Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Gogsen bey hatalarının mafdi manevi yıpranmasına razı olmayan bir doktordur. O ne diyorsa gönül rahatlığı ile kabul edebilirsiniz. Bizi bizim kadar düşünür çünkü. Ben ikinci denememde hamile kaldım kendisinde ve ondan başka hicbir doktora güvenemediğim için niğdede oturduğum halde gebelik takibimi orda yapıyorum ve insallah da dogumum da orda olacak. Eğer aşılamada ünit görseydi sizi tüp bebeğe yönlendirmezdi. Başarısız bir aşılama da maddi manevi bir kayıp zaten. O yüzden güvenin doktorunuza. Süreçte onun bir doktordan òte harika bir insan olduğunu da deneyimleyerek göreceksiniz zaten. Tedaviniz hayırlı olsun. Güzel sonuçlarınızı da duyarız inşallah.

bende halgan arkadaşımın yazdıkları kesinlikle katılıyorum rabbim tez zamanda sizede hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip eder inşallahh

Bende göğşen beyin hastasıyım. Öncelikle herkesin durumu farklıdır. Benim sağ tüpüm tıkalı sol tarafta küçük çikolata kisti var. Göğşen bey bize ister aşılama yapalım isterseniz tüp bebek ama benim fikrim aşılamayı bir deneyelim dedi.biz geçen ay aşılama denedik ama olmadı.bu ay yine göğşen beyde tüp bebek deneyeceğiz. Dediğim gibi aynı sorunu olan hastalarda bile sonuçlar farklı olabilir.

Gogsen bey e tup tedavisi icin gittim ama sansin yuksek dedi aşılama tedavisine baslayalim dedi. Adetimin 3. Gun baslayip 3 gun boyunca igne yapacam kendime. Sol tupum hafif tıkalı imis yumurtalarimda solda oldugu icin şansı artiralim sagdada yumurta olussun diye 3 igne verdi. Ne zaman asilama olacak bilmiyorum. Asilama yaptiranlar bir öneriniz tavsiyeniz varmi... boslukta gibiyim suan... igneyi yapabilecekmiyim bilmiyorum. İnşallah güzel haberler veririm size

Son düzenleme:
Insallah guzel sonuçlar alırsin canım. Benim aşılama tecrübem olmadı hiç.

Umarım başarılı olur bu 2. Asilamam ilkini başka yerde yaptirmistim. Buda olmazsa kişa tüp bebek icin hazirlik yapacagiz maddi manevi... o zaman desteginize ihtiyacim olacak ;@

Umarım başarılı olur bu 2. Asilamam ilkini başka yerde yaptirmistim. Buda olmazsa kişa tüp bebek icin hazirlik yapacagiz maddi manevi... o zaman desteginize ihtiyacim olacak ;@
Insallah canım. Dualarım seninle. Inşallah güzel haberler verirsin bize. Bu süreçte en önemlisi strese girmemen, rahat olman, inanman.

Merhabalar, bu siteyi hep takip ediyordum fakat mesaj atmak bu konuya nasipmiş:) ben geçen ay burada yazılan yorumlara bakarak hulusi beye gittim ve bana aşılama yapacağını söyledi hemen başladık. sonuç maalesef negatif bir daha aşılama ile uğraşmak istemiyorum ve tüp bebek yaptırıcam. ama bu hulusi beyde mi olacak onu bilmiyorum. çünkü burda yazılanların aksine ben öyle ilgi alaka görmedim. saatlerce beklemeyi bir geri plana atsamda jinekolojik muayenede yarım saat dr bekledim. hadi ona da boşver dedim. dr muzla ilk görüşmemiz haricinde bir daha ayaküstü haricinde görüşemedim. şimdi göğşen beye mi geçsem diye düşünüyorum fakat hulusi beye giderkende bu sitedeki yorumlardan dolayı gittim. hocayı sevdimmi evet sevdim çok tatlı bir insan ama sanırım benim beklentim biraz daha farklı. bir de ne bileyim aynı hastanede ki diğer dr a gitmek ayıp mı olur diye düşünüyorum.

Canım ben de yeri geldi bekledim yarım sat ama Gogsen beyle konustigumda bekledigime degdini anladım her seferindem bir de Hulusi Beye göre daha az yoğun ama bence kesinlikle daha ilgili ve daha eli hafif bir doktor. Hastane yogun okdugu icin bekledigimiz zamanlar da olacak fakat gogsen beyi taniyinca pisman olamayacaksin. Tedavi eersen zaten birbirlerinden gorus alarak paralel ilerliyorlar. Bence ayip olmaz. Yoģunluktan dokayı Gogsen beye gecmek istedigini söylersin olur biter. Hayatımdaki en büyük şanslardan biri Gogsen bey gibi bir doktoru, insanı tanımak. Insallah gidersen sen de memnun kalırsın.

Göğşen Beyle rahat rahat çekincelerini anlatabilirsin. Bu süreçte bize hem akademik bilgisi hem de ilgi alakası iyi bir doktor lazım. Kafana takılan her şeyi sorabileceğin, görüş alış verişi yapabileceğin harika bir insan. Hulusi Bey de çok iyi bir doktor ama en büyük handikapı çok fazla hastasının olması. Ben de ilk başta profesör diye ona mı gitsem diye çok düşünmüştüm ama Göğşen Bey'i tanıyınca iyi ki randevusu doluymuş da gidememişim dedim.

halgancim cevabin icin cok tesekkur ederim. zaten beklemek vs degil derdim beklerim saatlerce ki bekledim de ama dr dan bu surecte biraz ilgi alaka bekliyorum ben. bi de ben daha yeni basladim bu surece.sudan cikmis balik gibiydim. cahilligimden ne bisey sorabildim ne bisey soyleyebildim. dedigin gibi yogunluktan derim.ayip olmaz heralde. insallah bende senin gibi hamileyim haberimi paylasirim burdan.

Merh. Kizlar
Burda hulisi hocayi kotulemek degil sadece kendi görünüşünü dile getirmek.
Ben 1 senedir gogsen hocaya gidiyorum cok memnunum ve cok seviyorum bi hocadan öteye bi abi gibi.
Hulisi hocaya gelince kendisini hic sevmedim burdaki bizim hocanin hastalarinin hic biri onu sevmez.
Cunku cok laf sokar ben gogsen hocanin hastasiyim bana bile laf sokmustur.
Yanindaki calisanlara davranisini hic onaylamadim.
Genellikle dr. Kendilerini ilah sanarlar bi havalarda olurlar.
Gogsen hocanin tek farki bu duygulara sahip olmamasi kendini begenmis durumuna girmemesi ve isini yaparken benimsemesi ve basindan atmamasi .

Kızlar bebegimin boynuna kordon dolanmis. Bu yuzden insallah doldurabilirsek 36. Haftada dogumum var. Gogsen bey gelisimin iyi oldugunu 3-3,5 arası doğacağını söyledi kızımın. Iki hafta öndeymis zaten. Doģumum mecburen sezaryen ama spinal olacakmis. Korku heyecan sevinc bir arada bana dua edin.

Saglikla sihhatle doğar insallah... Ablamin ikizlerininde kordonu dolanmisti erken aldilar cok şükür iyiler ve 10 yasina bastilar. Hic korkma Allah'im korur onu inşallah..

hiç endişe etme sağlıkla sıhhatle bir avazda :) olacak inşallah. allahım hem seni hem bebeğini korusun...

Saglikla sihhatle doğar insallah... Ablamin ikizlerininde kordonu dolanmisti erken aldilar cok şükür iyiler ve 10 yasina bastilar. Hic korkma Allah'im korur onu inşallah..
Tesekkir ederim canim. Insallah kizimda da hicbir sorun olmaz. Bastan beri hep sıkkntı yasadik insallah saglikla kucagimiza da aliriz.

Şımarık bi kız olacak anlaşılan; )) olsun yakışır cimcimeye sağlıklı olsunda varsın şımarık olsun kuzu... )

Canım inşallah. Gogsen beyle tanisinca bütün ćekincelerini aklına takılanları sor. Bu süreçte her seyi bilmek istiyor insan zaten. Emin ol seni com rahatlatacak. Bir sadece jinekolog degil psikolog bibi yaklasiyor bize. Bizi cok iyi anliyor gercekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…