Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

İnşAllah cnm tabi çok yıprandım hoca dınduralım demişti oda ayrı maliyetli bende devlette denicem Allah nasip ederse herşey bahane olur

İnsan etkileniyor ben ilk başladığımda olur diyordum çok umutluydum ama sonra olmadı ddm 9yumurtanın sadece 2si döllendi umudum o an bitti hocayla ilgili hiç skntım yok çok iyi insan özellikle ama maddiyat maalesef

Benim de 12 yumurtamdan sadece 4 tanesi döllendi ve 3. güne tek embriyo gidince yitirmiştim umutlarımı. Bu defa dondurulacakmiş bakalım. Ben de bir kere daha Başkentte deneyeceğim. Umarım olur bu defa.
Devlette nereyi düşünüyorsunuz?

Şehir hastanesi cnm ark var yaptırdı tabi tutmayanlarda var ama şunu unutmamak gerekiyor Allahım nasip ettikten sonra nerde yaptırsan yptır tutar Allah nasip etmceksede olmaz bir ark hiç umıdumuz yoktu 2.gün embriyosu şükür tuttu hamile tek yumurta birde

Şuan biraz kafamı toplamam lazım İnşAllah duamızıda edelim Allaha tutar İnşAllah sen hangi aşamadasın başladınmı

Şuan biraz kafamı toplamam lazım İnşAllah duamızıda edelim Allaha tutar İnşAllah sen hangi aşamadasın başladınmı
Öyle canım
Çok haklısın
Rabbim ol dedikten sonra
Benim büyük bir yumurtam kalmış geçen aydan. Kist olmasın diye iğne yaptım. Kontrole gittim her hafta. Bu sabah hastanedeydim yine. Çatlamış patlamış dedi Göğşen Hoca. Haftaya adet olurum. Başlayacağım Allah'ın izniyle.

Mehmet Göğşen hoca Tüp bebek ile de ilgileniyor mu yoksa sadece kadın hastalıkları ve doğum uzmanı mı? tüp bebek opuna kendisimi dahil oluyor yoksa yönlendiriyor mu?

Mehmet Göğşen hoca Tüp bebek ile de ilgileniyor mu yoksa sadece kadın hastalıkları ve doğum uzmanı mı? tüp bebek opuna kendisimi dahil oluyor yoksa yönlendiriyor mu?
Elbette ilgileniyor. Tüp bebek, aşılama hepsini yapıyor. Tüp bebekteki yoğunluktan artık doğuma girmiyor diye biliyorum. Yumurta toplamaya sadece Sertaç Bey giriyor tedavi sürecinde. Onun dışındaki bütün işlemlerde Göğşen Hoca ilgileniyor.

OPU işlemine Aytaç Bey giriyor
Yanlış olmuş :)

HUlusı hocanın hastasıydım ılk denemede tuttu verdıgı moraller çabası dıpteydım beni yukarı çıkardı Allah razı olsun

HUlusı hocanın hastasıydım ılk denemede tuttu verdıgı moraller çabası dıpteydım beni yukarı çıkardı Allah razı olsun
Ne güzel
Hayırlı olsun diyelim
Sağ salim kucağınıza alın inşallah
Peki sorununuz neydi? Neler yaşadınız? Bu süreçte neler yaptınız? Biraz bahseder misiniz?

Sebepsız ınfertılıteydı bızdekı ıkı kez aşılama yaptırdık gazıde sonra hulusı hocayı netten bulup gıttık ilk tüp bebek denememız tuttu şükür sagolun :)ısteyen herkese nasıp olsun inş dilerim

Canim icini ferah tut, benim de 5000 bthcg ile ustten kese gorunmemisti. Daha cok kucuk seninki. İnsallah kalp atisiyla birlikte bebegi de goreceksin.
merhaba estofemın faydasını gordunuzmu benımde ovulasyn hep cıft cızgı cıkıyo anlamaıdm ben hergunmu yumurtluyorum yahu estofem yumurtlama testını engellermı ?

Yok canım. Bir toplama daha yapılacak. Dondurulmuş tek embriyomuz var.
Ekim gibi toplama düşünüyoruz. Sonraki ay histeroskopi büyük ihtimal Aralık ayında olur transfer. Yazarım gelişmeleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…