Tüp Bebek Merkezleri Dr Göğşen Önalan - Başkent Üniversitesi Hastanesi hasta yorumları

Arkadaşlar merhaba, umarım herkes iyidir, umarım F FATMAACIK test gününde sen de güzel sonuçlarını yazacaksın amiiiin... ben şimdi araştırırken 11-14 haftalar arasında ikili tarama testini gördüm, bilginiz var mı? Yaptıran yaptırmayan ikiz gebelikte yapılmalı mı? Aklımda deli sorular.?!

Ayyy bende kaç gündür yazmayınca merak ettim yok önümüzdeki c.tesi inşallah gidicem bende ben sabahtan gidiyorum yaa randevu almadan gidip giriyorum valla
Ben mamaktayim uzak olduğum için tek gitmiyorum eşimle gidiyorum eşimin işi hangi saatte uygunsa ona göre alıyorum randevuyu zaynap o yüzden... sabah gidemiyorum ne yazıkki

Ikiz gebelikte ikili tarama yapiliyo 3lü 4lü taramalar olmuyo ayrintili ultrason var 20-24.haftalarda.

Insallah canım tek temennim o şuan insallah olumlu olur rabbim hayırlısını versin

Canım perşembe test günüm aynı senin eski durumundayım hic birsey hissetmiyorum karnım bomboş sanki hiç bir işaret yok belirtiyi geçtim de insan hissetmezmi oda yok
İyi o zaman demekki sende güzel haberler yazacaksın inşallah hadi bakalım o zaman gelsin hayırlı haberlerle perşembe

Kızlar 15 tatilde Ankaraya gidiyorum inşallah. İlk randevuyu nasıl ayarlamalıyım. Adetliyken mi gitmem lazım testler için. Birde ilk gidişimizde eşimizide istiyor mu hoca sperm testini hemen mi istiyor. Eğer sperm testini daha sonra isterse ben önce gideyim diyorum adet günümü kaçırmayım. Bilgi lütfennn

rapor cikaracaksaniz esinizin de olmasi gerekir

Arkadaşım Allah yardımcın olsun gonlundekini nasip etsin inşallah ederinin 2.günü git ama eşinden de test istiyorlar fakat ilk etapta esin için randevu alıyorsun onun için öncelikle ön görüşmeye gelebilirsin eşin sonrada gelse olur yani

çok teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…