Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

H

Biz iki sene cok uğraştik her şeyi denedik ama hiiç bisey bize fayda etmedi eli boş bi şekilde hastaneye gittim arkadaşım.
Hmm anladm bizimde sayı 1.6 milyondu hareket 0 morfoloji 0 dı macun ve çay sayesinde sadece sayıda artış oldu 39.6 milyon oldu ama harekete ve morfolojide etki yaramadi hayrlisi Allahtan sizin Eşinizin durumu neydi peki

Ay
Hmm anladm bizimde sayı 1.6 milyondu hareket 0 morfoloji 0 dı macun ve çay sayesinde sadece sayıda artış oldu 39.6 milyon oldu ama herkesten ve morfolojide etki yaramadi hayrlisi Allahtan sizin Eşinizin durumu neydi peki
Aynı canım sayı 2.5 milyon hareket ve morfoloji 0 biz sayıda bile ilerleme gösteremedik çok umutsuzdum ama cok şükür olduv

Ay

Aynı canım sayı 2.5 milyon hareket ve morfoloji 0 biz sayıda bile ilerleme gösteremedik çok umutsuzdum ama cok şükür olduv
Elhamdulillah çok şükür diyelim Allah bize de nasip etsin Rabbim bizi boş çevirmesin göğsen hoca da tedavi.oldunuz dimi nasıl tetikler uyguladı psikolojik olark yardimci oldu mu :)

I
Elhamdulillah çok şükür diyelim Allah bize de nasip etsin Rabbim bizi boş çevirmesin göğsen hoca da tedavi.oldunuz dimi nasıl tetikler uyguladı psikolojik olark yardimci oldu mu :)
Inşallah sizede nasip olsun canım benim.. evet gogşen hocada tedavi olduk psikolojik olarak rahat olmamiz gerektiğini söyledi .illaki stres oluyor ama gerçekten kendini rahat bırakman lazım.sen eşinle birbirinize psikolojik yardımda bulunun nede olsa doktor işini yapıyor çok bir ilgi beklmeeyin ama biz memnun kaldık doktordan umarım sizde kalırsınız

Amin çok teşekkür ederim. Aynen öyle şimdiden stresi heyecanı var ve ben duygularımı çok belli eden bi insanın o an içimden ağlamak geçerse hüngür hüngür ağlarım o derece :)))) inşallah Allaha tevekkül ettik Rabbim bu yolda olan herkesin yardımcısı olsun insallah

Amin canım sormak istediklerini sorabilirsin gördükçe yazarım.. allah yardımcınız olsn

Gunaydin kizlar
Bende buraya bir kac kez yazmistim belki hatirlayanlar vardir.
3.gun embriyosu konulmustu 2 tane
7gun degerim 44 cikti (Allah.in izniyle)
9gun 163 Allah.a cok sukur
Ilk denemem kalp atisi olmadigi icin dusukle sonuclanmisti yine Gogsen bey.de tedavi oldum
Insallah bu sefer kese ve kalp atisini gorebilirim.

Ayy hadi hayirlisi olsun çok sevindim. Allahim hayirlisiyla tamamina erdirsin insallah.

Ayy hadi hayirlisi olsun çok sevindim. Allahim hayirlisiyla tamamina erdirsin insallah.
sagil canim bir sey sorabilir miyim? Benim bugun 10.gunum basimi sicak suyla yikadim farketmeden ama sadece basimi lavaboda yani bir sey olur mu sence ay kafayi yicem keske yikamasaydim ya

hayırlı uğurlu olsun canım. umarım sağlıkla sonuna kadar tamamlarsın bu süreci. çok sevindim senin adına.

hayırlı uğurlu olsun canım. umarım sağlıkla sonuna kadar tamamlarsın bu süreci. çok sevindim senin adına.
Allah razi olsun canim benim sagolasin. Ben yukaroda da yazdim basimi sivak suyla yikadim ama vucuduma degmedi bir sey olur mu embriyologlarimi da ariyorum ulasamadim sen ne dersin?

sagil canim bir sey sorabilir miyim? Benim bugun 10.gunum basimi sicak suyla yikadim farketmeden ama sadece basimi lavaboda yani bir sey olur mu sence ay kafayi yicem keske yikamasaydim ya

Başini yikamanin ne gibi bi sakincasi olabilir ki.:)) ben transferin ertesi günü banyo yaptim yapabilirsin demişlerdi.

yok canım ne olacak sanki :) orada özlem hanım sadece aşılamadan sonra bana çok sıcak suyla duş alma dedi. ki sen sadece başını yıkamışsın. bu kadar ufak detaylara takılma hiç bir şey olmaz.
sagol canim benim insallah neden boyle takilip kaliyorum anlamis degilim artik takolmak yok

Sen de sicak suyla yikanmamişsin zaten sadece kafani yikamişsin bişey olmaz canim ya okyanusu geçtin derede boğulacaksin. Ayrintiya takilma asil konuya odaklan hamişsin kiz.:)))
bir gun ayrintilarda bogulacam aynen aayy cok sukur cok sukur yarin yine kan vericem insallah degerim kat kat artar :)

sagol canim benim insallah neden boyle takilip kaliyorum anlamis degilim artik takolmak yok

bir gun ayrintilarda bogulacam aynen aayy cok sukur cok sukur yarin yine kan vericem insallah degerim kat kat artar :)
Hayırlı olsun canm darısı bizim başımıza inşallah inşallah bebislerimızı kucagimiza da alırız :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…