Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Yaa olabilirr valla duphaston cokk ciddi bi sokturucu kulalndim ve kestivim gunnn adet oldum..belki hamilesinn dirr yaa insallahhh

Yaa olabilirr valla duphaston cokk ciddi bi sokturucu kulalndim ve kestivim gunnn adet oldum..belki hamilesinn dirr yaa insallahhh
İNŞALLAHH CANIMM BENİMMM PAZARTESİYİ BEKLİCEM OLMAZSAM TEST YAPTIRICAM PAZARTESİDE 10 GÜN OLCAK GEÇİKME SÜRESİ RABBİM NASİP ETMİŞTİR BU DEFA İNŞALLAH

Nasil avrins izin varmi adet agrisi gibii...kac gun gectiii
bu gece adet olcakmışım gibi karnım sancılandı amA halen olmadım normalde benim adetim her ayın 5 veya en geç 6 da olurum duphaston nu ayın 5de bıraktım göğşen bey duphaston nu bırakınca 3_4 gün içinde hasta olursun demişti ama bugün ayın 13ü azartesini beklicem canım dahada olmazsam bthgc yaptırıcam allahım inşallah bu defa hamileyimdir

Bebeskoooo en gec 3 4 gun icinde olursunn ama sennn olmamkdinnn bendeee cokkk umutlandimmm

kızlarrr ben halen adet olmadım bugün gittim kan verdim yarın sonucumu alcam inşallah hamileyimdirr dua edin benim için neolur

kızlarrr ben halen adet olmadım bugün gittim kan verdim yarın sonucumu alcam inşallah hamileyimdirr dua edin benim için neolur
Hadii 4 gozlee bekliyoruzzz sonucunuuu......hadi insalalhhh ben hergunnn 4 arkadasim var isteyen bebekkk hergun aksam yatmadan isimelrimizi sayiyorummm insallahh kabul.oldugun gun yarin olur

Hadii 4 gozlee bekliyoruzzz sonucunuuu......hadi insalalhhh ben hergunnn 4 arkadasim var isteyen bebekkk hergun aksam yatmadan isimelrimizi sayiyorummm insallahh kabul.oldugun gun yarin olur
allah razı olsun canım inşaallah yarın hamile haberimi verrim sizlere yer gök dua ile

kızlarrrr ben hamileyimmmm darısı sizlerin başına kan değerim 24.733 çıktı kalp atışınıda duyduk çok şükür allahımaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…