Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Anladım canım
Çok umutluydum senden
Biliyorum o duyguyu,inan çok üzüldüm
Ben de yine aynı şeyleri yaşamaktan korktuğum için başlayamıyorum ikinci tedaviye.
Senin kaçındıydı canım?
Bende umutluydum ama olmadı ilk tedavimdi canım bende ikinciye ne zaman nasıl başlarım bilmiyorum zaten çok yıprandım hem maddi hem manevi. Hakkımızda hayırlısı olsun Allah isteyen herkese bize nasip etsin inşallah.

Allah yardımcımız olsun.
Umarım ikincide güzel haberler alırız hepimiz.
Ben de Kasım ayında gideceğim.
Insallah bu defa sonuç güzel olur

merhabalar daha once de yazmistim. baskenti dusunuyorum henuz gidemedim ancak arastirdigim kadariyla orada gogsen hocayi da cok oneren oldu hulusi ve gogsen hoca arasinda kaldim siizn fikriniz nedir

Merhabalar ben göğşen hocada ilk tüp bebek tedavimi oluyorum, işinde çok iyi ve mükemmel bir insan, insanı çok rahatlatıyor ve destek oluyor.

Göğsen hoca iyidir. Konuşması sohbeti insanı kırmadan her sorduğunuzda cevap verir. İnşallah sonucunuz hayırlı olur.

Kızlar evet olumlu sonuç alan, tedavisi devam eden arkadaşlar lütfen yazabilir misiniz
Ilk tüp denemesini Göğşen hocada yaptırdık. Ikinci de çok kararsızım. Bir türlü gidemiyorum olumsuz olursa diye korkumdan.

İyi ki Göğşen hocamla tanışmışız.önce Allah sonra göğşen hocamın sayesinde ikizlerime kavuştuk.yakında 3 aylık olacaklar.inşallah sizde ve evlat sahibi olmak isteyen herkes hayırlısıyla sağlıcakla kavuşursunuz evlatlarınıza

Canım öncelikle Allah bebeklerine sağlıklı güzel ömürler versin. Bize de nasip eder inşallah. Kaçıncı denemede oldu, sorunlarınız nelerdi? Bizlere yardımcı olup bilgi verirsen çok sevinirim. Bizde görünen hiç bir problem yok. Ama ilki tutmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…