Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Cevapladığın için teşekkürler ama göğşen bey bana tüp bebek yapıcam sanırım çikolata kistim varmış onu önerdi
Evet canım bana da tüp bebek önerdi ama asilama kesin tutmaz da demedi hayırlısı olsun hakkında sende süreç nasıl işleyecek beni bilgilendirirsen sevinirim çünkü çikolata kistinde direk tup bebeğe gecmeyebiliyor bir takım tetkikler yapıyor ben de eylülü iple çekiyorum

Canim allah hakkinda hayirlisini versin inşallah tez zamanda. Korkuyorum diye yazmişsin korkulacak tedirgin olacak hicbir şey yok emin olabilirsin. Ayrica korkunun ecele faydasi yok yaşanacaksa yaşayacaksin rabbim sonunu hayr etsin diye düşünüp bismillah diyip başla yaşini bilmiyorum ama bu tedavide yaş çok önemli her sene degil her ay kadinlar geriye gidiyo yumurta kalitesi düşüyo biyolojik yaş denen bi gercek var. Kendini hazir hissettigin zaman hemen başla kadinlar güçlüdür anne olmak zorlu bi süreçse bu yükün de altindan kalkariz rabbim güç versin yeter ki. Insallah güzel haberlerini aliriz.

Şuan da testlerim yapılıyor hsg çekilecek adet sonrasını bekliyorum 25 yaşındayım doktor bekelememizin bi anlamı yok kist sağ yumurtalığa sıçrayabilir dedi testlerde bir ay sürecek ondan sonra sonuç belli olacak yazarım size de hakkımızda hayırlısı olsun

İnşallah amin 25 yaşındayım bir buçuk yıllık evliyim iyi ki gelmişsin daha geç gelseydin sıkıntı daha büyük olabilirdi dedi ben ilk çikolata kisti tüp bebek deyince bende film koptu bi ağladım sonradan güzelce konuştuk destek olan samimi bir doktor ama hastahane çok kalabalık

Sen neden Eylül’ü bekliyorsun çikolata kistim hamilelikte gidebilirmiş o yüzden hemen hamile kalma tedavisi başlayacak hakkımızda hayırlısı

Kızlar hayırlı sabahlar olsun nasıl geçiyor hamilelikler kimsenin sesi çıkmıyor.?? Tedaviye başlamış veya başlayacak arkadaslarada hayırlı tedaviler diliyorum şimdiden sabr ve zaman herşeyin ilacı bekleyin inşallah anneliği sizlerde tadacaksiniz dualarimiz hep sizinle inşallah.

Çikolata kisti olup aşılamayla hamile kalan var mı göğşen beyin yardımıyla güzel şeyler duymaya ihtiyacım var

Sen neden Eylül’ü bekliyorsun çikolata kistim hamilelikte gidebilirmiş o yüzden hemen hamile kalma tedavisi başlayacak hakkımızda hayırlısı
Ya benim temmuzda sınavım var o yüzden o sınavı atlatıp kafam dinç bir şekilde başlamak istiyorum araya sıkıştırmak istemedim tedaviyi bir de araya ramazan giriyor ve ramazanda dq kontrol zor olacağından erteledim yoksa bende hemen baslardim benim son asilamam Nisan'da yapıldı ondan dolayı erteledim..doktorla konuştum bir sıkıntı olmayacağını söyledi inş hakkımızda hayırlısı olur

Selam arkadaşlar etlik zübeyde hanımda raporlu hem aşılama hemde tüp bebek deneyimim var. Amh düşüklüğü ile rapor çıkmıştı.tüp bebek kimyasal gebelikle nisanda sonuçlandı.Ağustotosda da kapalı hastanenin tüp bebek bölümü.bizde kurbana izne çıkıcaktık.şırnakdan geliyoruz.Başkent ünv. Göğşen hocada Rapor çıkarmak ve tedavi bi adet döneminin başlangıcından itibaren kaç gün sürüyor. Raporlu ve raporsuz tedavi ücretleri ne kadar tutuyor.tahlilleri sgk karşılıyor mu.

Selam CANıM, ben de Ramazan bayramından sonra başlayacağım tüp bebek tedavisine bildiğim kadarıyla raporlu 3000,raporsuz 5000 e yakın ama iğneler hariç. Bizim aşılama raporu tedavi aşamasında hemen çıkmıştı ama tüp bebekte nasıl bilmiyorum hemşire adetten bir hafta öncesinde gelsen iyi olur dedi. Benim bildiklerim bu kadar ama tedavi olduktan sonra sorularının hepsine yardımcı olmak isterim.

sağol canım çokk sevinirim.bu sefer ki iznimizde uzun protokole zamanımızda yok kısa protokol yaparlar inşallah. Tedavin başladığında haber edermisin.temmuzda kurban bayramındandan sonra gidip sormayı düşünüyorum bende

tahlilleri sgk devlet karşılıyormu ekstra tahlillerede ücret ödeniyormu peki.

tahlilleri sgk devlet karşılıyormu ekstra tahlillerede ücret ödeniyormu peki.

Çok ayrinti kan tahlili istenirse fark cikiyo ilk muayene 122lira 10gün icinde para vermiyosun sonraki muayene 75lira.
Tedavi regli başlangicindan ortalama 15-17gün falan sürüyo.
Ben önce tedaviye başladim ilaclari eczaneden parayla aldim sonra rapor cikti eczane devletin karşiladigi kadarini iade etti. Genelde bu sistemle hareket ediyolar zaman kaybi olmuyo.

İlk aşılama mı mart ikinciyi nisanda yaptırdık ama olmadı maalesef.
hayırlısı canım inşallah sağlıcakla hayırlısıyla son tedavilerimiz olur. bende tek aşılama yaptırdım tutmadı.tüp bebekde kimyasal gebelik oldu ama etlik zübeyde hanımda rapor evrakları teslim edip gerekli tahlilleri 1 günde yaptırıyorsun adet öncesinde adet günü raporu çıkartıp alıyordum eczaneden.Peki raporu hangi şartlarda veriyorlar devlet hastanesine göre ünv hastanesinin protokolü farklı mı acaba.

Benim aşılama yaptırma sebebim birazda rapor içindi çünkü diğer şartlar uymuyordu sanırım yumurta rezervin az ise ya da erkekte sperm yetersizliği tüplerin tıkalı olması bu şartlarda çıkıyormuş ama bizde bunlar olmadığı için iki defa igneli aşılama gerekiyordu. Denemek istedik ama tutmadı ınsallah canım emeklerimizin karşılığını alırız. Ama arayıp öğrenebilirsin sekreterler çok iyiler telefonda çok ayrıntılı bilgi veriyorlar sabırla arayıp aklindakileri sorabilirsin

tamam canım nette numaraları varmı.Gerçi ankya gittiğimde yüzyüze görüşmelere gidicem.amh azlığı sebebi ile çıkmıştı raporum .Ama sonuçlarım hastanelerde farklı çıkıyor bakalım inşallah yeniden amh istemez.

0 312 203 03 00 - 3601/3625 Canım belki aramak istersin. Allah maddi manevi yardımcımız olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…