Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Arkadaşlar önümüzdeki hafta başkent hastahanesi M. Göğşen hocaya gelmeyi düşünüyoruz. amh 1.3 az yumurta ve yumurta kalite sorunu var. 1 tüp bebek ki kalitesiz olduğu için transfer edilemedi, bir de aşılama oldu olumsuz. yani yumurta rezerve ve yumurtanın boş çıkması. sorunumuz bu. Sizler benden önce bu araştırmayı yapmış bilgi ve deneyiminiz fazladır. söylediğim sorun ile ilgili bu konularda uzmanlaşmış doktor ve hastahane öneriniz olursa sevnirim. Göğşen hoca bu konular hakkında nasıldır? benzeri sorunlarla gidip olumlu sonuçlanan var mı bu forum başlığında? teşekürler

Bize de aynı şekilde dedi normal yolla gebelik oluşur dedi eşime vitamin takviyeleri verdi kullanıyor eşim umarım işe yarar tedaviye cevap verse yeter
geçmiş olsun. birşey soracağım başkent tüp bebekte raporu kendileri mi veriyor yoksa yönleniriyorlar mı? Ankarada rapor almak çok sürüyor mu

geçmiş olsun. birşey soracağım başkent tüp bebekte raporu kendileri mi veriyor yoksa yönleniriyorlar mı? Ankarada rapor almak çok sürüyor mu
Şartlarınız uyuyorsa kendileri çıkarıyor. Siz sadece gereken evrakları toparlayıp veriyorsunuz.

Şartlarınız uyuyorsa kendileri çıkarıyor. Siz sadece gereken evrakları toparlayıp veriyorsunuz.
Yanıt için teşekür ediyorum. Başkant üniversitesi Mehmet Göğşen hoca düşünüyoruz. Erzurumdan geleceğiz. Raporu Mehmet hocanın çalıştığı hastahaneden mi yoksa devlet araştırma hastahanesinden mi alacağız? evraklarımız ve şartlarımız uyuyor. amacım orada rapor için ankarada fazladan 10 gün beklememek.

Yanıt için teşekür ediyorum. Başkant üniversitesi Mehmet Göğşen hoca düşünüyoruz. Erzurumdan geleceğiz. Raporu Mehmet hocanın çalıştığı hastahaneden mi yoksa devlet araştırma hastahanesinden mi alacağız? evraklarımız ve şartlarımız uyuyor. amacım orada rapor için ankarada fazladan 10 gün beklememek.
Hatırladığım kadarıyla sistemsel bi sıkıntı olmazsa evraklar teslim edilince aynı günde çıkıyor ilaç konusunda problem oluyor rapor geç çıkarsa sadece.siz önce sektreteri le görüşün hemen başlayacakmı tedaviye diye

Hatırladığım kadarıyla sistemsel bi sıkıntı olmazsa evraklar teslim edilince aynı günde çıkıyor ilaç konusunda problem oluyor rapor geç çıkarsa sadece.siz önce sektreteri le görüşün hemen başlayacakmı tedaviye diye
teşekür ediyorum. benim yedi ay önce başarısız bir tüp denemem oldu. bu yüzden tüp düşüneceğiz. tabiki mehmet hoca ile konuştuktan sonra tahliller falan isteyecek sonuç büyük ihtimalle tüp diyecektir. şartlarımız evraklar tamam orada aynı günde rapor çıkartıyorlarsa sistemden iyi olacak

teşekür ediyorum. benim yedi ay önce başarısız bir tüp denemem oldu. bu yüzden tüp düşüneceğiz. tabiki mehmet hoca ile konuştuktan sonra tahliller falan isteyecek sonuç büyük ihtimalle tüp diyecektir. şartlarımız evraklar tamam orada aynı günde rapor çıkartıyorlarsa sistemden iyi olacak
Rica ederim
Canım şartlar uysa bile rapor öyle hemen çıkmıyor
Ben iki aşılama ve bir tüp bebek tedavimi orada yaptırdım. Rapor tedavi sonuna doğru çıkıyor yani. Igneleri eczaneye cebimden bir kısmını verdim. Sonra rapor çıkınca iade ettiler.
Benim süreç böyle işledi yani. Sen yine de sor.
Hayırlı olur tedavin umarım

Bende şehir dışından hastasıyım . Eğer direk tüp bebek hastası iseniz başlayacaktır tedaviye fakat muayeneden sonra neye karar verir bilemem.kaç yıllık evlisiniz mesela sorununuza göre direk başlayabiliyor. Bizim süreç uzundu histereskopi vs derken ağustosda ilk muayenemi olmuştum tedaviye martda başlamak nasip olmuştu .şimdi şükür ikizlerimiz var.

Canım cevabı yanlış mesajdan alıntı yapmışım
Kusura bakma
Ne zaman başlayacaksınız tedaviye
Ben de yarın genetik sonucu almaya gideceğim
Fiyatlara yine zam gelmiş sanırım
Biz nisan ayında başlayacaktık ama hasta almıyoruz dedi Özlem hemsire
Zaten kafam karışıktı. Şimdi fiyatlar da uçmuş ne yapacağım bilmiyorum

Şuan güncel fiyat nedir bilginiz varmı rica etsem
Raporlu 7975 raporsuz 8690
Muayene üç ayda bir 350.10 günde bir de 158 tl.
Ama dondurma+transfer öğrenemedim.
Sekreter de aşağıya yönlendirdi.
Benim indigimde cok geç oldu.
Yarın arayacağım çünkü benim tedavim o şekilde olacakmış.
Taze transfer olacaksa yukarıdaki fiyatlar canim

Raporlu 7975 raporsuz 8690
Muayene üç ayda bir 350.10 günde bir de 158 tl.
Ama dondurma+transfer öğrenemedim.
Sekreter de aşağıya yönlendirdi.
Benim indigimde cok geç oldu.
Yarın arayacağım çünkü benim tedavim o şekilde olacakmış.
Taze transfer olacaksa yukarıdaki fiyatlar canim
Geçen seneyle baya fark var artmış fiyatlar

Dondurma ve ilaçlar vs hariç 6250
Muayene 122 dedi sekreter. Ama ofis histereskopiden sonra üç ay ücret ödemeyeceksiniz dedi sanırım.
Ayrıca karı-koca kromozom testi için kan vereceğiz yarın. O da 790liraymis
Bugün öğrenebildigim ücretler
Merhaba, çok uzun zaman olmuş yazalı ama. Bende göğşen hocada tedavi oldum. Fakat olumsuz sonuçlandı. Bu kromozom testini ne için istiyorlar. Bendende ilk tedaviye başladığımda istemişti ama sonucuna bakmamıştı bile.

Merhaba, çok uzun zaman olmuş yazalı ama. Bende göğşen hocada tedavi oldum. Fakat olumsuz sonuçlandı. Bu kromozom testini ne için istiyorlar. Bendende ilk tedaviye başladığımda istemişti ama sonucuna bakmamıştı bile.
[/QUOTE]
Merhabalar,
Genetik test genelde tekrarlayan düşüklerde ya da iki ve daha fazla olumsuz tüp bebek tedavisinden sonra yapılıyormuş. Biz iki aşılama bir tüp denedik. Göğşen Hoca gerek yok dedi. Ama icin rahat edecekse yaptır dedi. O yüzden yaptırdık yani. Temiz çıktı cok şükür. Temmuzda ikinciye baslayacagiz Allah'ın izniyle[/QUOTE]

Hanımlar yumurta kalitesi için İmpryl kullanan var mı? Vitamin sanırım. Ya da yumurta kalitesi için bir şey kullandınız mı?

Canım cevabı yanlış mesajdan alıntı yapmışım
Kusura bakma
Ne zaman başlayacaksınız tedaviye
Ben de yarın genetik sonucu almaya gideceğim
Fiyatlara yine zam gelmiş sanırım
Biz nisan ayında başlayacaktık ama hasta almıyoruz dedi Özlem hemsire
Zaten kafam karışıktı. Şimdi fiyatlar da uçmuş ne yapacağım bilmiyorum
sekreter ile görüştük temmuzda randevu aldım. kafam biraz karışık doğru yerdemiyiz değil miyiz? baksana siz ve hemen altta göğşen hocadan tüp tedavi alıp olumsuz olan var. bilemedim şimdi.

sekreter ile görüştük temmuzda randevu aldım. kafam biraz karışık doğru yerdemiyiz değil miyiz? baksana siz ve hemen altta göğşen hocadan tüp tedavi alıp olumsuz olan var. bilemedim şimdi.
Dün gittim görüştüm. Ben bir kere daha Göğşen hoca da deneyeceğim. Ikinciyle ilgili bilgilendirdi. Ilkinde taze transferdi. Bunda dondurup iki adet sonrasında transfer edeceğini söyledi. O arada tekrar ofis h/s ile bakilacakmis. Çok olumlu konuştu.
Benim de açıkçası çok kafam karışıktı. Ama yeni bir merkeze geçmek de sıkıntı. Bunu da deneyelim istiyorum. Ikincide olur belki
Sizin ilk mi olacak

X