Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Teşekkür ederim sağlıkla bebeğinizi alın inş

Evet bende sizin gibi düşünüyorum o yüzden aşılamada hemen sonra başlamak istemedim ramazan bayram tatil vs hepsini atlatıp yaz sonu düşündük inş güzel sonuçlar alırız..çok zor süreçler bunlar..Allah hepimizin yardımcısı olsun

Kızlar merhaba bende göğşen beye gitmek istiyorum bugün adet oldum hemen randevu alsam yarın hormon testlerim yapılır mı ? Bide eşli olarak testler ortalama fiyat ne kadar tutar

Kızlar merhaba bende göğşen beye gitmek istiyorum bugün adet oldum hemen randevu alsam yarın hormon testlerim yapılır mı ? Bide eşli olarak testler ortalama fiyat ne kadar tutar
Yapilir canim. Hastane ucreti 122 tl. Kan tahlilleri ucretsiz

Bi arkadaşımda pko hastası bi tüp tıkladıydı göğşen bey bi aşılama yaptı hamile kaldı şükür bi kızı var :)
Bende ona gitçem aradık konuştuk regli oldum 2.gün gelelim mi diye YÖK dedi adet bittikten sonra gel seri yumurtalıklara mı bakacak acaba niye öyle dedi anlamadım ama o kadar güzel yorumlar var ki psikolojik olarak kendimi iyi hissetmeye başladım
Bir buçuk yıllık evliyim 9 aydır korunmadık olmadı bi kere Akay lokman hekim muayene oldum yumurtalıkların falan iyi kist YÖK demişti çok şükür şimdi bide göğşen beyde karı koca muayene olucaz inşallah bi sıkıntı çıkmaz da hayırlı haberler veririm size ve aileme herkes güzel haberler bekliyor

Kızlar Günaydın Göğşen beyin cep telefonu numarasını alan var mı bir kaç arkadaştan sordum veriyor kendisi hastalarına isteyene dedi ben hiç denk gelmedim

Kızlar merhaba bayadır yazan olmamış ama aşılama nasıl oluyor yapanlar tedavi sürecini anlatsa çok güzel olacak ben Çarşamba doktora gidicem çok sabırsızım

Merhaba canım salı günü 2.aşılamam yapıldı. Doktorum Gögsen bey. Benim tedavi sürecini anlatayım kısaca adetin 2.ya da 3.günü ben 3.günü gittim gonal-f başladım. Ilk aşılamakta 6gün ikincide 10 gün yaptım. Iki günde bir bazen üç günde yumurta takibi yumurtalar gelişince çatlatma iğnesi. Sonra aşılama çok basit bir işlem tabiki bana göre acı ağrı hiiiç hissetmedim. Ayrıca hemşire hanım çok tatlı ve bilmen gerekn herşeyi anlatıyor sagolsun. Sormak istediğin bisey varsa seve seve yazarım. Çünkü ben de çok şey öğrendim burdan. Allah yardımcımız olsun

Bende Çarşamba günü aşılama oldum doktorum Göğşen beydi hiç anlamadım bile aşılama evresini aynısını banada yaptı aynı prosedür çatlatma iğnesini 16ml olunca iğneyi vurdum

İnşallah tutar hepimizinki canım. Zaten olmazsa da bayramdan sonra tüp bebeğe geçeceğiz artık.

Peki aşılamadan sonra kaşıklarında ağrı vs hissettin mi

İlk aşılamada sol kasığım ara ara batmıştı başka hicbisey yoktu ama bu defa o da yok canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…