Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Te

Canım bende hastaneyi aradım ilk muayenede 500 tl her 10 günde bi 120 tl dedi sekreter embriyo dondurma 4800 tl buna embriyo 1 tane olsa da 4800 7 tane olsa da 4800 müş yani sayı fark etmiyormuş peki histereskopi fiyatı nedir nasıl geçti operasyonun? Ağrın sızın olmamıştır inş

Bu 4900+3600 olan neyin fiyatı peki dondurmaya ayrı çözmeye ayrı fiyatmı alıyorlar totalde hepsi içerisinde ne kadar tutuyor peki arkadaslar ?

Ben eski hasta olduğum için 500 falan demediler belki canım. Eğer yumurtaları bir kaç aylığına dondurup transfer edilecekse 4900 dondurma çözme falan +3800 dedi sekreter.
Ama taze transfer edilecekse o 6250.
Ayrıca ofis histeroskopi için 913 lira ödemiş eşim. Hemşire 500-1000 arası tutuyor demişti. Bende polip varmış sanırım onu temizledikleri için biraz yüksek tuttu.
Biraz ağrı oldu ilk gün. Üç dört gün kadar hafif kanamam vardı. Ama öyle dayanılmayacak kadar değildi.

Çok geçmiş olsun canım inş tedavin olumlu sonuçlanır 3 aşılama 1 tüp bebek yapan biri olarak artık 2. Tedaviye başlamaya korkuyorum başkent hastanesine gitmek istiyorum ama orada da fiyatlar artık fazlası ile artmış görüyorum ki...

Ben de 4 aşılama ve 1 tüp bebekten sonra iki yıldır erteliyorum türlü bahanelerle. Ama yaşım 34 ve daha fazla erteleyemem. Evet canım çok haklısın. Fiyatlar iki kat artmış. Ama sanırım nereye gitsen aynı. Ben de merkezi değiştirsem mi diye çok düşündüm ama bir kere daha deneyeceğim. Sonrası bakacağız.
Umarım hepimizin tedavisi olumlu sonuçlanır.
Ilkini nerede yaptirmistiniz siz?

İnşallah allah çekilen sıkıntının meyvesini verir canm ilkini Diyarbakır memorial de yaptım ama tutunamadı maalesef... buradaki memorial bile neredeyse başkent hastanesinden daha uygun başkent hastanesini M. Gövşen hocada tedavi olmayı çok istiyorum ama fiyatlar felaket şekilde artmış dondurma ücreti çok yüksek rapor çıksa bile nereden baksan 15 bin tutuyor aynı parayı verip sanki başka merkezde yaptırmak daha mı iyi olur acaba diye düşünüyorum ama o kadar kararsızım ki anlatamam bu arada benim yaşımda 30 canm bende sınırdayım

Çok iyi anlıyorum seni.
İlki tutmayınca durumu bilen arkadaşlarım doktorunu değiştir dediler bana da. Her gören bir doktor ismi söyledi. Ama kolay değil. Git ona derdini anlat, ortama alış falan. Geceleri uyuyamadım ne yapsam diye. Maddi boyutu da çok önemli tabii. Ben karar verdim artık. Rabbim nasip ettiyse umarım Göğşen hoca vesile olur.
Diğer merkezlerin fiyatını da hiç bilmiyorum.
Ama bi tanıdık Gatada çok çok makul bir fiyata yaptırdı tedavisini raporlu. Onunki tutmuştu. Nasip kısmet işte.

Diğer merkezlerde taş çatlasın 1-2 milyar arası fark var canm inan bende kararsızım biz bide Diyarbakırdan gelip gideceğiz tek maaşız ben çalişmıyorum maddiyat da haliyle fazlasıyla zorluyor sen başlayınca tedavine haber verirmisin bana iletişim de kalalım fiyatları tedavi şeklini konuşuruz... inşallah emeğinin karşılıgını alırsın

Yazarım canım tabii ki. Bu adetimle bir problem çıkmazsa Allah'ın izniyle başlayacağız.
Sizin git gel yol masrafı falan da çok olur.
Allah yardımcımız olsun

Yazarım canım tabii ki. Bu adetimle bir problem çıkmazsa Allah'ın izniyle başlayacağız.
Sizin git gel yol masrafı falan da çok olur.
Allah yardımcımız olsun
İnş çıkmaz canm.. aynen git gel yol çok tutuyor eşimin izin alınca doğu tazminatı da kesiliyor maalesef eksilerimiz çok maddi açıdan o yüzden çok iyi karar vermem gerek

İnş çıkmaz canm.. aynen git gel yol çok tutuyor eşimin izin alınca doğu tazminatı da kesiliyor maalesef eksilerimiz çok maddi açıdan o yüzden çok iyi karar vermem gerek
Çok da düşünüp sıkma canını canım. Biraz sakin kafayla düşün. Sağlıktan önemli değil.
Mutlu olacağın şeyler yap demişti Göğşen hoca.
Kafanı meşgul et. Allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin şu mübarek güzel günlerde

Amiiin canm amin inşallah rabbim emeklerimizin karşılıgını versin... bu arada eşim kaan aydosta Gitti 6 ayda kendiliğinden gebelik oluşur dedi ama o altı ayın 5 ayı doldu gebelik oluşmadı

Amiiin canm amin inşallah rabbim emeklerimizin karşılıgını versin... bu arada eşim kaan aydosta Gitti 6 ayda kendiliğinden gebelik oluşur dedi ama o altı ayın 5 ayı doldu gebelik oluşmadı
Kaan Hocaya biz de gittik. Geçen sene bu aralardı. Tam bir yıl oldu. Küçük bir hasar çıktı eşimde. Tedavi edildi. 6 ay doğal yolla bekleyin dedi. Ben zaten doğal yolla geçtim tedavim olumlu olsun şükredeceğim.
Insan umutsuzluğa kapılıyor ister istemez er tedavi sonrası. Ya yine olmazsa diye..

Bize de aynı şekilde dedi normal yolla gebelik oluşur dedi eşime vitamin takviyeleri verdi kullanıyor eşim umarım işe yarar tedaviye cevap verse yeter

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…