Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Çok teşekkür ederim canım. Diğer özel hastanelere göre bence baya uygun fiyatı. İnşallah sağlıkla o zamanlara geliriz.

Kızlar hatırlarsanız biz de bu ay göğşen hocada tüp bebeğe başlayacaktık ama bir sürü aksilik çıktı. Eşimde varikosel varmış, yeni öğrendik. Göğşen hocanın bizi yönlendirdiği ürolog, tüp bebekten önce ameliyat olması gerekiyor dedi . Aksi takdirde tüp bebeğin başarı oranı ve sağlıklı doğum yapma oranı düşüyormuş. Bu ameliyat tabi bizi en az 5-6 ay ileri attı. Hayırlısıyla atlatırız inşallah bu süreci.

Canım çok geçmiş olsun. Umarım eşinin de sorunu bir an önce hallolur. Bence en mantıklısı bir an önce eşinin ameliyat olup çaresinin bulunması. Aksi halde tedaviniz de olumlu cevap vermez, bu da daha yıkıcı bir sonuç olur. Bence hayırlısını iste ve doğru zaman 5-6 ay ilerisi ise o zaman olsun, yeter ki sağlıklı olsun :)

Amin canım inşallah hepimiz için şifa ve sağlıklı doğumlar nasip etsin Allah

Hepinize merhaba
Ben de iki aydır Göğşen Bey ile tedavi ye başladım.
Yüzden bu konu dikkatimi çekti.
295 sayfanın neredeyse hepsini okudum diyebilirim.
Benim rahminde perde vardı.
Bana his Teleskopi yaptı.
Bu sayfalar dolusu yorum, aklımdaki soruların cevap bulmasını sağladı.
O tedavi esnasında dikkat edilmesi gerekenler, dışarıdan alınan vitaminler, kürler ve benzeri…
Tecrübelerimizi paylaştığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum.
Benim de yumurta rezervi düşük. Muhtemelen tüp bebek deniycez.

Kaçıncı derece varikosel acaba??

Bende sana bişey anlatmak isterim bu konu üstünde biz sperm sayısı falan düşük olunca doktor varikosel olabilir demişti ve 2.derece varikosel çıktı doktor fayda sağlama şansı %30 ama biz sperm azlığına sebep arıyorsk bu olabilir demişti hemen eşim ameliyat oldu 6 ay içinde mutlaka yükselir en kısa zamanda olur çocuk demişti fakat ameliyat bizde hiç bir ise yaramadı kaybettigimiz zamanla kaldık.bu tecrübemi seninle paylaşmak istedim arkadaşım.

ameliyattan sonra epey zaman alıyormuş normale dönmesi ve yine normal yolla gebelik şansı düşük olabiliyormuş. Ben tüp bebeğe razıyım ama ameliyat olmadan tüp bebek yaptırırsak sperm dnaları varikosel sebebiyle bozulmuş olacağından allah korusun bebekte genetik bozukluk olabilir demiş doktor eşime. tüp bebek başarısı da düşer demiş.

Sizinki hem 3.derece hem çift tarafıysa o zaman ciddi olabilir

Hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza. Ben adeti bekliyorum tedavi için de gittiğimiz ilk adetle tedaviye başlamayıp tetkik vs mi isteniyor. Yoksa tedaviye de başlanıyor mu acaba. Bana Ağustos’ta histereskopi yapmıştı göğşen bey

Keşke histeroskopi yapıldığı zman tup bebek yapsaydin canım tutma olasılığı yüksek diyorlar ya ondan

Keşke histeroskopi yapıldığı zman tup bebek yapsaydin canım tutma olasılığı yüksek diyorlar ya ondan
Canım başka merkezde dondurulmuşum vardı onlarla denedim ama kimyasal oldu maalesef benim üçüncü denemem olacak. Dört dondurulmuş embriyom daha var ama merkezi değiştirip göğşen beyde devam etmeye karar verdik. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Benim genetik testlerim vs hepsi yapıldı. Beş gebelik yaşadım iki dış gebelik iki kimyasal birini de 12. Haftada kontrole gittiğimde kaybettiğimi öğrendim. Nasip değilmiş

Benim genetik testlerim vs hepsi yapıldı. Beş gebelik yaşadım iki dış gebelik iki kimyasal birini de 12. Haftada kontrole gittiğimde kaybettiğimi öğrendim. Nasip değilmiş

Aynen öyle haklısın Allah yardımcın olsun göğsen hocada bende ilk tedavimi Mart ayında gorecegim inşallah hocama guveniyorum sunu anladim.çok soru sormamak ve onu bunaltmamak daha iyiymis cok kalabalik ve yogun oldugu icin sen.ne zman göğsen hocada baslayacaksn

Ben bu adetle gitmeyi düşünüyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa eşim iş dışında olacak bakalım ay sonunda onada denk gelmemesi lazım karışık biraz

Allah yardımcın olsun canım zorlu süreçler bunlar bende gelecek ay göğsen hocada baslayacm

Kızlar benim yumurta toplama yapıldı ilk gğn gayet iyiydim ikinci gün karnımda ağrı başladı . Ve biraz şişlik var yumurta7 tane çok da değil

Kızlar benim yumurta toplama yapıldı ilk gğn gayet iyiydim ikinci gün karnımda ağrı başladı . Ve biraz şişlik var yumurta7 tane çok da değil
canım olabilir ağrı, çok şiddetlenirse doktora başvurursun. Bide 7 yumurta bence çok iyi,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…