Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Canim benim yuksekti. Hamilelikte 2,5'un altinda olmasi gerekiyor. 2,8 iken ilacla 1,2 ye dustu. Hala kullaniyorum ilacimi. Bu arada bana dun titreme geldi yine. İdrarvyolumuymus sebep? Ben idrarvkultur baktirdim sorun yoktu ama? Eser duzeyde lökosit vardi.

Sizin bu belirti çilginliğinizi anlamadim. :))) Herkeste olmuyo işte beklemeyin boşuna sonra umutsuzluga kapilip yok yere üzülüyosunuz. Insallah oldu diye düşünüp olumluyu umut edin. 37hafta sürdü gebeliğim karnimin büyümesi dişinda bi belirti yasamadim.:)))

Daha öncede yazdım. Arkadaşlar rezerv azlığı sebebiyle giden var mı? Fsh yüksekken? Dr.ların tepkisini merak ediyorumda

Daha öncede yazdım. Arkadaşlar rezerv azlığı sebebiyle giden var mı? Fsh yüksekken? Dr.ların tepkisini merak ediyorumda
Fsh im normal ama rezervim düşüktü çok ßukur ilk denememde gebe kaldım Allaha şükürler olsun canm gidip görüş fikrimi sorarsan herkese uygulanan tedavi farklı sonucta

Allah kucağına almayida nasip etsin. Rezerviniz kaçtı?
Allah razı olsun canm Rabbim isteyen herkese nasip etsin rezervim 0.7 dı.Ama ben ilaçların yanında bide bi macun kullanmıştım onunda etkisinin olduğunu düşünüyorum 12 yumurtam toplanmıştı 7 tanesi döllerdi ve iki tanesi transfer edildi bklm haftaya c.tesi keseleri giricem inşallah

İnşallah görürsün canım. Benim 0.01 macunun ismi nedir?

İnşallah görürsün canım. Benim 0.01 macunun ismi nedir?
Clifeballı bitkisel macun instegramda var ordan bi inceleyin isterseniz çünkü macundan önce yapılan opuda 6 yumurtam oluşmuştu ama değerlerim yükseldiği için transferim olmadı sonra tekrar yumurta geliştirme işlemine giriştik reglmin 2.günü ilaçlarla birlikte bu macunu da kullandım 12 yumurtam toplandı ayrıca fsh dengelemeye falanda yarıyormuş sayfayı incelerseniz daha iyi anlarsınız inşallah Rabbim sizede vesile kılar bu macunu ben faydasını gördüğüme inanıyorum

hemde ne çılgınlık umut dünyası işte insan tutunacak birşeyler ariyor

Bu macunu bende duydum. Pek inanmamistim ama kullananların memnuniyetini okuduktan sonra galiba alacağım bende :) Kaç kavanoz kullandiniz?

Bu macunu bende duydum. Pek inanmamistim ama kullananların memnuniyetini okuduktan sonra galiba alacağım bende :) Kaç kavanoz kullandiniz?
Ben toplamda 2.5 kavanoz kullandım zaten regl 2.günü kullanıp yumurtlama zamanında bırakıyorsunuz denemekte fayda var bi kullanın derim

Benim de 3,5 çıktı tsh, bu gittiğim doktor endokrine yönlendirdi, sıkıntı olabilir tsh yüksekliği dedi... ya titreme ne biçim bir durum canım ya Allah yardımcımız olsun, bende de biraz lökosit çıktı, üromisin verdi ama cesaret edip alamadım, bu Pazartesi tekrar kontrolüm var inşallah düzelmişimdir. İnşallah sen de düzelirsin en kısa zamanda... ateşini sürekli kontrol etmeyi unutma

Tamam dikkat ederim bir de bu sefer idrar kultur yaptir istersen.

Yok zaynap gidemedim randevu sırası doluydu yarına alabildim inşallah yarın duyacağım allahın izniyle çok heyecanlıyım sen keseleri gordunmu
Ayyy bende kaç gündür yazmayınca merak ettim yok önümüzdeki c.tesi inşallah gidicem bende ben sabahtan gidiyorum yaa randevu almadan gidip giriyorum valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…