Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Hocaya gidince tup sonucu negatif bile olsa tekrar gidiyorsun bu gogsen hocanin farki.
Orn Bende 2. Icin ona devam ediyorum

Evet bi zeynep im var.
6.5 yasinda bir ask.
Kendim dogal yolla gebe kaldim.
Ayni anda kist ve dis gebelik ameliyati gecirdim.
2 catlatma
1 asilama
1 tup ve 1 tup daha(gosgen hoca ile denedik dis gebelik) = 2 tup. Denemesi var.
Simdi yumurta rezervesi sorunu yadiyorum
Fsh e2 yuksek cikiyor bi iniyor.
Bu gidisle erken menopoza girecem gibi.

Gogsen hocayla yola devam cunku ben hic bi dr u bu kadar sevmedim sakin ve pozitif alcak gonullu bi dr gormedim.
Ayrica iyi bir terapist.
Buradaki yorumlari okuduktan sonra gitmeye karar verdim 2014 agustostan beri gidiyorum

Cansunun da cok destegi oldu
Sagolsun benim butun sorunlarimi bilir iyi gunde kotu gunde hep beni sormustur.
Allah gogsen hocadan ve formun acilmasina sebep olan cansudan razi olsun.

Gogsen hocayla yola devam cunku ben hic bi dr u bu kadar sevmedim sakin ve pozitif alcak gonullu bi dr gormedim.
Ayrica iyi bir terapist.
Buradaki yorumlari okuduktan sonra gitmeye karar verdim 2014 agustostan beri gidiyorum

Cansunun da cok destegi oldu
Sagolsun benim butun sorunlarimi bilir iyi gunde kotu gunde hep beni sormustur.
Allah gogsen hocadan ve formun acilmasina sebep olan cansudan razi olsun.
ZeynepCICEKCIM ALLAH SIZXENDE RAZI OLSUN BU YOLLARDAN GECEN BILIR HESABI ANLIYORUM NELER CEKTINIZI BEBESKOYLA TAA NE ZMAANDIR TANISIRIZ INSALLAHH SNEIN VER BEBEKONUN GUZELL HBERLERINIDE ALALIMM...COK SUKIR BI EVLADIN VAR EVLADIN OLMADAN BU YOLLARDAN GECMEK INAN IKI KAT DAHA YORUYO UZUYO SERSEMLETIYIO..INSALLAHH KSRDESI GELIR ZETNEBINDE HEP DUALARIMDASINIZZ

ZeynepCICEKCIM ALLAH SIZXENDE RAZI OLSUN BU YOLLARDAN GECEN BILIR HESABI ANLIYORUM NELER CEKTINIZI BEBESKOYLA TAA NE ZMAANDIR TANISIRIZ INSALLAHH SNEIN VER BEBEKONUN GUZELL HBERLERINIDE ALALIMM...COK SUKIR BI EVLADIN VAR EVLADIN OLMADAN BU YOLLARDAN GECMEK INAN IKI KAT DAHA YORUYO UZUYO SERSEMLETIYIO..INSALLAHH KSRDESI GELIR ZETNEBINDE HEP DUALARIMDASINIZZ

Bebesko dan kiskandim seni.
Sadece beni sev beni beni beni...
(cok mu bencil oldum ne?)
Evet Allah bu duyguyu bana tattirdi cok sukur.
Herkes yasasin ANNE OLMAK DUNYANIN EN GUZEL DUYGUSU COK SUKUR...

RABBİM EVLADI OLMAYANLARA TEZ ZAMANDA SAĞLIKLI VE HAYIRLI EVLATLAR VERSİN İNŞALLAH EVLADI OLANLARADA UZUN VE SAĞLIKLI ÖMÜRLER VERSİN BUNU EN İYİ ONLAYANLAR BU YOLDAN GEÇENLERDİR

Bebesko dan kiskandim seni.
Sadece beni sev beni beni beni...
(cok mu bencil oldum ne?)
Evet Allah bu duyguyu bana tattirdi cok sukur.
Herkes yasasin ANNE OLMAK DUNYANIN EN GUZEL DUYGUSU COK SUKUR...
CANSUNUN KALBİ ÇOK BÜYÜK VE ÇOK GÜZEL ZEYNEPCİCEK ONUN SEVGİSİ SANADA YETER BANADA :)

Artikk sizz yazicaksinizz sen. Ve zeynepp hamilemiz soyle boyle off. Oliyoz. Bayiliyoz midemiz bulaniyoo carpintim tutut gece uyuyamadimm dyeee
Artikk sizz yazicaksinizz sen. Ve zeynepp hamilemiz soyle boyle off. Oliyoz. Bayiliyoz midemiz bulaniyoo carpintim tutut gece uyuyamadimm dyeee
inşallah canmmmm benimmmm allahın izniyle az kaldı inşallah

Kizlar yarin hocaya gidiyorum
Kan ve ultrason dan sonraki sonuca gore ilerleyecegiz.
kızlarrr ben geçen ayın 5 de rengli oldum 15de histeraskopim yapıldı estrafemi ayın 28e kadar kullandım ayın 29dan bu syın 5e kadarda duphaston kullandım göğşen bey duphaston nu bırakınca 3_4 gün içinde hasta olursun demişti ben halen hasta olmadım neden acaba

kızlarrr ben geçen ayın 5 de rengli oldum 15de histeraskopim yapıldı estrafemi ayın 28e kadar kullandım ayın 29dan bu syın 5e kadarda duphaston kullandım göğşen bey duphaston nu bırakınca 3_4 gün içinde hasta olursun demişti ben halen hasta olmadım neden acaba
Kisiden kisiye degisir.
Ictigin d.kont ilaci gecte olsa vucuttan atacaktir

X