca korktum işte. Inşallah sağlıkla doğar. Tek temennim bu. Bebeklerimiz sağlıkla doğsun. Allahim hiçbir bebişe hastalık rahatsızlık vermesin inşallah.

Cansuuuu ilk seni burdan tanidim iyiki de tanimissim iyi gunde kotu gunde hep yanimdaydin vatsapla yazmadim
ilk mujdeli haberide burdan veriyim dedim.
Gogsen hocaya sonuclarimi attim
Beni tebrik etti cunku
Hamileeeeeeeeyyyyyyyiiiiiimmmmm......

Cansuuuu ilk seni burdan tanidim iyiki de tanimissim iyi gunde kotu gunde hep yanimdaydin vatsapla yazmadim
Beni tebrik etti cunku
Gözün aydın canım. Çok sevindim. Goğşen beyin hastaları hep hamile :) Allah kucaģına almayı da nasip etsin inşallah.

Beni tebrik etti cunku
Delisinn sennn yaaaa vallaaa....darisi olmayan 3 arkadasimaaa sizler hamilesiniz insallahh duaniz kabul olur isim verehim lutfen edin yurdagul secil fatoss....zeynepp cicekkk musait olunca arycamm canimmm...

Zeynepcicekkkkkkk cokkkkkk sevindimmmmmmmmmmmmmm....cokkk mutluu oldunmmmm tarifi yok bebeskoda aglamistim sendee cokk tersii hissetimmm

X