Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Duyduk zaynap cok şükür allahıma binlerce şükür olsun bizlerede bu güzelliği yaşattığı için hala kulaklarımda miniciklerim benim..
ohhh ne güzel yaa Allah tamamına erdirsin inşallah ilaçlara devam edecekmisin alttan mi muayene etti birde şuan kaç haftamınsınız ben c.tesi gittiğimde 5 haftalık oluyorum kalp atışını duyarmiyimki yada benmi yanlış hesaplıyorum acaba

Yok artık ilaçların hepsini kesti doktor sadece hibor kaldı oda sonuçlar çıkınca bırakırım sanırım.. alttan etmedi karnimda ultrasonla baktı kendime göre 8 hafta oldum sanıyodm ama kese ve bebeklere gore 7 +1 iz.ben 5 haftalikken sadece keseleri gördm bebekleri görmemiştim zaynap sanırım sadece keseyi görürsün.

Tmm cnm sağol Allah tamamına erdirsin bende şuan hiborla fitili kullaniyorum gerisini biraktirdi

Kizlar siz cok soru soruyor musunuz gogsen beye?
Ben baya sormustum birazda basi kalabalik ya acaba tekrar ona gitsem mi gitmesem mi diye dusunuyorum?

Kizlar siz cok soru soruyor musunuz gogsen beye?
Ben baya sormustum birazda basi kalabalik ya acaba tekrar ona gitsem mi gitmesem mi diye dusunuyorum?
Yaa çok soru sordukça çok kafam karışıyor illaki sordugun oluyor ama zaten sadece bu bebek mevzusuna odaklanmışken çokta sorular sorup iyice çıkmaza gerek yok diye düşünüyorum zaten gerekenleri söylüyorlar aklıma da çok takılan birşey olursa soruyorum

Merhabalar. Ben de bu ayın başında Göğşen hocaya gitmeye başladım. İki tane düşüğüm var ve sebebini bir türlü bulamıyoruz. Hoca da bizden histeroskopi ve sperm DNA hasar testi istedi. Geçen hafta bana histeroskopi yapıldı, eşim de örneği verdi sonucu 2 hafta sonra çıkacak. Yarın da kontrol için gideceğiz bakalım neler diyecek hoca.

Hakkinizda hayirlisi olsun inşallah bir an önce güzel sonuçlara ulaşin. Bir seylerin sebebini bilmemek çok kötü Rabbim göstersin inşallah bulunsun tez zamanda. Bana da sebepsiz infertilite teşhisi konulmuştu çok skici bi durum biliyorum.

doktor gereken testleri istemiş orda çıkar inşallah sorunun ne olduğu takmayın kafaniza allah yardımcınız olsun şimdiden.. tedaviniz hayırlı olsun

Çok teşekkür ederim :) ben de sizi takip ettim baya. Bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza aldınız şükür. Allah onlara uzun ömür versin. Hayırlısıyla bana da kısmet olsun inşallah. Bugün gittik tekrardan hocaya. Herşey normal görünüyor dedi. Histeroskopiden sonra primolut vermişti. O bitince adet olacaksın, sonra da tedaviye başlayalım dedi. Yarın bitiyor bakalım, bitince de gidicem aşılama yapacak iğneli olacak. Bından öndeki gebeliklerim klomenle aşılama ile tutmuştu. Toplamda 4 kere yapıldı sadece 2si pozitif sonuçlandı. Ama bebekler tutunamadı işte. Kısmet bakalım.

doktor gereken testleri istemiş orda çıkar inşallah sorunun ne olduğu takmayın kafaniza allah yardımcınız olsun şimdiden.. tedaviniz hayırlı olsun
Çok sağolun :) Sizin de yeni gebeliğiniz. Umarım süreci sağlıklı bi şekilde tamamlarsınız. Biz de sorun çıkmadı şükür. İlk adetimle başlıyoruz tedaviye.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Rabbim sizin de kucaginizi doldursun tez zamanda hayirlisiyla sağlikla olsun insallah. Ben aşilamadan hiç sonuc alamadim sizin olur insallah sıkı sıkı da tutunur size bu defa. Ahh o minikler bilmiyolar ki biz onlar için daha ortada yokken tüm hayatimizi degiştiriyoruz onlari nasil seviyoruz onlar için ne hayaller kuruyoruz. Rabbim isteyenleri bekletmesin insallah.

Aynen öyle. Şuan herşeyin planı onlara göre. Tatil planı olsun iş yerinde izin olsun maddi konular olsun hepsi ya hamile kalırsam üzerine yapılıyor. Bu aşılamadan sonuç alamazsak tüp bebeğe geçilecek sanırım. Çünkü benim hormon değerlerimde rahimde ve eşimin sperm değerlerinde hiç bir sıkıntı yok. Bir de aşılama ile tutunca hoca da tekrar aşılama denemek istedi sanırım. Olumsuz olursa zaten ben de direk tüp bebeğe geçmek istiyorum. Çünkü çoook yıpratıcı bir süreç. İnsan biran önce olumlu bir sonuç almak istiyor.

Bana tek tüpün az calisiyo dediginde çok ağlamiştm bu sekilde de hamile kalmak mümkün ama ben kalamamistm bana göre sebep buydu benden bisey olmazmiş demiştm ama rabbim istedikten sonra insanlar bağli tüple hamile kaliyolar o zaman çok ağir gelmişti bana. Simdi sanki o skintilari yaşayan ben degilim gibi geliyo. Insallah siz de tez zamanda bu sevinci tadip yaşadiginiz skintilari unutursunuz.

Çok sağolun :) Sizin de yeni gebeliğiniz. Umarım süreci sağlıklı bi şekilde tamamlarsınız. Biz de sorun çıkmadı şükür. İlk adetimle başlıyoruz tedaviye.
Çok sağol arkadaşım inşallah 2 aylık olduk gerisi gelsin inşallah rabbimin izniyle :)sizede allah tez zamanda kısmet etsin

Hakkımızda hayırlısı diyelim artık arkadaşım ben kendi vücudumu çok dinliyorum. Her aşılama yapıldığında acaba tuttu mu diye kendimi yiyip bitiriyorum. Rabbimden hayırlısı olsun inşallah. Bu arada Özlem hanım da çok güler yüzlü bi hanım. Umarım süreç güzel işler. Çünkü moral ve destek çok önemli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…