Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Bizim sorunumuzun aynısı..ilk deneme pozitif umarım szn içinde ilk olur

Arkadaşim ikili tarama yaparken diğer kanlarada bakıliyor benim sali gunu bakıldı onumuzdeki hafta sonuclari gostermeye gidicem bklm

Göbeğe vuruluyor canım insülin iğnesi gibi iğnenin ucunu hissetmiyorsun fazla. Zaten hemşire anlatıyor bilmediklerini

Ayy gerçekten mi Allahım seni selametle kaldırsın inşallah biraz bahsedermisin bana ne gibi işlemler gördün ve göğsen hoca da mı tedavi oldun cnm
Sorun eşim kaynaklı olduğu için rahim filmi falan çekinmedim ben yani doktor hic istemedi.adetin ikinci günü gittim hormonlar yumurta takibi en son toplama eşimden örnek alındı transfer yapıldı mikroenjeksiyon uygulandı 2 embriyo koydular ikiside tuttu cok şükür şuan ikizlere hamileyim arkadaşım..darisi sana

Ayyy ne kadar da güzel yaa maşallah ve ilk denemen peki yaş kaç göğsen hoca 2 embriyo koymuş Merk ettim benim yaşım 22 aceba bana da 2 embriyo istesem koyar mi tabi Allahin elinde inşallah embriyo oluşursa

Benim istememe gerek varmı yoksa onlar zaten söylüyorlar mi

Canim daha çok gençsin heyecanlisin seni çok iyi anliyoruz çünkü hepimiz o yollardan geçtik. Sen bişey isteme bana da öyle yapin böyle yapin deme sakin çünkü daha tedavin başlamadi rabbim nasip etsin insallah çok embriyo oluşsun kaliteli olsun ama tek embriyo oluşup transfer edilip hamile kalanlar var. Tedaviye başlayinca ikiz olsun istersin bu hedefinin çok yüksek olmasi demek. Sen allahtan hayirlisini iste rabbim çok bekletmesin hayirlisiyla tez zamanda saglikli gebeligin olsun saglikla tamamina ersin. Buradaki insanlarin çogu hayal kirikligini sonuna kadar yaşamiş kişiler biz yaşadik sen yaşama insallah. Hayirlisini iste hayirlisiyla olsun.:))

Wallahi benim çok iyi tanıdın ve anlattin abla utandım bi an sanki bence de hayirlisini istiyirum inşallah olsun da tek çift farketmiyor Rabbim kucagimizii boş bırakmasın gerçekten çok heyecanlıyım ne biliyim tek başıma hissediyorum kendimi bu yolda sanki yapayalnızım Rabbim beni kendinden uzak etmesin bir tevekkukum onadir zaten :)

Yalniz degilsin bak biz variz burada ayni yollardan geçen, bizi sadece biz anlariz başkalarinin ne lafi biter ne laf sokmasi zamani gelir senin ne yaşadigini nasil zorluklar geçirdigini bilenler ama kendini bilmezler onlar bile laf sokar onun çocugu olmus bu hamileymis denilmesi zoruna gider kimse bilmez gözyaşlarin içine akar. Ahh ahh neler neler yaşadik çok şükür inançli insanlariz da isyan etmiyoruz sadece yaradana siğiniyoruz. Allahim hayirlisiyla kucagini doldurunca kendi yaşadigin skintilari unutacaksin ama başkalarinin soktugu laflar hep içinde kalacak. Allahim bekletmesin insallah hayirlisini versin.
Sen skildikca yaz biz sana moral oluruz. Bu yolda moral motivasyon çok önemli.:))

Aynen öyle gözyaşlarım hep yağmur gibi içime aktı daha doğrusu akıttılar sanki nazar değecek halbuki sevincten ne diyeceğimi zi bilmiyoruz ama insanlar hep nazar degdirecek gözüyle bakıyorlar ya sana o içine koyuyor hep acıma bakışları o öldürüyor seni tam unutuyorsun derken eee ne zman gidiyorsun tedaviye demeleri o öldürüyor işte.. Ayy canım çok teşekkür ederim iyiki varsınız zaten aynı durumda olanlar hep moral ve desteğin ne dmek olduğunu iyi bilirler ve ailelerimiz Allah kimsenin evini evlatsiz ve anne babasız bırakmasın . Destek için çok ama çok teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…