Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Kızlar bugün 11. Günün idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı. ilaçların etkisi kalmış olabilirmiiii şoktayımmmm

Ayy zaynap insallah vardır yaa çok heyecan yaptım soktayim canım yarin saat 10 gibi öğrenmiş olurum insallah yaa. Insallah yüzümüz güler artik
Ayy zaynap insallah vardır yaa çok heyecan yaptım soktayim canım yarin saat 10 gibi öğrenmiş olurum insallah yaa. Insallah yüzümüz güler artik
İnşallah arkadaşim yaaa inşallah seninde bebegin tutunmuştur eger sende hamileysen bu ay tedavi olan herkes hemen hemen pozitifi gormuş olucak darisi burda diğer yerlerde bekleyen dileyen isteyen herkese olsun inşallah

Kızlar darısı bana olsun inşallah ya. primolut bugün bitti, sanırım reglim yarın ya da cumartesi başlar. Ben de Pazartesi günü giderim hastaneye. Sanırım sabahtan önden gidip adımızı yazdırmamız gerekiyormuş. İğneli aşılama için acaba hangi iğneleri verecek.

Allah hayirli sonuclara erdirsin tedavini arkadaşim asilama ile ilgili hicbir bilgim yok malesef inşallah guzel haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…