Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

bol c vitaminli besinler alın. eşinize keçiboynuzu kürü yapın. paket gıdalardan uzak durun sadece bitter çikolata alın. kuru yemişler çok önemli. rabbim yarfımcınız olsun. buarada göğşen hoca süper biri çok seviyorum çok guveniyorum doktoruma. dalında birtane kendisi tanışınca anlarsın zaten.

Cok
Çok teşekkür ediyorum baya iyi bi yiyecek listesi teşekür ederim peki tedavi sizi nasıl etkiledi psikolojik olarak falan suan.orda tedavidemisnz

büyük bi ihtimal size aşılama dener göğşen hoca yaşınız genç ayrıca sende sorun yoksa tabi. en son tedavi tüp bebek diyor ondan önce 3 4 ay deneyin diyor olmuyorsa aşılama diyor. aşılamada olmuyorsa tüp bebek sorunu olmayanlar için canım.

Cok

Çok teşekkür ediyorum baya iyi bi yiyecek listesi teşekür ederim peki tedavi sizi nasıl etkiledi psikolojik olarak falan suan.orda tedavidemisnz
benim yumurtalarım toplandı şimdi transfer günümü bekliyorum canım. psikolojik olarak kendimi hazır hissettiğimde başladım zaten bu ikinci denemem benim. şuan sadece korkuyorum ya olmassa diye

benim yumurtalarım toplandı şimdi transfer günümü bekliyorum canım. psikolojik olarak kendimi hazır hissettiğimde başladım zaten bu ikinci denemem benim. şuan sadece korkuyorum ya olmassa diye

Olumlu düşün allahin izniyle olacak diye düşün kötüyü kafadan sil allahim nasip edecek ben de anne olacam diye geçir aklindan.
Mubarek cuma günü allahim tüm isteyenlere nasip etsin insallah hayirlisiyla saglikli evlatlar.

Allah Büyüktür inşallah yavrularimizi kucağıma alırız hepimiz Allah kimseyi boş çevirmesin benimde ilk deneme olacak diye çok tedirginim il dışından oraya gideceğim için yer sikintmda var Ve iğne nasıl vurucam kendime hoc hoc bilmiyorum oyüzden çok korkuyorum eşime belli etmemeye çalışıyorum ama şimdiden stresi var

Amin inşallah sizlerin yaş kaçtı kaçıncı denemeniz

Yok bende hiç sorun yok sadece eşimde sorun var ama aşılama bile olmaz diye düşünüyorum çünkü esimin değerleri çok düşük ileri hareket 0 yani

Ben 33yaşindayim ikizlerim var 5aylik. Sebepsizdi benimki 5aşilama 1tüp bebek sonunda 2.tup bebek denemesinde ikizlerimi aldim kucagima çok şükür. Allahim sizlere de nasip etsin insallah bu duygulari.

Ayyy maşallah Allah Nazarlardan korusun sizleri suan tedavi gormemenize rağmen destek çıkmanız ve yardımcı olmanız çok büyük bi yardım Rabbim önünüze getrsn inşallah peki sizde göğsen hoca da mı tedavi gördünüz abla

Evet göğşen hocada tedavi gördüm 2aşilama 1tüp bebek yapti bana olumsuz oldu ama ben ona güvendim ve 2.tüp bebek denemesini de onunla yaptik. Rabbim nasip etti ama olmasaydi da 3.denemeyi de onun yapmasini isterdim. Insallah size de vesile olur.

Masallah herkes öyle diyor ilk tedavim onda olumsuz olsada 2. Tedaviyi yine onda yapacaz diyorlar demek ki çok çok iyi ve ilgili bi doktor inşallah benimde umduğum gibi olur

bende şehirdışından geliyorum. sabah 8de orda oluyorum öğlen geri dönüyorum 3 saatlik yoldan gidiyorum ankaraya ben. ayrıca iğne meselesine gelince iş başa düşünce yapıyorsunuz emin olun benden bizlerden neyiniz eksik. ben vuramadığımda diyorumki çocuğu nasıl doğuracağım bunu bile yapamayacaksam. mecbursun arkadasım. sen psikolojik olarak kendini hazırla.

Kızlar herkese merhaba göğşen hocanın tedavisi sonucu hamile kalan anne adayları size soruyorum. Kaçıncı haftada tüm kan ve hormon testlerini istedi hoca sizden ? Ben de ufak da olsa haşimato başlangıcı çıktı da bir an önce değerlerimi ölçtürüp ona göre endokrin vs ilgili birime gitmek istiyorum.

Ben siirte yaşadığım için öyle bir şansım yok malesef. Yok yanlış anladınız iğneden korktugumdan değil nasıl vuruluyor nereye faln hiç bilmediğim için tedirginim yani ilk deneme olacağı için bi bilgim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…