Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Benim 1 kızım var o senin dediğin sanırım ilk çocuk için geçerli o zaman maliyeti daha da artar benim 10 liraya gelir

Bu arada kilo da ver acil kilo ver dedioff nasıl vereceksem
Banada söyledi herkese söylüyor kilodan nefret ediyor :))) ben başlamadan önce 4 kg verdim 66 idim ona gittiğimde . Tüp bebeğe 62 ile başladım ama simdi 63 oldum yemiyorum ama ilaçlar acayip şişiriyor haberin olsun) zaten diyetisyen e gideceğim perşembe günü. 50 kg olab bi arkadaş vardı onu bile diyetsyene yonlendrdi

Oh 66 razıyım 72 kiloyum şekere çok düşkünüm tatlı hamur işi dayanamıyorum65 olsam yeternasıl kilo verdin canım

tatlım merhaba ankara başkent hastanesinde cikolara kistinden ali ayhana ameliya oldum bende...42 yaşındayım..7 aydır denedik bebek olmuyor...hulisi beyin yaş sınırı var..göğşen beyinde varmı bilgin varmı acaba..

Hastanin durumuna göre yol izliyo olmazsa da olmaz diyo göğşen bey. Bu biraz can acitsa da yoktan yere umut vermiyo böyle düşününce güzel.

Kizlarr yarin opum var cok heycanliuim ve endiseliyimm

Yumuşlara olumlu mesaj yolla canim sağlikli olsunlar bol bol toplansinlar insallah. Hic endişe etme her şey güzel olacak allahin izniyle buna inan. Zaten bayiliyosun bi bakiyosun her sey olmus bitmis odada yatiyosun ohh.:))

Merhaba ben 44 yaşındayım ocak iki üç ay önce gitmiştim göğşen hocaya gittiğim gün tedaviye başladı ama benim yumurtalar erken çatladı malesef. 2. ayda yumurtam oluşmadı artık olduğum şehirde takibimi yaptırıp olumlu gelişme olursa haberleşeceğiz. Yaşa takılmıyor umut varsa deniyor yani

Yumuşlara olumlu mesaj yolla canim sağlikli olsunlar bol bol toplansinlar insallah. Hic endişe etme her şey güzel olacak allahin izniyle buna inan. Zaten bayiliyosun bi bakiyosun her sey olmus bitmis odada yatiyosun ohh.:))
insallah canimm cok sagoll. Saatler gecmiyo 11 de orda olucam allahim yardimcim olsunn.

Hulusi hocada 1i 11 haftalık ikiz kaybı diğeri olumsuz sonuçlanan toplam 2 tedavi geçirdim. göğşen hocada şansımı deneseö çok mu yanlış yapmış olurum acaba? Ya da başka merkez mi arasam

Hulusi hocada 1i 11 haftalık ikiz kaybı diğeri olumsuz sonuçlanan toplam 2 tedavi geçirdim. göğşen hocada şansımı deneseö çok mu yanlış yapmış olurum acaba? Ya da başka merkez mi arasam

Doktorlarin ikisi de hatta hepsi ayni tedaviyi yapiyo bi yerden sonra onlarin da eli kolu bağli ilahi adalet devreye giriyo rabbim nasip ederse oluyo. Ben göğşen beyle 2kez tüp bebek denedm ikincisi olumlu oldu ikisinde de farkli protokoller uyguladi bi yerden sonra doktor hastayi daha iyi taniyo vücut neye nasil tepki veriyo görüyolar merkez degişimi degil de doktor degişimi belki olabilir canim hulusi bey in göremedigini göğşen bey görür belki senin de tanidigin bildigin yerler olur diye düşünüyorum. Bir de tüm sonuçlarin hastanede, ulaşilmasi sorun olmaz daha rahat edersin bence. Allah hakkinda hayirlisini versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…