Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Anladim canim hayirlisi olur insallah. Benden 5 tane toplandi 4 tanesi dollendi baska bilgi yok.

Ya ben anlamadim çok özür diliyorum tartişma cikarmak degil niyetim yanliş anlaşilmasin da sizi ne diye arayip ne demeleri gerekiyo?
Şu kadar toplandi şu kadarina işlem yapildi şu kadari döllendi şu kalitede şu gün gelin transferiniz olacak dişinda başka ne söylemeliler?

2 günde bir arayıp döllenen embriyo bu kdar yola devam eden bu kadar, şu günde transfer, transfer öncesi arayıp şu saatte gelin gibi aranıyor.

5.gün embriyosu olunca mi ariyolar o kadar? 3gün çok çabuk geçiyo çünkü.
Yumurta toplanır ertesi gün ararlar 3.gün embriyosu transferi olacaksa 2. Gün karar tekrar ararlar. Siz ilk defa mı yaptırdınız yaptıracaksınız neden bu kadar sorguladınız anlayamadım özelde yada devlette farklı, kimi yerde hergün arıyorlar gelişime göre heran değişebiliyor embriyo durumları hepsi iyi giderken biranda durum değişebilir sonuçta ilk toplanan yumurtaların hepsi olgun olmuyor, olsa da hepsi döllenmiyor,döllense de hepsinin gelişimi iyi olmuyor, 5.gğne karar verirken 2. Gün arayıp ertesi gün gelin deniyor

3 denemem zubeyde hanimda oldu her gun aradilar bilgi verdiler. Bir tanesi de gurganda orasida aradi hergun. Burda sasirdim ve sordum. İnsan merak ediyor. Cunku cok fazla gelisimi duran olmustu hepsinde. Bunda 4 embriyo var ve hic bi bilgim yok. Digerlerin 10 uzeriydi ve azaldi transfere bir iki zor kaldi.

Ben başkentte 2defa tüp bebek yaptirdim 2.denememiz başarili oldu ikizlerimi kucagima aldim çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin.amin.
Benim 5-7arasi yumurtam toplanabilmişti ikisinde de 3embriyo oluştu 2transfer edildi ilkinde hiç biri tutunmadi ikincide ikiside benimle kaldi şükür. Biz de ayni yollardan geçtik her yerin uygulamasi farkli sadece konuşmalar dikkatimi çekti embriyolog arayip ne dedi nerden bilecekmişsin ne zaman gidecegini bişey olursa falan hatta bana embriyolog adi soruldu. Ben bisey sorgulamadim aslinda farkli yerlerle kiyaslamaya gidildi garip geldi ve sordum arayip ne diyecekler diye.
Bu süreç yipratici aci verici en çok da kadinlar aci çekiyo sorun erkekte de olsa kadina işlem uygulaniyo ve psikolojik olarak hep biz yipraniyoruz. Akliniza kötü şey getirmeyin olumlu olun ve çok fazla sorgulamayin verecek olan allah ona siginmaktan başka ne gelir ki elimizden.
Rabbim isteyen herkesin kucagini tez vakitte doldursun.amin.

Zübeyde hanimda 3aşilama yapildi bana da ama meger bende polip varmis aşilama tutup gebelik gerçekleşse de düşük olma ihtimali yüksekti yoktan yere 3aşilama 3defa umutlanma yaşadigim üzüntüler simdi hastanenin önünden geçerken ağlamak istiyorum. Yani kadin hastanesi olup da polipi görememeleri sinirlerimi bozuyo.

Aynisini bende yasadim cnm 4. Denemeden sonra bende polip oldugunu ogrendim ama benimki oyle ultrasonla falan gorulebilcek bisi degilmis cok minik ve cok sayida rahmin icini kaplamis

Arkadaşlar merhaba ben birşey öğrenmek istiyorum tüp bebek tedavisine başlayacağım inş bu tedavi kaç gün sürüyor..ramazandan önce veya sonra yapılması konusunda kararsız kaldım..bana yardımcı olur musunuz

15 gun kadar yumurta toplamaya zaman geciyor canim. Transfer falan en fazla 20 gun. Tabi nasil bi tedavi uygulancak onu bilemeyiz bazen dogum kontrol hapi kullandirip sonraki ay basliyolar senin durumuna gore

Arkadaşlar bende çok sorgulamadım yapılan işlemleri ne olursa olsun insanlar işlerini bizden daha iyi biliyor. Birde ne kadar çok araştırırsan o kadar kafa karışıyor. Herkes olumlu sonuç alır inşallah bu süreçten

Kuzum arastirmak degil de tedirginlik var bende yarin transfer icin gidicem te pazartesi soylediler ama yarin neyle karsilasicam bilmiyorum ve cok korkuyorumm

Kuzum arastirmak degil de tedirginlik var bende yarin transfer icin gidicem te pazartesi soylediler ama yarin neyle karsilasicam bilmiyorum ve cok korkuyorumm
Canım sen drla dondurulmuş olacak diye mi konuşmuştun peki bunu tekrar sorabilirdin. Ama inanki embriyolog seni hergün aramış olsa da bizim tedirginliğimiz korkularımız bitmiyor. İnşallah bu süreç senin işin hayra çıkar nasip olur hayırlısıyla

15 gun kadar yumurta toplamaya zaman geciyor canim. Transfer falan en fazla 20 gun. Tabi nasil bi tedavi uygulancak onu bilemeyiz bazen dogum kontrol hapi kullandirip sonraki ay basliyolar senin durumuna gore
Peki bu süreçte hergün mu kontorole çağrılıyor yoksa belli aralıklarla mi

Evet canim donduralim demisti progesteron birden yukseldi dedi hatta yumurta toplamami da erkene aldi. Aradilar apartopar gittim. Gonal f almistim hic kullanamafim kaldi oylece. Ama embriyologlar transfer yapicaz deyince kaldim dr da gormedim bidaha. Dun hemsireye mesaj attim boyle boyle benim kafam karisti napcam simdi dedim. Gogsen beye soylemis aradi beni. Embriyon az oldugu icin transfere karar verdim dedi. Ama hormon yuksekti olmaz demistiniz dedim. Sen bana guven dedi.
Peki bu süreçte hergün mu kontorole çağrılıyor yoksa belli aralıklarla mi
ignelere basladin ilk kontrol 4 gun sonra. Diger kontroller de yumurtaliklarinin durumuna gore. İlk tedavimde cok yumurta olmustu hergun gitmistin digerlerinde 2-3 gune bi

hilal1907 Canım o zaman druna güven riske atmaz diye düşünüyorum. İnşallah hakkında hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…