Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Yok estağfurullah tabii sorabilirsin. Iki defa rahim filmi cektirmistim ikisindede bisey çıkmadı. Tüplerim açık ben de her şey normal hormonlar yumurta rezervi adetim çok düzenli. Ama maalesef biraz eşimin değerleri düşük.

Aşılama yaptırdığında ne kadardı sperm hareketlilik hani diyorum gebe kalmanın da faktörü spermle bağlantılı mı ???

İkinci aşılamada 18 milyon hareketli yıkamadan sonra ıyiydi ama ilkinde biraz düşüktü zaten tutmadı. Sızde değerler nasıl erkek faktörü çok önemlı bence. Daha erken ama var mı herhangi belirti falan

Teşekkür ederim öncelikle canım bende pko var tek tüpüm tıkalı eşimde ileri hareketli düşüktü sigarayı azalttı her sabah keçi boynuzu pekmezi tüketti ve biraz sayı arttı %26 ileri hareketli %5 morfoloji değerimizdi yanlız aşılama yapıldığında bu değerler değildi sadece %60 denildi sperm hareketi diye o kadar net incelemedim ama çok yüksekleri de duyup okuyorum aklımda soru işareti kalıyor

Belirtiye gelince bugün 3.günüm hiç bir belirtim Yok sadece kapalı olan tarafım ağrıyor o kadar o da sürekli değil birde afedersin ama akıntı bitmedi devam ediyor acaba tutmadı da spermler geri mi geliyor bugün sabah duş aldım mesela şu zaman olmuş Hale’n devam ediyor sendede oldu mu hiç canım?

Akıntı bence iyiye işaret ama tabii okuduğum kadarıyla hem zaten o kadar az sperm transfer ediliyor ki doktor bana rahime çok yakın yere yerleştiriliyor akmaz demişti. Ben de hiç akıntı falan yok maalesef

Akıntı bence iyiye işaret ama tabii okuduğum kadarıyla hem zaten o kadar az sperm transfer ediliyor ki doktor bana rahime çok yakın yere yerleştiriliyor akmaz demişti. Ben de hiç akıntı falan yok maalesef
Kaç dakika uzanabildin canım aşılamadan sonra sanki ben kalktım geri çıktı spermler gibime geliyor birde ilaç vs verdi mi sana progestan olsun jel olsun hiç ilaç yazdı mı?

Ben 20dk kadar uzandım hemşire istediğin kadar uzanabilirsin müsait demişti 5dk bile yeter dedi ama ben ikisindede 20-25 dk uzanmıştım. Ayrıca bi sıvı verdik kalktığında korkma demişlerdi eminim o sıvıdır akan. İlkinde progestan diye fitil vermişti ama bu defa sordum gerek yok dedi.

Bende 25 dk uzandım öğle arasına gelmişti hastaları yan odada muayeneye aldı sağolsun hemşire hiç ilaç vermedi bana da o yüzden sordum sıvıyı hiç hissetmedim sanki bana yapmadılar o kadar kısa sürdü ki işlem anlatamam yani 2 dk sürmedi sanki direk soermi enjekte etti sıvıyla temizlemedi diye düşünüyorum

Bildigim kadariyla rahim ağzını temizlemek için herkese verilen bir sıvı. Benimkide çok kısa sürdü hatta hayırlı olsun dedi Göğşen bey aaa bitti mi dedim yani ben de hissetmedim o sıvıyı verdiğini canım

Hakkımızda hayırlısı olsun canım inşallah iyi olur hamile kalmışızdır hayırlısı...Göğüs ucun ağrıyır mu peki benim ağrıyor ama o kadar iğne vurulduk onun etkisidir diye düşünüyorum

İnşallah canım Rabbim isteyen herkese ve bize versin. Bu defa göğüslerim çok hassas ama aşılamadan öncede böyleydi benim hala geçmedi çok agriyor. İğneler yapar mı bilmiyorum çatlatma iğnesi yapabilir belki. Senin ilk aşılama mı peki?

KıZlar Haha26 melegim3606 inşallah hamilesinizdir bana umut olursunuz aşılamaya çok olumlu bakıyorum ama şuan da hiç bir testim yapılmadı arkadaşım göğşen beyin aşılaması ile hamile kalınca ona gidiyim dedim. Herkes çok güzel olumlu şeyler yazmış şunu sormak istiyorum en baş testsen aşılamaya kadar olan süreç ve ortama fiyat ne kadar tuttu

Aminn canım inşallah evet ilk aşılamam Göğşen beyin metini çok duydum o yüzden onda karar kıldım ilk aşılamayıda Göğşen bey yapsın istedim kusmet inşallah uğurlu gelir eli

Doktor bana %15 dedi canım ama yinede değerlendirmek istedik çok ümit etme dedi maliyet kaba taslak ilaçta dahi 2.500 buldu canım

Gonal F 450 zaten kutu fiyatı pahalı birde benim bir kızım var hiçbirisini ödemedi hep cepten özel aldık 3 kutu çatlatma iğnesi sanırım 90 dı

Canım biz ilk gittik 122tl muayene ve 40küsür smir testine kan için bi ücret alınmadı daha sonraki günlerde aşılamaya kadar bi ücret ödemedim. Asilama günü eşim sabah gitti 665 aşılama ücreti ödemiş sabah alıyorlar aklınızda bulunsun. İkinci aşılama için gittiğimde herhangi bi ücret ödemedim ama kan falan vermedim belki kan isteseler bir ücret çıkardı yine eşim sabah gitti ve aşılamaya zam gelmiş 810kadar ödemiş

Ayrıca iğneler için rapor çıktı bize bir kısmını biz ödedik bir kısmını devlet karşıladı

Eşine sperm testi yapıldı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…