Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

İnsallah canim geldim simdi hastanedeyim hala heycanla bekliyorum kimse bisi demedi ne zormus kalbim durcak. Allahim hepimize hayirlisini nasip etsin
Transferin olmuştur canım şimdi gördüm mesajı. Bundan sonrası bol dua teslimiyet inşallah sonu güzel olacak Allah’ın izniyle

Çok teşekkür ederim hepimiz için hayırlı olsun. Güzel sonuçlar sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Allah hepimize..amin

Transferin olmuştur canım şimdi gördüm mesajı. Bundan sonrası bol dua teslimiyet inşallah sonu güzel olacak Allah’ın izniyle
Oldu canim 1 tane kalmis onu transfer ettiler. İnsallah cnm
Çok teşekkür ederim hepimiz için hayırlı olsun. Güzel sonuçlar sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin Allah hepimize..amin
amin cnm

MErhaba transferi bu ay boyunca günlerde olup crijone jel kullanan var mı, benim yakında transferim olacak fakat sanırım ilaçta bir üretim hatası olmuş ve bu yüzden gittiğim merkez fitil veriyor .bilgi verirseniz sevinirim çünkü ben jel kullanmak istiyorum

Selam kızlar birşey sormak istiyorum ben göğşen hocaya görüşmeye gideceğim eşimde sperm hareketi ve morfoloji 0 laboratuvarı nasıl hastanenin ve eşi bu değerlerle tedavi görüp sonuç elde eden oldu mu

Selam kızlar birşey sormak istiyorum ben göğşen hocaya görüşmeye gideceğim eşimde sperm hareketi ve morfoloji 0 laboratuvarı nasıl hastanenin ve eşi bu değerlerle tedavi görüp sonuç elde eden oldu mu
Evet canım aynı sonuçla ilk tedavide ikiz gebelik elde ettik allah kısmet ederse... hareket ve morfoloji bizimde 0 di.ve direk tup bebek ilk deneme iki embriyo transfer ve cok sukur iki yavrucugumda annesine tutundu inşallah Sanada Nasıp olsun.

Nasıl umut oldun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok sevindim ne güzel maşallah inşallah Rabbim bütün isteyen dileyen herkese versin. Bizde bayramdan sonra başlayacağız hayırlısıyla

Gözlerin kapalı git gogsen beye çok iyi bir doktor... tedavi asamasinda sakin stres yapma her şey yolunda gider inşallah allah yardimciniz olsun kardesim

Gözlerin kapalı git gogsen beye çok iyi bir doktor... tedavi asamasinda sakin stres yapma her şey yolunda gider inşallah allah yardimciniz olsun kardesim
Sağol canım inşallah çok iyi olur herşey peki tedavi öncesi nasıl beslendin eşin ne kullandı dna hasarı varmıydı sizde

Arkadaşim benimde boyle olmuştu tam yumurtalarim toplandi transferim progesteronum yükselince ertelendi yumuşlarim donduruldu sil bastan tedaviyi tercih ettim bende simdi 21.haftamdım diyeceğim o ki önce Rabbime sonrada göğüsen hocama güvenin ne kadar cok kurcalarsaniz i kadar cok stres olursunuz Allah hepinizin yardımcisi olsun

Tek embriyom kaldigi icin transfer yapildi bana bilmiyorum nasil olucak cok korkuyorum 5.defa negatif olursa yikilirim

Tek embriyom kaldigi icin transfer yapildi bana bilmiyorum nasil olucak cok korkuyorum 5.defa negatif olursa yikilirim

Merhaba ben sizin daha önceki yazismalarinizi okumuştum yanlış hatırlamıyorsam sizin çikolata kisti öz vardı benimde çikolata kostüm var ve 2 aşılama yaptık göğsen hocayla tutmadı ben de çok panik yaptım tabi ki herkes de izlenen yok farklı ama göğsen hoca siz de nasıl bir yol izledi bizde Ağustos gibi tüp bebek deneyecegiz inş

inşallah guzel haberlerinizi aliriz hepinizinn benim eşimde de sıkıntılar vardı onun için biz direk tup bebege karar verdik yani tup bebek surecini uyguladi goğüsen hoca ama ilk iğneleri kullandm yumurtalarim toplandi progesteronum yükseldiģi için transferim iptal oldu sonrasinda kistten küçük bir laparoskopi gecirdim tekrar iğnelere sil baştan başladim 6 ay her gittiğimde tatsiz haberlerle dondüm ama inan bana hocanin söylediģi hicbirseyi sorgulamadm araştrmadim ne derse onu yaptm cok şukur ikinci tedavimde hayirli sonucumuzu aldik yani tüp bebek sürecini iki kez yaşadm fakat transferim ikincide gerçekleşti benden size bi tavsiye cok ayrıntılara takılmayın bol bol dua edin ve sağlikli beslenmeye dikkat edin bol su tüketin gerisi Rabbime kalmıs inşallah hepiniz hayirli haberler yazın buraya

Aşilamanin normal ilişkiden bi farki yok tutma şansi neredeyse ayni ben 5aşilama yaptirdm ikisini göğşen bey yapti hicbiri tutmadi nasip tüp bebekteymiş onu da ikinci denemede tutturduk. tüp bebek denemesine hiçbir şey yaşamamiş gibi ilk tedaviniz olacakmiş gibi başlayin ve kendinizi gerçekten hazir hissettiginizde gidin doktora aceleye getirmeyin araya skiştirmayin ve doktorunuza inanin güvenin inşallah olumlu sonuç alirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…