Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Dondurma ücreti zaten çok pahalı idi şimdi dahada pahalı ne kadar artmış fiyatlar ya moralim çöktü resmen ilaçlarda bi 4 bin tutar sanırım;( en az histereskolpinin ücreti nedir arkadaşlar canım teşekkür ederim bu arada bilgilendirdiğin için

Bugün hastaneyi aradım. Yumurta toplama+dondurma 5177. Transfer 4000 olmuş.Ama raporlu mu sormayı unuttum. Ilaclar rapor olursa o kadar tutmaz sanırım. Çok fark ediyor ilaçlarda.

Canim histeroskopi Mart ayinda yaptırmıştım. 900 küsür tutmuştu. Ama polip temizlenmişti. 500-1000 arası demişti yapılan işleme göre. Şimdi ne kadar oldu bilmiyorum.
Çok arttı fiyatlar.

Transfer bu hastaneye yatırdıgımız paraya dahil değilmi canım? Ayrı bi 4000 daha mı veriyoruz ?
Canım iki ayrı tedavi yöntemi uygulanıyor.
Biri taze transfer biri embriyolar donduruluyor bir kaç ay sonra transfer ediliyor. Taze transfer edilecekse 7975 raporlu, 8690 raporsuz fiyat.
Ama dondurulacaksa yumurta toplanacağı gün toplama ve dondurma için 5177 transfer edileceği gün 4000 alınıyor.
Senin tedavi yöntemine göre değişiyor yani

Şimdi anladım canım çok teşekkür ederim açıklama yaptığın için... Sanırım biz başkentte yapamayız bu fiyatlarla. Memoriala gidecegim sanırım

Şimdi anladım canım çok teşekkür ederim açıklama yaptığın için... Sanırım biz başkentte yapamayız bu fiyatlarla. Memoriala gidecegim sanırım
Rica ederim, ne demek
Olsun canım nerede yaptırırsan yaptır moralini yüksek tut. Rabbim nasip ettiyse orada da olur. Ikincide şansımız daha yüksek. Yumurtalarimizi tanıyorlar en azından doktorlar artık. Mesela benim yüksek dozdan başlayacak bu defa. Burdan paylaşırsın yine de tedavi döneminde yaşadıklarını

Sende haberdar et beni inş tutunur bu kez bebişin Dua edeceğim sana umarım bu yıl bizim gibi bekleyen herkesin kucagının doldugu yıl olur
Çok sağol canım
Insallah isteyen herkese nasip etsin
Sen de benim dualarımdasın

ben ilk tüp denemeyi erzurumda yaptım altı yedi ay önce. ilgi alaka azdı. doktor iğne ilaç verdi neredeyse her gün ulrtrsyndan yumurta büyüklğünü falan gözlemledi sonra transfer edileceği gün laboratuvarda 3 yumurtam boş çıktğı için transfer edilemedi. doktor yakup bey neden boş çıktı sorun neydi nasıl olmalıydı dönüş de yapmadı ben de bir daha gitmedim. Ankarayı düşündüm. istanbul da vardı aslında iyi doktor düşündüm özellikle yumurta azlığı ve kalitesi konusunda uzman bir doktor. göğşen bey karar verdik temmuzda randevu aldık bekliyorum. Sizin tüp tedavi ne zaman olacak?

Ben sabah muayeneye gideceğim. Adetin ikinci günü gel bir bakalım dedi. Sorun çıkmazsa Temmuz ayında başlayacağız.

Hayır göğşen hoca değil...aslında çok istiyorum ama fiyatlar çok artmış o yüzden tercih edemiyorum bizde Diyarbakırdayız

Hadi hayırlısı inşallah
Insallah canım
Evlat sahibi olmak için mücadele veren hemen hemen herkesin sonunda başardığını görüyorum
Biz de o günleri göreceğiz inşallah
Bu arada bazı kartlara 6 veya 9'a bölüyorlarmış. Bilginiz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…